320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline mure et ma just panin CM 01/02 arvutisse aga ta ei hakka t66le kuna l66b et selle errori kus kysib: send error report or dont send.

    kas keegi oskab aidata?

    ah tegelt juba sain hakkama kuigi nyyd on jama memoryga pohh et mul on 1gb seda

    Kommentaar


      Juba 512 peal peaks sama ütlema. CM0102 foorumid on täis teemasid, mis õpetavad sind selles valdkonnas.

      Kommentaar


        Otsisin ka oma kunagise lemmikmängu välja. Klubiks Glasgow Rangers. Eriti tõsist mängu ei viitsinud ette võtta, seega seadsin eesmärgiks eksperimendi korras koostada meeskond ainult Mc-ga algavate nimedega mängijatest
        Meeskonna tolleaegsed staarid (de Boer jne.) said igaljuhul paraja shoki osaliseks. Umbes paar kuud on hooaja algusest möödas ja Mc-de protsent on õnnestunud ligi 80-ni viia Vaatab, mis edasi saab, tabeliseis eriti kiita pole
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          masendusehoog peal, aga sellest peale sissejuhatust
          sissejuhatus :
          mängin jällegi CMi
          klubiks Coventry city ja teine hooaeg käsil, tõusin kõrgliigasse
          koosseis selline
          GK-Andy Marshall (Inglismaa koondises 1 mäng, sõprusmängus Saksamaaga)
          LB-Assou-Ekotto (Kameruni koondises põhimees)
          RB-David McNamee
          CB-Marc Fitzpatrick (Motherwelli klubist, 8 mängu SCO koondises)
          CB-David Prutton
          ALM-Damien Duff (Newcastle müüs odavalt ca.4miljonit maksis)
          ARM-Andy Van Der Meyde (2.5 miljonit maksis)
          CM-Alessio Tacchinardi
          CM-Ellery Cairo (Hollandi koondises 3 mängu ja 2 väravat)
          F-Maxi Lopez
          F-Nicolas Anelka

          ning probleem selline, 30 mängu mängitud ja kontoseis on 5 võitu, 5 viiki ja 20 kaotust
          hetkel on tulnud 15 kaotust järest. 15!!!
          olen ka teinud taktikas muudatusi. attacking mentality on normal, siis mõnikord on tackilng hard ja pressing peal
          kuid mitte kui midagi, kaotavad ManUle 5-0, Spursile kodus 2-5, sisselastud väravaid on liigas kõige rohkem jne
          teiste klubidega on läinud koguaeg hästi, olen Liverpooliga võitnud tiitleid, Beauvais toodi Nationalist kõrgliigasse ja viidu Meistrite Liigasse
          kuid hetkel on täiesti ahastus ja masendus
          mehed on korralikud, hooajaeelne taktika oli hea, kõik sujus, ja nüüd selline langus
          mida teie soovitaksite teha. kuidas eksperimenteerida.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Sama asi, viimasel ajal hakanud uuesti vana head CM-i mängima ja käsil aasta 2025. Klubid siis Soome Tervarit - peale UEFA Cup võitu ja champ league teist kohta ning võitu ning Soome meistritiitleid..

            Huddersfield - 2. liigast 1. ning siis kohe premieri. Madalamate liigade hooaegadel ostsin klubi odavaid Hollandi ja Rootsi mängijaid täis. Paar hooaega rabelemist ning napilt teiseks ning 6 ning jumal teab mitmendaks jäämist esimene Premieri meistritiitel ning kohe ka Champ league võit.

            Samal ajal paralleelselt Ungari peatreener (euro üleminekumängudelt jäin punktiga välja ja astusin tagasi oma kohalt) ühe hooaja ning üle kümne aasta Portugali peatreener.

            Huddersfieldiga kõik võidetud (Väljaarvatud see kõige kallim FA Cup) liikusin tagasi Soome. Sai ülesse korjatud väljalangemise eest Play offe mängiv KUPS, kelle saingi just nendeks tähtsateks mängudeks oma käsutusse. Kuidagi läbi häda ja vedamise jäime püsima ning mõne hooaja pärast õnnestus ka teiseks jääda ning varsti varsti ka esimeseks (Minu varem juhendatud Tervarit ning konkurendid Mypa ja HJK olid euroopa tasemel ikka endiselt ning järgmistele ju raha ja eurokohti eriti üle ei jäänud).
            Kupsiga sai igast pulli tehtud, meeskond portugali omapoisse täis ostetud ja nendega euroopas lammutatud.

            Tulid edukad hooajad nii klubi kui koondise jaoks ning motivatsioon kadus. Esiteks tuli kohavahetus Portugali koondise ja Argentiina vahel (eelnevalt oli argentiina MM finaalis tappa saanud meilt ) ning Argentiinlasi Soome imporditud. Lõpuks lahkusin peale järgmist Soome meistritiitlit uuesti Inglismaale. Nimelt Newcastle kes juba mitu hooaega rabeles premieri püsima jäämise nimel otsustas, et ma võiks neile sobida ning lõime Samiga käed.

            pre season oli juba lõpukorral ning hooaeg kohe hakkamas. Esimesed mängud pooliku koosseisuga ei lubanud eriti midagi. Järjest kaotused ning Sam juba virises. Kupsist mõni mees kohale ning esiliiga meeskondi pinnima, et kommiraha eest oma staare loovutaksid. Miskit klopsisin kokku ning hetkel liigas 3. kohal. Vaatab mis sellest hooajast saab, nii mitu hooaega juba mängitud et peax vist pensionile minema hakkama.


            Aga selle kõvasti sisselaskmisega on nii, et ma muutnud neid hard ja normal tacklinguid ning igast muid asju ning katsetand erinevate keskkaitsepaaridega ja ostnud uue VV või andnud mõnele noorele proovida. Tavaliselt peale seda muudatused tulnud ning saanud mängu jooksma.

            Kommentaar


              Premieris 3. koht. Arsenal üle mitme hooaja esimene ning Lincoln teine. Euros Võitsid Watford Champ League, Lincoln Uefa ja Kups (vist) klubide mm-i.

              Selle hooaja seisuga 15 mängust 14 võitu ning 1 kaotus. Champ leagues jõudsin teise ringi Interi järgi välja jäid meie grupist Ajax ja HJK.

              Kommentaar


                Mul on versioon aastast 00/01. Alustasin Rootsi liigast 1938. aasta meistri Sleipneriga. Tekkis küsimus, et kas tegu on mingi halva kuulsusega klubiga- miskipärast ei taheta mulle mängijaid laenata. Kuna klubi oli hooaja algul rahadega -460k ning nimekirjas vaid 3 mängijat, tuli hakata free transferi 6 kandidaati, kes olid üldse huvitatud tulekust, endale meelitama. Lisaks tuli kari mängijaid laenata. Filtreerimise järel oli huvilisi küllaga, ent miskipärast ei taha klubid lubada neid minu mansasse. Alles kolmandal katsel õnnestus mul esimese mängu eel omada 12 mängijat ning hooaega alustada. Free transfer andis mulle tervelt 2 mängijat- jugo Marco Pantelic ja igivana juut Bonny Ginzburg. Kuna suvel oli enam kui kuuajaline mängupaus, sõlmisin lepingud algul 2-3 kuuks. Puhkepausi ajal hakkasin hoolega uusi laene lantima. Millegipärast ei tahtnud enamuse laenatud mängijate klubid teiseks perioodiks uuesti enam laenata, kuigi mänguaega said küllalt. Õnneks siiski sain napilt vajaliku arvu mängijaid taas kokku.
                Alustasin kahe kuiva võiduga, siis hävisin 1:4, edasi veel paar võitu, kaotus, siis viigid ja veel üks kaotus. Kui teine koosseis hoo üles lõpuks sai, võideti 5 mängu järjest, viimases mängus alistati ka pikaaegne liider Nybro ning tõusti liidriks. Näis, kuidas viimased voorud lähevad. Võidu korral on lootus esiliigakohale mängida, aga seal oleks kokkulaenatud satsiga ja miinustes eelarvega imelik mängida. (boardi eraldiste abil on -350k peale saanud, mängijate koguväärtus jääb sellele kõvasti alla, hooaja lõpus saan Bosmani abil lahti esialgsest puurivahist ning asemele mingid asjapulgad).
                Teeb veidi tigedaks, kui mängija on laenuks välja pakutud, ise ka huvitatud, klubi aga ei lase ning mõned päevad hiljem laenatakse mõnda teise klubisse. Sealjuures pole oluline, kui tugev too teine klubi on. Pealegi peaks väiksema mängijate arvuga klubisse laenatud mängijal olema suurem tõenäosus mänguaega saada.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  Et siis küsimus on ka seda CM 01/02 kuskilt võimalik saada tahaks proovida, nii noorelt ma veel ei mänginud manageri mänge.

                  Kommentaar


                    Mina võin sulle anda CM 99/00 kui tahad.
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      pole vaja

                      Kommentaar


                        kas keegi teab kust seda mängu saab.

                        Kommentaar


                          Poest saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Poest saab.
                            palun näita lollidele kätte, kus nii vana mängu saab?

                            Kommentaar


                              Kunagi paar aastat tagasi oli vana CM-i Rimidest ja sellistest kohtadest isegi võimalik leida. Endal vanemad 99/00 ja 00/01 plaatidel olemas

                              Kommentaar


                                No ega need 00/01 jms mängud nii vanad ka pole ,et poe letilt kadunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X