320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by EricCantona


    Mul juhtus ikka täitsa pull asi EESTI pani 2004 a. EM kinni.



    Finaalis võitis Taanit
    Hmm, ei taha eriti uskuda... Oled ikka kindel? Äkki saad näidata mingit screenshotsi, mis su välja hôisatud juttu tôestaks. Pean seda väga absurdseks...!

    Ise mängin hetkel Ajaxiga ning pean tôdema, et sellel meeskonnal Hollandi liigas vastast pole. Jah eeliseks see, et meeskond on noor ning on ka palju talendikaid mängijaid, kes muutuvad paari aastaga väga heaks mängijaks.

    Esimene hooaeg alguses suuri oste ei teinud. Pigem otsisin välja mitmeid tegijaid, keda oleks môtet hooaja lôpus ära osta. Ise arvan, et see oli väga hea, et ma nii tegin kuna nägin täpselt, milleks keegi meeskonnas vôimeline on ning keda hoida ning keda maha müüa vôi lihtsalt minema saata.Hooaja alguses sain kohe Daribo Westi, kes oli loomulikult tasuta ning koos temaga tôin meeskonda ka Teddy Lucici, kes maksis ainult leiva hinda.Kuid jah, hooaeg algas hästi ning esimesed 15 mängu läks väga kergelt ning vôit tuli vôidu järel. Kuid siis... kohe ei tea mis juhtus, aga tekkis 6 mänguline môôn.. kas mängisin viiki vôi sain viimastel minutitel pähe. Sellega läksid PSV ja Feyenoord paraja vahega eest ära. Tagant oli tulemas Vittes. Njah lôpetasin siis hooaja 3 ning ei olnud üldse rahul, sest suutsin saavutada viimase koha Hollandi suurklubide vahel.

    Uuel hooaja saabudes lükkasin siis flüüri lauale ja hakkasin metsikult ostma. Kôigepealt kaitsele tuginedes ostsin ma Alpay ning N\'Diaye (leiva raha eest). Keskele tôin juurde Donovani, Hersi,Kewelli, Rünnakule muretsesin Sheareri,Konstantinou ( ehh koll kolli järel). Väravasse sain Carini ning vahetusse Chiotise. Njah ilma teevad samal ajal ka Van der Vaart, Chivu (oh issand ei suuda neid ostjaid ära tôrjuda) ning Zlatan.

    Teine hooaeg lihtsalt super 20 mängu vääratamatta voh selline oli siis esimene pool. Teine pool keskendusin CL kuid kahjuks sain poolfinaalis napi kaotuse AS Romalt, kes oli oma kooseisu £57 milliga täiendanud. Kuid jah patuoinas oli siiski Alpay, kes suutis vôôrsil kolmandal minutil magusa punase teenida. Hooaja lôpetasin ilusa liiga ja Dutch cupi vôitmisega ning imestasin seda, et teise koha sai Vittes, mitte Feyenoord vôi PSV.

    Ja nüüd lasen kolmandat hooaeg, kui aega leian

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Mul tekkis üks küsimus, kui tohib küsida... Kuidas teie võõrsil mängides võidate? Ma Interiga sain võõrsil mängides Lecce käest 6:0 peksa ning üks mäng enne tegin CL\'is ManU\'le 3:0 kolki, mis oli ka võõrsil. Kuid siis paistis eriti hoos olevat Kallon, kes tegi hattricki ja järgmises mängus nagu sitahäda.
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Tegin jälle 1 hooaja Leedsiga (lihtsalt sõber tahtis koos mängida ja et talle konkurentsi pakkuda(Leverkusenile) valisin siis Leedsi.

        Inglise liiga läks ikka täielikult ***** jäin 18 ehk ka väljakukkumine siis ei tea mix algul lasin koduliigas põhimeestel puhata , enne mänge cl-is , kui pärastki ei saanud neid tööle kaitse ja väravavaht said peaaegu iga liiga mäng hindex 5 proovisin teisi mehi ikka 5 (Lucas Radebe sai 1 mängus isegi 3) langesin küll 1 divisjoni kuid järgmine aastaks oli siiski CLis koht tagatud seda tänu CLi võidule

        kuna ainus lootus omavahel tõsiselt kokku saada oli CL siis oli selleks ka suured lootused kui siis tuli veerandfinaalis suur üllatus sõber kaotas Juvele ning sinna kadusid ka lootused koos finaalis olla (muidugi poleks seda igal juhul juhtunud sest läksin kohe poolfinaalis juvega kokku) Finaalis oli mul vastu siis Inter (võitis AC Milani) ja 108 minutil lõi Ronaldinho mulle võiduvärava ja tagas sellega ka CL-i väravaküttide tabeli võidu.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Originally posted by Rebu


          Originally posted by Swifty2002


          Ka mul pole old töölubadega probleeme skaudid ju ütlevad kohe kas võib raskusi tekkida või ei
          Ka pole mul meeste müümisega sellist probleemi old Ma ei tea mis kahtlastega sa diili teed.
          Aga ostmiseks tõesti ei piisa alati 2x suuremast summast vahel ei piisa ka 99mln
          mingi alla 10mln ostmiseks
          Ütle see tüüp keda sellise raha eest maha ei müüda??
          Kahtlen sügavalt kas kedagi sellist CM-is ongi!!
          See oli vist sander Westervelt Proovisin teda osta kui ta oli just Rangersisse müüdud
          Enamused vennad kes on just ostetud ei müüda mingi hinna eest

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Originally posted by Swifty2002


            Tegin jälle 1 hooaja Leedsiga (lihtsalt sõber tahtis koos mängida ja et talle konkurentsi pakkuda(Leverkusenile) valisin siis Leedsi.

            Inglise liiga läks ikka täielikult ***** jäin 18 ehk ka väljakukkumine siis ei tea mix algul lasin koduliigas põhimeestel puhata , enne mänge cl-is , kui pärastki ei saanud neid tööle kaitse ja väravavaht said peaaegu iga liiga mäng hindex 5 proovisin teisi mehi ikka 5 (Lucas Radebe sai 1 mängus isegi 3) langesin küll 1 divisjoni kuid järgmine aastaks oli siiski CLis koht tagatud seda tänu CLi võidule

            kuna ainus lootus omavahel tõsiselt kokku saada oli CL siis oli selleks ka suured lootused kui siis tuli veerandfinaalis suur üllatus sõber kaotas Juvele ning sinna kadusid ka lootused koos finaalis olla (muidugi poleks seda igal juhul juhtunud sest läksin kohe poolfinaalis juvega kokku) Finaalis oli mul vastu siis Inter (võitis AC Milani) ja 108 minutil lõi Ronaldinho mulle võiduvärava ja tagas sellega ka CL-i väravaküttide tabeli võidu.
            Julgen sel juhul arvata et tegu on ühe cm-ajaloo nõrgeima mängijaga, sest Leedsiga allapoole Euro-qualificationit ei ole võimalik kukkuda

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              eee ma ei saanud pihta... sa nagu jäid premieris 18? ja samal aastal vôitsid Champions League!!!! Kuule, äkki saad screenshotse nendest tabelitest :P ma ei taha eriti uskuda... Ei saa lihtsalt pihta kuidas saab Cl minna ja Premieris nii madalale langeda...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Ükskord ma mängisin Real Madridiga, võitsin Hispaania karika aga jäin liigas teiseks ,võitsin CL-i ka.Siis mängisin ManU-ga, võitsin League Cupi, aga liigas jäin kolmandaks ja lasti lahti. Mis taktikatega te mängite, et teil nii hästi läheb?
                Ma vist ei oska seda mängu

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Ma tegin esimest korda mängides eduka \"debüüdi\", valisin Newcastle ja jäin ülinapilt esimesel hooajal teiseks...lahe mäng on...ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud

                  Jube imelik on see, et alustasin uut hooaega (2. siis) ja ostsin suisa £25m eest palju mehi...päris head skillid olid ja võrreldes eelmise hooajaga on meeskond kõvasti tugevam, aga esimesest kolmest mängust 2 kaotust + 1 viik mingite nõrkade klubide vastu...mis viga?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud
                    Amatöörid mängivad teiste loodud taktikatega.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by Kaarel


                      ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud
                      Amatöörid mängivad teiste loodud taktikatega.
                      Nojah, aga amatöör ma ju olengi, tahad öelda, et kui sina esimest korda seda mängu mängisid..siis teadisid kohe supertaktikat jne..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Mul oli ManUga ühel hooajal võitsin kõik karikad ja olin liigas mingi 41 mängu järjest kaotuseta

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Oioi, ma tahaks ka nii hästi champi osata

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Originally posted by treze


                            eee ma ei saanud pihta... sa nagu jäid premieris 18? ja samal aastal vôitsid Champions League!!!! Kuule, äkki saad screenshotse nendest tabelitest :P ma ei taha eriti uskuda... Ei saa lihtsalt pihta kuidas saab Cl minna ja Premieris nii madalale langeda...
                            Kuule mis sa arvad et see on nagu võimatu või?? kui ma tahaks ma saax ju ka meelega nii teha. Licalt kaotan meelega premieri mängud ja Leedsiga pole just kõige raskem võita champs leaguet. See mis premieris juhtus oli licalt minupoolne suur viga ,et ma ainult noortel meestel lasin mängida (vanimad olid erinevates mängudes 17-20 ja harilikult 3 neist veel Eestlased ka) Lõpus jah vähe üritasin kuid ei tuld hästi välja see oli tõesti minu koba.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Originally posted by Swifty2002


                              Originally posted by treze


                              eee ma ei saanud pihta... sa nagu jäid premieris 18? ja samal aastal vôitsid Champions League!!!! Kuule, äkki saad screenshotse nendest tabelitest :P ma ei taha eriti uskuda... Ei saa lihtsalt pihta kuidas saab Cl minna ja Premieris nii madalale langeda...
                              Kuule mis sa arvad et see on nagu võimatu või?? kui ma tahaks ma saax ju ka meelega nii teha. Licalt kaotan meelega premieri mängud ja Leedsiga pole just kõige raskem võita champs leaguet. See mis premieris juhtus oli licalt minupoolne suur viga ,et ma ainult noortel meestel lasin mängida (vanimad olid erinevates mängudes 17-20 ja harilikult 3 neist veel Eestlased ka) Lõpus jah vähe üritasin kuid ei tuld hästi välja see oli tõesti minu koba.
                              No ma ei saa lihtsalt pihta, nagu sa siin väitsid. Ok mis valemiga on môtet Champi mängida, kui kaotad meelega ( see oleks eba reaalne) mida sa seda siis mängid :P Kui kaotuse peale väljas. Ütleks, et see oli väga jabur näide. Premieris 18.Juhtub ka paremates peredes.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Originally posted by EricCantona


                                Mul oli ManUga ühel hooajal võitsin kõik karikad ja olin liigas mingi 41 mängu järjest kaotuseta
                                Gloryhunter - ehk oleks seda aeg Southamptoniga proovida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X