320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin, et postitaks ka mõne pildi.


    Oi, kui magus võit see oli ja nii tähtsal hetkel Hetkel on 5 mängu hooaja lõpuni ja Meistriliiga teisel hooajal on teine koht käega katsutav.

    Pikemalt ei viitsi kirjutada, annan kunagi CL võidust teada.

    Kommentaar


      2013/1014 hooaeg spursiga CL PRM FA LC kõik võidetud

      2014 Inglismaaga WC 3s ... Mehhiko võitis Sloveenia ees?!?!?!?!

      kaotasin siis sloveeniale penaltitega, vaid selles mängus lasi inglismaa endale väravaid lüüa.

      ahjaa tiimis on siuksed tegelased nagu, Ustari, Vidal, Behrami, Bale, King, Cesc, Kaka, dos Santos, C.Ronaldo, Messi, Lennon, Guardado, Vela, Agüero, Pato, Rossi ja muud mõned muud uued tegelased.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        2013/1014 hooaeg spursiga CL PRM FA LC kõik võidetud

        2014 Inglismaaga WC 3s ... Mehhiko võitis Sloveenia ees?!?!?!?!

        kaotasin siis sloveeniale penaltitega, vaid selles mängus lasi inglismaa endale väravaid lüüa.

        ahjaa tiimis on siuksed tegelased nagu, Ustari, Vidal, Behrami, Bale, King, Cesc, Kaka, dos Santos, C.Ronaldo, Messi, Lennon, Guardado, Vela, Agüero, Pato, Rossi ja muud mõned muud uued tegelased.
        Sarnane seis minu 2014 MM-iga. Ise jäin Inglismaaga kolmandaks, võitis Ukraina ja teiseks jäi Mehhiko.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          2013/1014 hooaeg spursiga CL PRM FA LC kõik võidetud

          2014 Inglismaaga WC 3s ... Mehhiko võitis Sloveenia ees?!?!?!?!

          kaotasin siis sloveeniale penaltitega, vaid selles mängus lasi inglismaa endale väravaid lüüa.

          ahjaa tiimis on siuksed tegelased nagu, Ustari, Vidal, Behrami, Bale, King, Cesc, Kaka, dos Santos, C.Ronaldo, Messi, Lennon, Guardado, Vela, Agüero, Pato, Rossi ja muud mõned muud uued tegelased.
          kaka juba lõpetama ei hakka?
          AILTON

          Kommentaar


            Alles 31-32-aastane ju.

            Kommentaar


              Paar hooaega siis tal veel ees...

              Kommentaar


                Algselt postitas Ixproff Vaata postitust
                Paar hooaega siis tal veel ees...
                kusjuures mul oli kunagi nii et david villa oli 32-aastaselt 500k väärt ainult ja hetkel luca toniga on ka nii, aga pohh sain ta tasuta, aga on väärt mees platsil siiski
                AILTON

                Kommentaar


                  32 on ja väärt 16M

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda, mis on parim FMi foorum või community?

                    Kust saaks nagu teada, teiste storyisid jne, mängijaid, taktikaid, treeninguid jne.

                    Kommentaar




                      Kas just parim, aga mina olen sealt palju targemaks saanud.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        www.thedugout.tv see ainuõige

                        Kommentaar


                          Lõpetasin esimese hooaja Ipswich Towni managerina. Liigas läks üle ootuste hästi, jäin neljandaks ja play-off finaalis sain raske võidu Derby üle, mis viis mind Premier League. Parimas XI's oli mul üks üle 30-aastane, suure osa meeskonnast moodustasid kuni 22-aastased mängijad. Parimaks väravakütiks liigas sai mu 18-aastane ründaja, Danny Haynes, kes lõi 38 mängus 31 väravat.

                          Raha sain ma esimesel hooajal mängijate ostmiseks £270k ja kasutasin seda raha väga hästi ära. Vähemalt esimest hooaega silmas pidades.
                          Ostud 06/07
                          * Lauri Dalla Valle (£95k) JIPPO - Mees tulevikuks.
                          * Peter Murphy (£50k) Carlisle - Suurepärane bargain, mees lõi 43 mängus 7 väravat ja andis 7 väravasöötu kaitsa poolkaitsjana.
                          * Didier Digard (£230k) Le Havre - Murdis end kohe põhikoosseisu ja tegi suurepärase hooaja keskkaitsjana.
                          * Danny Szetela (£160k) Columbus - Jällegi hea ost, oli suurema osa hooajast põhikoosseisus.
                          * Charles-Andre Doudin (£180k) Neuchatel Xamax :S - Jällegi hea bargain, murdis end põhikoosseisu poole hooaja peal ja lõi 19 väravat.
                          * Kaimar Saag (£20k) Levadia - Mees on väga jõudsalt arenenud, sekkus läinud hooajal vahetuses 5 korral mängu ja lõi ka 1 värava.
                          * Scott Phelan (£250k) Everton - Võib nimetada kõige ebaõnnestunumaks ostuks, aga ta on alles 19 ja loodetavasti suudab veel midagi korda saata.
                          * Matt Sparrow (p/ex) Birmingham - Rahuldav ost.
                          * Godwin Antwi (LOAN) Liverpool - Oli Digardi kõrval keskkaitses terve hooaja ja esines samuti väga hästi.

                          Müügid 06/07
                          * Michael Synott (£7k) Sutton Utd
                          * Sito (£250k) Hull
                          * Jonathan Walters (£100k) Hiberian
                          * Scott Barron (p/ex) Birmingham

                          Uuel hooajal eriti muud ma ei looda kui et pääsemine relegatsioonist. 15+ koht oleks juba väga hea. Sain boardilt ka hea £2,14 millionit transfer budgetit, praegu pole ma veel seda eriti kulutand, aga proovil omale hankida ühe hea äärepooliku.

                          Ostud 07/08
                          * Larryea Kingston (£70k) Terek
                          * James Henry (£800k) Reading - Tulevikulootus.
                          * Lee Martin (Free) Man Utd - Paistab olema jällegi päris arvestatav tulevikumees.
                          * Kenneth Stenild (£20k) AaB
                          * Gabriel Paletta (LOAN) Liverpool - Asendab siis eelmisel aastal laenul olnud Antwit.
                          * Sebastian Viera (LOAN) Villareal - Sel hooajal läheb head väravavahti kindlasti vaja.
                          * Mauro Zarate (LOAN) Chelsea

                          Ostud 07/08
                          Alan Lee (£550k) Swansea - Ei suutnud väravaid lüüa läinud hooajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas riho Vaata postitust
                            Lõpetasin esimese hooaja Ipswich Towni managerina. Liigas läks üle ootuste hästi, jäin neljandaks ja play-off finaalis sain raske võidu Derby üle, mis viis mind Premier League. Parimas XI's oli mul üks üle 30-aastane, suure osa meeskonnast moodustasid kuni 22-aastased mängijad. Parimaks väravakütiks liigas sai mu 18-aastane ründaja, Danny Haynes, kes lõi 38 mängus 31 väravat.

                            Raha sain ma esimesel hooajal mängijate ostmiseks £270k ja kasutasin seda raha väga hästi ära. Vähemalt esimest hooaega silmas pidades.
                            Ostud 06/07
                            * Lauri Dalla Valle (£95k) JIPPO - Mees tulevikuks.
                            * Peter Murphy (£50k) Carlisle - Suurepärane bargain, mees lõi 43 mängus 7 väravat ja andis 7 väravasöötu kaitsa poolkaitsjana.
                            * Didier Digard (£230k) Le Havre - Murdis end kohe põhikoosseisu ja tegi suurepärase hooaja keskkaitsjana.
                            * Danny Szetela (£160k) Columbus - Jällegi hea ost, oli suurema osa hooajast põhikoosseisus.
                            * Charles-Andre Doudin (£180k) Neuchatel Xamax :S - Jällegi hea bargain, murdis end põhikoosseisu poole hooaja peal ja lõi 19 väravat.
                            * Kaimar Saag (£20k) Levadia - Mees on väga jõudsalt arenenud, sekkus läinud hooajal vahetuses 5 korral mängu ja lõi ka 1 värava.
                            * Scott Phelan (£250k) Everton - Võib nimetada kõige ebaõnnestunumaks ostuks, aga ta on alles 19 ja loodetavasti suudab veel midagi korda saata.
                            * Matt Sparrow (p/ex) Birmingham - Rahuldav ost.
                            * Godwin Antwi (LOAN) Liverpool - Oli Digardi kõrval keskkaitses terve hooaja ja esines samuti väga hästi.

                            Müügid 06/07
                            * Michael Synott (£7k) Sutton Utd
                            * Sito (£250k) Hull
                            * Jonathan Walters (£100k) Hiberian
                            * Scott Barron (p/ex) Birmingham

                            Uuel hooajal eriti muud ma ei looda kui et pääsemine relegatsioonist. 15+ koht oleks juba väga hea. Sain boardilt ka hea £2,14 millionit transfer budgetit, praegu pole ma veel seda eriti kulutand, aga proovil omale hankida ühe hea äärepooliku.

                            Ostud 07/08
                            * Larryea Kingston (£70k) Terek
                            * James Henry (£800k) Reading - Tulevikulootus.
                            * Lee Martin (Free) Man Utd - Paistab olema jällegi päris arvestatav tulevikumees.
                            * Kenneth Stenild (£20k) AaB
                            * Gabriel Paletta (LOAN) Liverpool - Asendab siis eelmisel aastal laenul olnud Antwit.
                            * Sebastian Viera (LOAN) Villareal - Sel hooajal läheb head väravavahti kindlasti vaja.
                            * Mauro Zarate (LOAN) Chelsea

                            Ostud 07/08
                            Alan Lee (£550k) Swansea - Ei suutnud väravaid lüüa läinud hooajal.





                            Võib öelda et sa loodad kunagi noortega midagi saavutada?Tubli,sa meeldid mulle!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ixproff Vaata postitust
                              Võib öelda et sa loodad kunagi noortega midagi saavutada?Tubli,sa meeldid mulle!
                              Riksil on ju tavaline Chelsea taktika - osta teistest meeskondadest noored kokku.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Riksil on ju tavaline Chelsea taktika - osta teistest meeskondadest noored kokku.
                                Woodsi ja Taiwo pärast ei saa veel klubi selliseks pidada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X