320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by Funky_Moses


    tähendab selline küsimus - kas kunagi pole tekkinud motivatsiooni puudust.
    Ma ise mängisin 4 aastat Lyon´iga. Esimesed 3 aastat võitsin, neljas hooaeg on pooleli. Iga aasta ühed ja samad klubid, ning võitmisega ei ole mitte mingit probleemi. Samuti olen kaks korda olnud CL poolfinaalis. Tegelt on ükskõik mis klubi sa juhendad. Kunagi peaks ikkagi tulema motivatsiooni puudus, kellel kulub vähem aega, kellel rohkem aega.

    Ma tahaks teada, mida te teete sellise situatsiooni puhul. Kas alustate uut mängu, või siis mängite ükskõikselt edasi - nagu mul praegu Lyon´iga - või tarvitate muud meetmeid (add new manager jne).
    Mul on nii enam-vähem kogu aeg. Isegi siis, kui netis mängida. Aga sel juhu pole asi nii hull ja ära pole veel lõpetanud. Aga muidu, kui üksi mängin ja motivatsiooni puudus tekib, siis lõpetan selle mängu ära ja kunagi hiljem alustan uue klubiga otsast peale.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Originally posted by Funky_Moses


      tähendab selline küsimus - kas kunagi pole tekkinud motivatsiooni puudust.
      Ma ise mängisin 4 aastat Lyon´iga. Esimesed 3 aastat võitsin, neljas hooaeg on pooleli. Iga aasta ühed ja samad klubid, ning võitmisega ei ole mitte mingit probleemi. Samuti olen kaks korda olnud CL poolfinaalis. Tegelt on ükskõik mis klubi sa juhendad. Kunagi peaks ikkagi tulema motivatsiooni puudus, kellel kulub vähem aega, kellel rohkem aega.

      Ma tahaks teada, mida te teete sellise situatsiooni puhul. Kas alustate uut mängu, või siis mängite ükskõikselt edasi - nagu mul praegu Lyon´iga - või tarvitate muud meetmeid (add new manager jne).
      kui mul motivatsiooni puudus tekib, siis ma tõmban endale kummagi uuemast versioonist.aga siis need ei meeldi mulle ja ma lähen tagasi 01-02 juurde ja alustan realiga uuesti

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        tjaa....ma pidin ka üle poole aasta nüüd CMi kallale asuma ja püüan conferenceist Margate nimelist meeskonda premieri poole upitada. Raha oi 10.000 £, mis tähendab, et osta pole kedagi võimalik. Mehi ka keegi üle teise liiga ei laena ja siiani olen 5 mängijat maha müünud kommiraha eest. Hetkel 13 mängu peetud ja juhin liigat 2 punniga, kokku siis 10 võitu + 3 koatust. Lõbus on, et meeskonnas 1 vv. ja see sai punase ja sain 5-2 pähe, ei mõju positiivselt väravate vahele :P...nüüd läheb siiski raskeks, sest meeskonna pooled väravad lõi üks keskvälja mees, kes laenuks oli ja see raibe osteti ära ja nüüd on kellad...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          kui kellelgi on huvi mängida network game\'i, andke teada lepime kokku liige jne.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Kirjutaks vahepeal siia teemasse ka midagi

            EURO2004 valikturniiri 8. alagrupp

            Venemaa 8 5 2 1 13:5 17
            -----------------------------
            Eesti 8 3 4 1 12:8 13
            --------------------------
            Türgi 8 3 3 2 12:12 12
            Horvaatia 8 2 3 3 7:8 9
            Bosnia 8 0 2 6 4:15 2

            Playoffis mängisime Taaniga.

            Esimese, A.Le Coq Arenal toimunud mängu tipphetk oli 80. minutil:

            Viikmäe ran up agains the challange of Wieghorst
            Viikmäe got past Wieghorst
            Viikmäe jinked past Palle Sorensen
            Viikmäe looked to play it past Martin Jorgensen
            Viikmäe played it past Martin Jorgensen
            Viikmäe tried to shrug off the attensions of Helveg
            Viikmäe tried his luck
            Viikmäe scored !!
            It was a fantastic move and finish !!!

            Kopenhaagenis oli asi väga pingeline, juba 2. minutil sai meie õnneks Allan Nielsen punase kaardi.
            See aga taanlasi ei peatanud, 12. minutil tõmbas Poom karistusalas maha Ebbe Sandi, penalti realiseeris Martin Jorgensen.
            Õnneks suutis Prantsusmaa liiga üks parimaid keskkaitsjaid Raio Piiroja 39. minutil Martin Reimi nurgalöögi värvasse toimetada, 1:1!
            Taanlastel tekkis veel lootus kui pooltundi enne mängu lõppu David Nielsen 2:1 lõi! Õnneks päästis meid lõpuvile ning tänu võõrsil löödud väravale pääsesime EM-ile.

            EURO2004 B alagrupp näeb välja selline:

            Eesti
            Itaalia
            Rootsi
            Jugoslaavia

            Itaalia on vähe ütleva FIFA edetabeli liider, Rootsi ja Jugoslaavia asuvad samuti esikümnes.

            Esialgse plaani kohaselt lendab Portugali selline koosseis:

            Väravavahid

            Mart Poom - Derby County (ENG) 97/-
            Martin Kaalma - FC Flora Tallinn 26/-
            Kert Kütt - Ahlen (GER) 1/-

            Kaitsjad

            Andrei Stepanov - FC Flora Tallinn 33/-
            Raio Piiroja - Paris-SG (FRA) 37/4
            Enar Jääger - Bastia (FRA) 5/-
            Urmas Rooba - FC Kopenhaagen (DEN) 38/1
            Ragnar Klavan - Paris-SG (FRA) 8/-
            Erko Saviauk - FC Flora Tallinn 45/1
            Teet Allas - FC Flora Tallinn 31/-
            Raiko Mutle - Ajaccio AC (FRA) 5/-

            Poolkaitsjad

            Martin Reim - Alaves (SPA) 120/16
            Ott Reinumäe - Spartak Moskva (RUS) 5/-
            Kert Haavistu - FC Levadia Tallinn 22/2
            Marko Kristal - FC Flora Tallinn 128/9
            Ott Meerits - NEC (HOL) 6/-
            Joel Lindpere - FC Flora Tallinn 13/3

            Ründajad

            Kristen Viikmäe - Feyenoord (HOL) 63/11
            Indrek Zelinski (13.11.1974) - Aalborg (DEN) 86/23
            Vjatsheslav Zahovaiko (29.12.1981) - FC Flora Tallinn 8/2
            Ingemar Teever (24.02.1983) - Twente (HOL) 10/2
            Andres Oper (07.11.1977) - Aalborg (DEN) 66/15
            Tarmo Kink - Spartak Moskva (RUS) 5/3


            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Nojah... Alagrupis tuli kindel 4. koht, väravatevahe 0:8

              MM2006 kvalifikatsioon

              4. alagrupp:

              Eesti
              Gruusia
              Malta
              Rumeenia
              Shotimaa
              Ukraina

              Lisaks Eesti koondisele üritan ka Paris-Saint-Germaini nimelist meeskonda Euroopa tippu viia.
              Seni pole kahjuks Euroopas midagi erilist korda saatnud, UEFA Karika 4. ring ja Meistrite Liiga veerandfinaal on hetkel laeks jäänud.
              Kodus aga oleme suutnud kolm korda liiga kinna panna, samuti on auhinnakapis 3 Prantuse ja 2 Liiga Karikat, ning ka 1 Meistrite Trofee.

              Tähtsamad ostud/müügid:

              in:

              2001/2002
              ---------------
              Taribo West - free
              Josep Guardiola - free
              Raio Piiroja - £500k - FC Flora
              Mark Kerr - £425k - Falkirk
              Stefan Ishizaki - bos - AIK
              Jonas Lunden - free - IFK Göteborg
              Lee Chun-Soo - bos - Ulsan
              Julius Aghahowa - £4m - Shakhtar
              Ragnar Klavan - £275k - Tulevik

              out:

              2001/2002
              ---------------

              Pierre Ducrouq - £1.7m - Lille
              Nicolas Anelka - £10m - Deportivo
              Frederic Dehu - £5m - Arsenal
              Alex - £2.5m - Sao Paolo
              Jerome Alonzo - bos - Lille

              in:

              2002/2003
              ---------------

              Cherno Samba - bos - Millwall
              Alberto Gilardino - £1.9m - Verona
              Justin Georcelin - £1m - Northampton
              Steven Pele - Exch - Rennes
              John Heitinga - £425k - Ajax

              out:

              2002/2003
              ---------------

              Laurent Leroy - bos - Club Brugge
              Talal El-Karkouri - £750k - Lens
              Aloisio - £3.1m - Sao Paolo
              Mauricio Pochettino - £3.2 p/x - Rennes
              Sylvain Distin - £1.3m - Metz
              Eduard Cisse - £500 p/x - Sedan
              Hugo Leal - £4.3m - Benfica

              in:

              2003/2004
              ---------------

              Mathieu Bodmer - bos - Caen
              Geoffrey Doumeng - bos - Montpellier
              Shane Tolley - £2m - Peterborough
              Sebastian Frey - £2.2m - Parma (Parma seikles vahepeal Serie B-s, enamus tüüpe jooksid laiali, Cannavaro näiteks läks Rangersisse. :P )
              Zizi Roberts - bos - Olympiakos
              Diego - bos - Santos

              out:

              2003/2004
              ---------------
              Lionel Potillon - £2.5m - Auxerre
              Didier Domi - £1.9m - Guingamp
              Mark Kerr - £2.3m - Lyon
              Jay Jay Okocha - £7.25m - Leeds
              Peter Luccin - £5m - Lyon
              Lee Chun-Soo - £9.5m - Olympiakos
              Taribo West - £7.5m - Celtic
              Lionel Letizi - bos - Lyon

              In:

              2004/2005
              ---------------
              Jose Antonio Guayre - bos - Villarreal
              Landon Donovan - bos - Betis
              Daniele Bonera - bos - Brecia

              out:

              2004/2005
              ---------------
              Alberto Gilardino - £5.75m - Club Brugge
              Ronaldinho - £25m - Milan



              ---------------- C.Samba ----- J.Guayre ----------

              ------- J.Aghahowa ----- Donovan ---- G.Doumeng --------

              --------------------- J.Guardiola --------------------

              -- G.Heinze --- R.Piiroja ----- D.Bonera --- B.Mendy ---

              ----------------------- S.Frey ---------------------------

              Eks näeb kuidas me eelmiste hooaegade parima väravaküti ja söötja Ronaldinhota hakkama saame.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                ma siis võtsin ka üla pika aja manageri kätte ja proovisin mängida. mõtlesin, et oskused on kadunud ja võtsin alustuseks tugeva klubi- fc bayerni. no sellega oli ikka ropult igav mängida , ma võitsin saksa liigas kõik esimesed 15 mängu (!!!) ja ka meistrite liiga alagrupis kõik 6 mängu. ainus kaotus tuli hooaja alguses toimuval saksa karikal, kus kaotasin schalkele. ballack tegi super mängu, keskmine oli 8 ja poole kanti ja ta lõi keskmiselt mängus üle ühe värava (rääkimata söötmisest). muidugi olid heas hoos ka santa cruz ja makaay, kes lõid ka metsikult väravaid... aga see võitmine muutus peagi üsna tüütavaks ja ma lõpetasin ära. ma tõesti ei saa aru inimestest, kes võtavad hea klubi ja sellega võidavad kõik mängud. vähemalt minu arvates on see igav!!!
                ah jaa, ma nüüd proovin norra liigas oleva viking fk-ga kuhugi jõuda.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Niisiis, peale seda kui arvuti taas loadimise peal käru otsustas keerata siirdusin UK-sse manageerima Esimeseks \"ohvriks\" oli Walesi klubi Barry Town, eelmise aasta meister oli millegi pärast treenerita jäetud. 1,5 aastaga läks kotti üks liiga tiitel ja Walesi karikas, samuti tasub ka ära märkida UEFA Karika 2. ring ja Maistrite Liiga alagrupi turniir ja muidugi ka see, et suutsin sellise staari nagu Gary Speed kodumaale tagasi meelitada Aga jah 2002 aasta detsembris suutis Wolverhamton mind oma 9 milljoni suuruse transfer fundiga endale meelitada :P Hundid pesitsesid 1. divisjonis 20. kohal. Minu juhendamisel kaotasime liigas ainult neli mängu ning playoffi kaudu saime pääsu Premiershipi Suvise osturalli jooksul sai muretsetud teiste hulgas Danny Mills, Bernd Schneider, Liam Miller ja Andres D\'Alessandro.

                  Ega siis midagi, hakkame euroopasse trügima

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Originally posted by Epic


                    Aga jah 2002 aasta detsembris suutis Wolverhamton mind oma 9 milljoni suuruse transfer fundiga endale meelitada
                    Kas sa ikka mängid CM 01-02-te. Kas seal siis teevad teised klubid sulle endale ka pakkumise, et sa tuleksid nende klubi juhendama?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by Funky_Moses


                      Originally posted by Epic


                      Aga jah 2002 aasta detsembris suutis Wolverhamton mind oma 9 miljoni suuruse transfer fundiga endale meelitada
                      Kas sa ikka mängid CM 01-02-te. Kas seal siis teevad teised klubid sulle endale ka pakkumise, et sa tuleksid nende klubi juhendama?
                      Jah. Kui kandideerida siis teevad.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        tegin Realiga hooaja ... müüsin figo dortmundile 21 mil. naela eest maha ... ja ostsin OPERI JA VIIKMÄE KES OLID KA HISPAANIA LIIGA PARIMAD VÄRAVAKÜTID !!! SOOVITAN SOOJALT SELLLISEID MÄNGIAID !!! ALGUL VAATATE JAH ET MINGID KOBAD AGA PÄRAST TEÈVAD SULL HATTRICKE NII ET LENDAB KOHEE !!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Probleem!!!

                          Transfer balance on 27 miljonit
                          osta saan aga ainult 525 tuhande eest.

                          Milles võib probleem olla?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Sa oled kogu oma transfer budgeti ära kulutanud? Ja mis klubiga?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              sa võid ju juurde ka küsida...kui antakse

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                vot, selline minu jaoks esmakordne asi on vahepeal juhtunud

                                Former Italy and Wolverhampton Wanderers star Paolo Maldini has been advised by his doctor to retire from playing proffesional football due to a recurring injury.

                                Wolves have recieved an insurance payout of £250.000 due to the premature retirement of Paolo Maldini due to injury.

                                Õnneks otsustas Paolo Wolverhamtonisse jääda ning skaudina tööle hakata. Pastamaalt tuleb talente nii mis kole

                                Muidu aga läheb iga hooaeg aina paremaks Eelmine hooaeg jäi napilt puudu UEFA Karikast, Hibs kukutas meid poolfinaalis...penaltitega See hooaeg aga hakkavad Hundid Meistrite Liigas madistama

                                koosseis näeb välja selline:

                                ----------- Mido ------ Samba ---------

                                ---- Hersi ---- D\'Alessandro ---- Farnerud ---

                                --------------- O\'Donoghue -----------------

                                -- Naylor --- Mexes ---- Kelly ---- Mills ------

                                ---------------- Oakes -----------------------

                                Pinglilt leiab veel Rooney\'i, Etheringtoni, Milleri, Bergi ning Buxtoni

                                Lisaks Wolvesile on käsil ka Ghaana koondise juhendamine, enne Ghaanat üritasin Uus-Meremaad MM-ile tüürida, kahjuks see ebaõnnestus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X