320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FIFA 06: Road to World Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

    Mängisin ka seda, MaRtini juures:P Minu jaoks raske. Ei ole väga arvutimängude proff.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

      Algselt postitas TrevoR


      Mängisin ka seda, MaRtini juures:P Minu jaoks raske. Ei ole väga arvutimängude proff.
      Mis tasemega sa siis mängisid, et see raske oli

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

        Algselt postitas Ospor


        Algselt postitas TrevoR


        Mängisin ka seda, MaRtini juures:P Minu jaoks raske. Ei ole väga arvutimängude proff.
        Mis tasemega sa siis mängisid, et see raske oli
        Semi-Proga mängis.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

          hm küsimus, mis kuradi pilti ta seal näitab kui eestiga mängida.... mingi imelik suur mägismaa on taustaks :S

          hmm ja eesti kohta inf on ka mõnel juhul ääretult panges, kuskil nagu näitas eest rahvaarvuks ühe nulli vähem :S

          nagu palju on näpukaid.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World C

            Algselt postitas lenc


            Esimene positiivne üllatus oli, et erivenalt kahest eelmisest MM-i mängust on Eesti meeskond ka sees.
            Muide, FIFA 98 RTWC-is oli ka meie armas Eesti olemas. Mina aga n******n enda värava all täna sellise olukorra, kuid õnneks, väravat ei tulnud.

            [img=http://img490.imageshack.us/img490/3732/tiitlita8sb.th.png]

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

              Algselt postitas Saarlane


              Algselt postitas lenc


              Esimene positiivne üllatus oli, et erivenalt kahest eelmisest MM-i mängust on Eesti meeskond ka sees.
              Muide, FIFA 98 RTWC-is oli ka meie armas Eesti olemas.
              See oli FIFA 98, World Cup 98 oli hoopis teine mäng. Lisaks on Eesti olnud ka FIFA 2001 ja FIFA 2002-s sees.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

                Okei. Lisaks löödi mul eile õhtul selline karistuslöök, et kollkipper oli täielikult koos palliga väravas, lisaks veel paar meetrit üle joone:P MIda ei olnud- oli värav.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'FIFA 06: Road to World Cup\'

                  Fakk küll, mina seda niipea enam ei mängi Muru asemel on sõnnikuladu. Graafiline pool on vapšee hull. Tihti läheb jalg koos punnaga läbi vastase reie. Niidad palli, saad kaardi. Niidad jalgadest mööda, vastane kukub kõhuli, saad kaardi. Peale värava löömist hakkab lendama pabereid, mida peale keskjoonelt palli lahtimängimist enam näha EI ole. Peale finaalivõitu on emotsioonid väga igavad. Nagu vaataksid Kanal 2-st seda varjatud kaamerat, mida mõnikord näidatakse. FIFA 98 RTWC oli sellest isegi kõvasti etem. Ausõna, ka FIFA 2002 World Cup Demo oli huvitavam Uruguai ning Mehhikoga.

                  Kommentaar


                    #39
                    lasin fifa world cup 2006 --e peale aga on selline probleem et kui m2ngima hakkan siis on taust valge, mitte midagi ei n2e ..Nii ei saa jju m2ngida
                    keegi oskab lahenduse öelda?

                    Kommentaar

                    Working...
                    X