320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Algselt postitas Epic

    möllan juba Flora ja Eesti koondisega, kusjuures suht edukalt
    Flora ja koondise eesotsas pidasin vastu 2005. aasta detsembrini. Siis viskas kopa ette, Floraga jäin ei tea juba mitmendat korda järjest napilt eemale Meistrite Liiga põhiturniirist. Koondisega ebaõnnestus kvalifitseerumine MM-ile, play-offis ei saanud jagu Türgist. Koondisega jäi eredamaks hetkeks 3:0 võit Hollandi üle A.Le Coq Arenal just MM kvalifikatsioonis. Floraga võitsin viis liigatiitlit ja kolm karikat, lisaks jõudsin kahel aastal järjest (2004, 2005) UEFA karika finaali, paraku kaotasin mõlemad.
    Kolisin ookeani taha ja võtsin MM-ile jõudnud jänkide koondise, enda hoole alla. Paraku läks MM metsa ja 2006. aasta sügiseks olin juba tagasi kodumaal, kui mind palgati TVMK-d relegatsioonist päästma. Suur edu mind seal ei saatnud ja kolme aastase töö tipphetkeks jäi teine koht karikavõistlustel 2007. aastal. Järgmine \"ohver\" oli Maardu Levadia. Veetsin seal vaid ühe hooaja, rohkem polnud liiga võitmiseks vaja Paar päeva peale selle kindlustamist pakkus suure üllatusena mulle tööd Wimbledon, kes Inglismaa konverentsis 20. kohal paiknes. Nüüd on käes 2012. aasta märts. Peale 13-mängulist kaotustetaseeriat oleme kerkinud kuuendale kohale, esikohast ja promotsioonist lahutab meid 7 punkti. Paraku lahkus just paar päeva tagasi selle edu kõige suurem sepistaja, Cambridge Unitedist laenul olnud ründaja Jonathan Berry, kes 17 mänguga oli jõudnud lüüa 18 väravat. Swansea

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Algselt postitas Epic
      Swansea

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

        edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Algselt postitas Epic


          Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

          edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse
          Mingi sellise versiooniga mängid, kus kõik klubid algasid sarnase budžektiga?
          Et siis ManU-l ja Poolil rahad alguses nullis?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Algselt postitas Nurmekas


            Algselt postitas Epic


            Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

            edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse
            Mingi sellise versiooniga mängid, kus kõik klubid algasid sarnase budžektiga?
            Et siis ManU-l ja Poolil rahad alguses nullis?
            ei, kõikidel on finance seis hetkel rich, paraku lastakse arusaamatul põhjustel igasugusi matse pukki, kes oskavad ainult suure raha eest vanu shotlasi osta :P

            Esimene hooaeg Unitediga möödas - promotsioon Premiershipi, liiga karikas ning FA karikas

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Ise kasutan nüüd seda kõige viimast update\'i, millest Nurmekas eelmisel leheküljel rääkis. Alustasin Conferenci kuuluva Burton Albioniga. Imelik on see, et olen mängu mitu aastat mänginud, aga pole kunagi alustanud pool-professionaal klubiga, lisaks pole klubil chairman\'i. Alguses on enam-vähem, 2.koht hetkel, üle poole hooajast eel. FA Cupist langesin juba välja, mingi non-league klubi sai jagu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                kellegil mõnda asjalikku treeningprogrammi on välja pakkuda?
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Olen mänginud Ac Milaniga 4 hooaega ja liiga olen võitnud selleajaga kolm korda.Olen kõik italian cupid võitnud ning meistrite liiga finaali jõudsin kõik korrad.Kahel korral olin seal võidukas kh

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Mängin ManUga. Inglise liiga olen võitnud neli korda. Ühe korra jäin raisk kolmandaks. Meeskonnas on suuri muudatusi kaitses ja rünnakul . Väravahidgi paeaegu uued.Enamasti kooseis selline
                    Ruud--Casanova(19 aastane prantslane 15/15)
                    Giggs--Ronaldhino--Scholse( või Rositsky)--Beckham
                    Barata (või Bridge)--O´Shea--Heitinga--Charlton (oma kasvadik)
                    --Poom--
                    vahetustes:Rashubka (kahel hooajal ka põhis, kuid alustas see hooaeg kehvalt ja vahetasin Poomi vastu),Sam French (Inglise U-21 kapten),Zlatan, Jan Vennegoor of hesslink,Barry Hart (oma kasvandik. Debüüt 16 aastaselt), Fleatcher, Timm,

                    Lisaks reservis väga palju noori mängijaid.Ja Oper ka reservis. ManUga mängides on huvitav siis, kui kasvatad ise uusi mängiaid. Näiteks Charlton tuli Akateemiast, mängis mingi kaks hooaega reservis, ühe aasta laenus Fulhamis ning siis sai First teami. Zlatani ostsin noorena, Rositsky ka, Barata mängib Portugali U-21, Casanovagi U-21 ja neid U-21 mehi mingi kümme või nati enam on. Ostan odavalt ja kasvatan nati reservis, aasta või pool laenus ja siis alles esimesse meeskonda

                    Kommentaar


                      klassika klassika klassika
                      läbi õnne jäi plaat kätte, ning nüüd läheb lahti
                      uued patchid värgid särgid peale, ning maailmavallutus algab
                      leeds on seekordne õnnelik
                      raha -25milli, ning mängijaid pean müüma nende õige hinnaga, raha juurde küsida ei tohi
                      tobeduse tipp
                      aga no varsti kõrgliigas, siis tuleb staaride paraad
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        plaat kadus ära, ja üles ei leia
                        kas sellel on ka olemas no-cd crack?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          suht loogiline et on ju, tuleb veits otsida....
                          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                          Kommentaar


                            ma jätkan küsimist, sellele mängule oli tehtud ka Eesti liigad?

                            Kommentaar


                              Berg tegi jah

                              Kommentaar


                                Ma ei väsi iial sellest mängust.

                                Surematu 01/02 fännide foorum. Lugege ja liituge
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X