320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ebay's telli,seal on igast vana kraami

    Kommentaar


      Ebayst leidsin isegi
      Siinmail ringi tuulates ja Andricost pärides ei saanud küll targemaks

      Kommentaar


        Teie arust need vanad cm-id liiga kerged pole ?

        MA omal ajal CM 99/00-s pidasin Realiga ilma kaotuseta vastu u 3 hooaega nt.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Kerged või mitte, aga need vanad CM-id on tõsine klassika ning alati mõnus tunne neid mängida
          Igasugused uued graafikat ja 3d ja igast vidinaid täis taotud värgid pole pooltki nii lõbusad

          Kommentaar


            duubeldan....

            Kommentaar


              peaks vist ka FM 2001 välja kraapima kusagilt. FM 2008 ennast laadima hakkas siis võis mitu võileiba ära süüa - ja mul pole just kehv masin

              Kommentaar


                oeh krt , täitsa offtopic tuli

                Kommentaar


                  Kui juba offff topicuks läks, siis huvitab selline asi, et kas kellelgi vedeleb Premier Manager 97 riiulil? oleksin huvitatud selle mängu omandamisest.
                  Esimene manager mida kunagi mängitud sai

                  Kommentaar


                    sama siin
                    mäetan, et Manchester Cityga sai esiliigas oldud ja Cup Winners Cup ära võidetud
                    kinkladze oli põhiäss
                    seda mängu mängiks kohe väga hea meelega
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Beardsley, Asprilla, Shearer...
                      Üks mängija oli ka Eestist - Kallaste aga pold mitte Estonia vaid Stonia.

                      Madalamates liigades mängides sai vabaagendina ülesse korjatud austraallasest ründaja Johnson, keda hiljem siis võis treenida väravavahiks ning sellel positsioonil mängides siis väravaid lõi

                      Kommentaar


                        niisiis ülesse sai korjatud siuke asi nagu Redditch United, CONF North liigas ja vaatame, mis välja tuleb, esimene hooaeg on kohe-kohe lõppemas. Ei olegi kõige hullemini läinud, esimese hooga vast ülesse ei jõua, aga 4-6 koht pole ka paha. Satsi kõige kõvem mees on vaieldamatult goalie Goncharov, kes mänginud ka Moskva CSKA klubis.

                        Kommentaar


                          Kellegil mõni tuunitud 3-4-3 taktika on kuskil. Enda praegune versioon ei ole üldse mitte aastate tagusega sarnane, tulemuste poolest.

                          Kommentaar


                            Olen ma õieti aru saanud et just see 2001 variant on kõige parem? Leidsin ise ka selle plaadi pealt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MartOlenAusalt Vaata postitust
                              Olen ma õieti aru saanud et just see 2001 variant on kõige parem? Leidsin ise ka selle plaadi pealt
                              Kõige viimane mäng, millele Eesti patchi tean.

                              Kommentaar




                                Ei, vahva ju.

                                Pärast muidugi revoke'iti ära kaart. Selle pärast oligi too mäng klass.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X