320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FIFA Manager 07

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FIFA Manager 07

    See mäng ka hiljuti välja tulnd... Kuidagi vaikselt tuli polnd nagu midagi kuulnudki sest mängust. Proovisin ära ja võin öelda et soovitan soojalt seda mängu mitte mängida... Täielik saast. FM on ikka sada korda parem, asjakohasem ja parem.
    Äkki mõnele isegi meeldib aga no ma panen küll enam tuki ribide vahele kui seda vabatahtlikult mängin... Vot.

    #2
    see ei ole ju mingi uudis, et fifa managerid on mõttetud. ea sports on üldse kuidagi kehvake.
    ½121½

    Kommentaar


      #3
      Kus ta siis nii saast on. Fantastiline võimalus on ju 3Ds mängides ise tegija olla, asi on igastahes uurimisel.

      Kommentaar


        #4
        Hmm, seal mingi eraelu jne.
        Minu arust mängumootor on FMil kõvasti parem.
        See mäng on jama täis.

        Kommentaar


          #5
          mängisin kunagi FifaManager 06te.Hindeks annaks 7/10

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
            Hmm, seal mingi eraelu jne.
            Minu arust mängumootor on FMil kõvasti parem.
            See mäng on jama täis.
            eraelu, ongi hea, mäng on uuele tasemele viidud , aga rsk mahukas on tõesti ja usun, et 06te ja 07t väga võrrelda ei anna, aga pole kindel

            Kommentaar


              #7
              Ma ei tea kuidas sinuga, Tõnis, aga mulle meeldib eraelu päriselus "mängida".

              Kommentaar


                #8
                Ma loobusin eraelust ja nüüd, vaid mängin . Sims mulle eistu ja jalgpall on mu pool elu viimased kuus aastat olnud.

                Ei asi on vist kindlasti keeruline, pole jõudnud veel süveneda, mulle pakkus lõbu see ise platsile jooksmine. elame näeme, ehk jõuan FMi kõrvalt asja tiba rohkem tudeerida ja hiljem kommenteerida. Põhjalikumalt kui siinsed.

                Kommentaar


                  #9
                  Kui nüüd teemasse rääkida/kirjutada, siis kunagi proovisin selle mängu eelkäijat Total Club Manager 2004, mis tol hetkel küll meeldis. Sama nimeline 2005 oli aga täielik saast, mistõttu mul selle mängu vastu ka huvi kadus. Mingi hetk uurisin põgusalt Fifa Manager 06 ka, aga see ka nagu kuidagi ei köitnud. Ehk kolmandal korral veab ja leian, et tegu on isegi hea mänguga? Eks ma üritan selle mänguga mingeid kokkupuuteid teha.

                  Kommentaar


                    #10
                    Tõmbasin (jah, tõmbasin, FIFA Manager 06 oli saast, seega 07-t ei raatsinud osta), mängisin, installisin maha. Total Club Manageri esimene väljaanne oli tõesti mängitav, erinevalt Intsust meeldis mulle ka TCM2005. FIFA Managerid on aga täiesti jurad. Tagasi FMi juurde ->

                    Kommentaar


                      #11
                      Fm on ainuke õige manager... fifa oma kuidagi........ imelik
                      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                        Fm on ainuke õige manager... fifa oma kuidagi........ imelik
                        Ainuke õige manager on siiski cm 01/02.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #13
                          tell me why?! 06te on lihtsam mängida kui 07t, see ei tähenda, et 06s parem on

                          Kommentaar


                            #14
                            Tere!
                            Kus ma osta originaal Fifa manager 2007: Extra Time?
                            Aitah

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas akmaios Vaata postitust
                              Tere!
                              Kus ma osta originaal Fifa manager 2007: Extra Time?
                              Aitah


                              nagu Google annab, siis extra time näol on tegemist patchiga, mis buge parandab.
                              FifaManager 2007 pead aga kuskilt veebipoest organiseerima, kuna Andrico näiteks nii vanu mänge ei müü.

                              Head guugeldamist

                              Kommentaar

                              Working...
                              X