320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Champions League 06-07 võrgus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas sayonara Vaata postitust
    Vaatan, et 10 inimest on juba endale võistkonnad ära valinud... Võiks hakata juba seda asja sättima, et paneks mingi kaks 5-võistkonnalist alagruppi. Kõigiga kaks korda läbi ehk siis 8 mängu alagrupis... mingi 2-nädala peale ära jaotada ei tohiks hull olla... üks nädal 4 mängu
    Mingi aeg kõlas läbi,et kohtuniku teema on ka võimalik, kuidas see välja peaks nägema?
    ega vist rohkem kedagi oodata ole kah...võiks jah pihta hakata

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas welder9 Vaata postitust
      ega vist rohkem kedagi oodata ole kah...võiks jah pihta hakata
      pooldan!!!

      Kommentaar


        #48
        alustasite ära või on veel ruumi?
        AILTON

        Kommentaar


          #49
          On ikka veel ruumi tule julgelt!

          Kommentaar


            #50
            tuletan vahepeal meelde et hüpake hamachisse ka,kes osalevad

            network : ucl06-07

            password : championsleague

            Kommentaar


              #51
              Siuke lugu, et olen paljude teiste mängijatega rääkinud, et võiks selle turniiriga algust juba teha. Minu meelest pole mitu päeva keegi ennast juurde reganud turniiriks, ning samuti pole juba registreerinud mängijad loginud sisse hamachisse. Isiklikult paneks ette korraldajale (rasmus vist), et registreerimine suletakse laupäeval kell 23.59 ning registreerimine tähendab ka seda, et lisaks meeskonna valimisele tuleb ennast hamachisse ka sisse logida. Siis on nagu registreerimine korda saadetud. Siis saaks pühapäeva jooksul ära loosida alagrupid vms, ja teha tulevaks nädalaks ka mängude arvud ja plaanid...
              Mes que un club!

              Kommentaar


                #52
                võtan siis psv, millegi pärast foorum ei tööta
                AILTON

                Kommentaar


                  #53
                  OK Turniir algab järgmine esmaspäev,laupäev kell 23.59 lõpeb regamine ja pühapäev loositakse alagrupid!

                  Kommentaar


                    #54
                    tglt vahetaks psv moskva cska vastu välja hoopis
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #55
                      on see lahe vä ,võrgus üksteise vastu mängida? ma ise pole proovinud

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                        on see lahe vä ,võrgus üksteise vastu mängida? ma ise pole proovinud
                        loomulikult , kaua sa selle compu vastu ikka mängida viitsid

                        Kommentaar


                          #57
                          nii... proovige oma sõpru ka turniirile kutsuda,äkki saaks esmaspäevaks 16 kokku ,seda ka et TULGE HAMACHISSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,kes veel ei tea siis network: ucl06-07 ja password championsleague

                          Kommentaar


                            #58
                            minge hamachisse ka kes osalevad
                            foorumis on ennast reganud 14, aga hamas on kõigest8

                            Kommentaar


                              #59
                              Sorry, mina loobun, sest tegin arvutis, sunnitult, formati ja UCL 06-07- et enam pole.

                              Kommentaar


                                #60
                                Miks see mäng nii värdjas on? Et vastane on 90. minutil lambist 35 meetri peal seljaga värava poole ning siis keerab ringi ja pommitab palli ühe puutega mulle väravasse. Ja siis teeb mingi vant seda veel ühe korra mulle minut hiljem ning tagajärjeks on 1:2 kaotus. Nunnu, eksole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X