320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Sain endale mingi Championship Manager 3-me. Seal alustab hooajast 1998/1999. Et kas sellele on ka mingi Eesti liiga patch vms.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Kuskohast tänapäeval veel CM 3-e saada on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Venna ütluste järgi siis K-Arvutisalongist, 59.krooni.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Algselt postitas Evu


          Venna ütluste järgi siis K-Arvutisalongist, 59.krooni.
          Kodulehekülg väidab 100.-
          http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=118&p_id=007631

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Äkki on kah, mina ei tea. Aga see sama mäng mul olemas jah.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Normaalne...Fc Floraga...ilus kena värk. Meistrite Liiga teise vooru nagu naks. Eelringides oli nimekaim vastane Nantes, kellele tegime Prantsusmaal 4-2 pähe, kuid kodus saime jälle 2-1 peksa, kuid siiski saime 1 ringi. Alagrupi turniiril olid Juventus, Celtic ja Deportivo minuga ühes alagrupis. Juventuselt mõlemad mängud saime pähe. Celtiguca mängisime tema kodus viiki ja eestis tõmbasin talle koti pähe. Deporilt sain Hispaanis suhkamise kuid siiski kodus võitisin. Kuna Depor ja Celticu omavahelised mängud viigis siis sain mina edasi. Teine alagrupi ring algas kehvalt: PAO ja Lazio käest pähe - eesootamas mäng veel Barcelonaga (2 korda), 1 mäng Lazio ja PAOga. See hooaeg jääb vist laeks II alagrupi ring, mis on siiski väga hea tulemus, kuid kes teab, äkki veel alles jäänud IV mänguga teen imet. Ahjaa...taktika on 4-4-2 ja ääred ründavad.

              Kuna ma tahan ka hoolitseda koondise eest, siis müün juba vaikselt staarid maha - otsin ikka korralikud klubid neile.

              Meeskonda kuuluvad:
              VV: Kaalma
              Kaitse: Enar Jääger, A.Stepanov, T.Allas (müüsin just maha), E.Saviauk
              Varus: R.Klavan, S.Hohlov-Simson, Jakovlev Toomas ja A.Arst
              Poolkaitse: M.Reim, K.Haavistu, J.Lindpere (müügis), G.Stratigos
              Varus: O.Reinumäe, A.Savotshkin, A.Anniste, A.Tarassenkov
              Rünne: Vladislav Gussev (17-18a soovitan kõigil osta. Kindel staar. Hooajas 35 väravat pole tal probleem. Avastamata talent) ja T.Neemelo
              Varus: Enver Jääger, A.Kulik K.Tiirik, K.Tahunpää

              Muidugi on mul veel mängijaid tiimis aga rohkem ei viitsi välja kirjutada. Enamik neist on noored ja lootustandvad mängijad.

              Ilusamad ostud:
              T.Neemelo,
              V.Gussev,
              G.Stratigos,
              M.Smirnov,
              S.Hohlov-Simson
              K.Tahunpää
              M.Svets
              A.Bärengrub
              Enver Jääger

              Tahaksin veel meeskonda: Kotenko, Kruglov, Dmitrijev ja mõned veel.

              Müügid:
              M.Kristal, - Belgradi Partizan. Kah sama probleem - platsile ei taheta eriti lasta
              T.Allas, - Falkirk - kindlasti üks staarmängijaid selles klubis
              V.Zahovaiko - Austria Vienna. Kuigi mul lõi väravaid nagu noor nugis olin sunnitud maha müüma, kuna ei tahtnud nii \"väikese\" klubi juuures enam olla. Nüüd pingipoiss ja vahest harva saab platsile varust. Väravaid enam ei löö.
              R.Kaas - Shamrock Rovers. Alguses pingipoiss, kuid võitles algkoosseisu koha välja ja nüüd kindel platsimees.
              M.Svets - Metallurg Zaporizhzhya. Kindel koosseisu mees.
              A.Saharov - Roda JC. Kui ta seal platsile ka saaks oleks normull.
              T.Rähn - ainuke mees kelle eestisse müüsin
              M.Rooba - ainuke kelle müüsin valesse meeskonda - mitte arenemisvõimelisse
              T.H.Hamre - müüsin Norra


              Selline on siis lühikokkuvõte. Eesti liigas on paus. Ehk vaheaeg. Uus liigahooaeg ees ootamas ja meeskonna komplekteerimine käib. Samas on ka enne liiga hooaeg veel Cl mängud. II alagrupi turniir siiski veel mängida . Mõned mängurid veel, siis võib alustada.

              Peatse kohtumiseni ja kindlasti võidan ma veel Floraga CL ära. Selles ei ole kahtlustki - Ma lihtsalt olen äss ja oskan :P
              http://muhel.planet.ee/fm

              EESTI FM (Football Manager) KLANN

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Mängisin Moskva CSKA-ga!
                Võitsin ära RPD. siis uefa jäin teiseks kaotasin deportivole:
                ja nyyd alustasin uut hooaega
                koosseis:
                Gk-R.Nigmatullin
                DL-I.Yanovski
                DR-A.costacurta
                DC-A.Stepanov
                DC-J.Laizans
                DMC-Dudu Cearance
                MC-I.Olic
                MC-V.Love
                MC-A.Svensson
                FC-D.Popov
                FC-A.Kerzhakov

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Kas keegi praegu mängida ei viici võrgus?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Võitsin veel järjekordselt ära Russian Premier Divisioni
                    Võitsin ära Russian Cupi.
                    Olin champions cupis, aga sain esimeses rinigis lutti kuigi surusin manule mõlemad korrad kotti

                    koosseis:
                    VV-R.Nigmatullin
                    DR-J.Laizans
                    DL.N.Moire
                    DC-A.Stepanov
                    DC-S.Ignashevich
                    DMC-Fernando Miguel
                    MC-D.Jarolim : kelle ma just myysin manusse
                    MC-A.Svennson
                    MC-A.Tököli
                    FC-L.Barnard
                    FC-M.Verpakovsky


                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Algselt postitas Villem

                      Kuna ma tahan ka hoolitseda koondise eest, siis müün juba vaikselt staarid maha - otsin ikka korralikud klubid neile.

                      Meeskonda kuuluvad:
                      VV: Kaalma
                      Kaitse: Enar Jääger, A.Stepanov, T.Allas (müüsin just maha), E.Saviauk
                      Varus: R.Klavan, S.Hohlov-Simson, Jakovlev Toomas ja A.Arst
                      Poolkaitse: M.Reim, K.Haavistu, J.Lindpere (müügis), G.Stratigos
                      Varus: O.Reinumäe, A.Savotshkin, A.Anniste, A.Tarassenkov
                      Rünne: Vladislav Gussev (17-18a soovitan kõigil osta. Kindel staar. Hooajas 35 väravat pole tal probleem. Avastamata talent) ja T.Neemelo
                      Varus: Enver Jääger, A.Kulik K.Tiirik, K.Tahunpää
                      Vana post küll, aga tahtsin oma sõna ütelda.
                      Kaalma on ikka üsna kehv vv võrreldes tiimiga. Pavel Kisseljov ja Jürgen Veber on paremad. Kuid tõsise vv saamiseks tuleb osta Pareiko, Poom või kiigata välismaale.
                      Kaitse: Floral ülihea kaitse pole vaja midagi osta.
                      Poolkaitse: Osta Dmitri Girishin (lööb mul driblingust värvavaid ka superklubide vastu, imemees), Magnus Martinson, Janno Jürisson või Konstantin Vassiljev.
                      Rünnak: Ingemar Teever, Enver Jääger, Ruslan Jagudin, Vitali Leitan.
                      Rohkem ei tule peast meelde.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Ma olen juba niipalju mehi meeskonnas vahetanud, et kohe kurb hakkab ja nüüd esimesed vitsad peksavad. Liigas ei lähe eriti hästi, kuid üritan reele tagasi saada. Meeskond on noorenud tunduvalt - ca 20-22a keskmine vanus. Loodan hooaja pärast tipus nendega olla tagasi!
                        http://muhel.planet.ee/fm

                        EESTI FM (Football Manager) KLANN

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Algselt postitas Villem


                          Nurmekas ,

                          Võiksid selle kusagile ülesse riputada küll jah!



                          Tervitades,
                          V.

                          EDIT: Sain juba kõik korda!
                          http://www.champman0102.co.uk/viewtopic.php?t=907

                          Siit saab mingi uuema patchi tõmmata, kes on huvitatud.
                          Ise pole proovinud, nii et bugide kohta suurt miskit ei tea.
                          Kes soovib, see proovib...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Algselt postitas Epic

                            möllan juba Flora ja Eesti koondisega, kusjuures suht edukalt
                            Flora ja koondise eesotsas pidasin vastu 2005. aasta detsembrini. Siis viskas kopa ette, Floraga jäin ei tea juba mitmendat korda järjest napilt eemale Meistrite Liiga põhiturniirist. Koondisega ebaõnnestus kvalifitseerumine MM-ile, play-offis ei saanud jagu Türgist. Koondisega jäi eredamaks hetkeks 3:0 võit Hollandi üle A.Le Coq Arenal just MM kvalifikatsioonis. Floraga võitsin viis liigatiitlit ja kolm karikat, lisaks jõudsin kahel aastal järjest (2004, 2005) UEFA karika finaali, paraku kaotasin mõlemad.
                            Kolisin ookeani taha ja võtsin MM-ile jõudnud jänkide koondise, enda hoole alla. Paraku läks MM metsa ja 2006. aasta sügiseks olin juba tagasi kodumaal, kui mind palgati TVMK-d relegatsioonist päästma. Suur edu mind seal ei saatnud ja kolme aastase töö tipphetkeks jäi teine koht karikavõistlustel 2007. aastal. Järgmine \"ohver\" oli Maardu Levadia. Veetsin seal vaid ühe hooaja, rohkem polnud liiga võitmiseks vaja Paar päeva peale selle kindlustamist pakkus suure üllatusena mulle tööd Wimbledon, kes Inglismaa konverentsis 20. kohal paiknes. Nüüd on käes 2012. aasta märts. Peale 13-mängulist kaotustetaseeriat oleme kerkinud kuuendale kohale, esikohast ja promotsioonist lahutab meid 7 punkti. Paraku lahkus just paar päeva tagasi selle edu kõige suurem sepistaja, Cambridge Unitedist laenul olnud ründaja Jonathan Berry, kes 17 mänguga oli jõudnud lüüa 18 väravat. Swansea

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Algselt postitas Epic
                              Swansea

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

                                edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X