320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    V2ike jama selle eesti liigaga
    ta ei taha mul seda loadida

    kas keegi oskab aidata?

    Kommentaar


      mis taktikat keegi kasutab?

      Kommentaar


        4-3-2-1, R/LCM liiguvad nooltega DM-i positsioonidele ja MC tõuseb AMC positsioonile, ääred on vastavalt AML/AMR positsioonidel ja DR/L on forward runs/run with ball rarely ja mentality ultra defensive.

        AMC on märgitud playmakerina ja tipuründaja targetmanina.

        Kui kedagi huvitab võin täpsemalt ka rääkida või netti riputada.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          äkki mõni targem seletaks kohe pikalt kuidas eesti liigat korralikult teha???
          endal kohe kuidagi ei õnnestu

          Kommentaar


            Kuulge abitud. Palun tehke teema 'FM2k8: Nutt ja hala eesti liiga teemadel'.
            Suht kõrini sellest jätkuvast viginast, ootaks pigem inspireerivaid lugusid nendelt, kes actually mängivad ka.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              rääkige pikemalt taktikast, õpetust jms.
              ma olen ainult kombinatsiooni paika pannud, aga rohkemat ei midagi.
              mille järgi oleks tark panna jne.
              esimese hooaja panin liigas kinni ( manuga )
              enamvähem muu läks untsu, aa, community shieldi võitsin ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                4-3-2-1, R/LCM liiguvad nooltega DM-i positsioonidele ja MC tõuseb AMC positsioonile, ääred on vastavalt AML/AMR positsioonidel ja DR/L on forward runs/run with ball rarely ja mentality ultra defensive.

                AMC on märgitud playmakerina ja tipuründaja targetmanina.

                Kui kedagi huvitab võin täpsemalt ka rääkida või netti riputada.
                riputa ülesse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                  4-3-2-1, R/LCM liiguvad nooltega DM-i positsioonidele ja MC tõuseb AMC positsioonile, ääred on vastavalt AML/AMR positsioonidel ja DR/L on forward runs/run with ball rarely ja mentality ultra defensive.

                  AMC on märgitud playmakerina ja tipuründaja targetmanina.

                  Kui kedagi huvitab võin täpsemalt ka rääkida või netti riputada.
                  ja kuda läheb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    rääkige pikemalt taktikast, õpetust jms.
                    ma olen ainult kombinatsiooni paika pannud, aga rohkemat ei midagi.
                    mille järgi oleks tark panna jne.
                    esimese hooaja panin liigas kinni ( manuga )
                    enamvähem muu läks untsu, aa, community shieldi võitsin ka.

                    A kle räägi kuidas sul Saha mängis mul on ylisitt noh ei saa sisse dong lööb ka rohkem väravaid vähemate esitustega :P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas evian Vaata postitust
                      A kle räägi kuidas sul Saha mängis mul on ylisitt noh ei saa sisse dong lööb ka rohkem väravaid vähemate esitustega :P
                      esimesel hooajal võistles tevezega algkoosseisu pääsemise eest, oli ikka tasemel.
                      nüüd teine hooaeg, sai suht kohe vigastada ( 4 kuud )

                      Kommentaar


                        mängisin Ajaxiga

                        Koosseis -

                        vv - Maarten Stekelenburg
                        kaitse - John Heitinga (Gabri), Sergey Ignashevich (Jaap Stam), Alexey Berezutsky, Olivier Deschacht (Urby Emanuelson)

                        poolik - Dario Srna (Kennedy Bakirciogl&#252, Luka Modric (Edgar Davdis), Hedwiges Maduro (Mirel Radoi), Nicolae Mitea (Albert Luque)

                        rünne - Huntelaar, Pavlutšenko (Nikita Andrejev)

                        Huntelaar 32/23 mängud/väravad
                        Pavlutšenko 28/18
                        Modric 32/18

                        mõnusalt skoorisid ikka osad vennad

                        Modric 18 MoM
                        Maarten Stekelenburg 22 clean sheets kui vaatada mu kaitsjaid siis see ei pane imestama

                        Liiga ja Super Cup võitsin muud mitte

                        Kommentaar


                          Casper lõi mul Leedsi eest siis oma kastist Bury-le värava

                          Kommentaar


                            Endal on lemmiktaktikaks kujunenud 4-3-3, kus ülemised wingerid palli kaotades tagasi tõmbuvad. Samuti olen kasutanud ka 3-5-2 skeemi, kus kasutan üht keskkaitset ning kaht kaitsvat poolkaitsjat. äärepoolikud tõusevad tihtipeale üles, ning keskpoolikus mängivat mees võib kasutada väga edukalt ka playmakerina. Esimese taktikaga juhtisin Chelsea esimesel aastal liigas teiseks, kuid võitsin ära nii CL-i, FA ja Carlingu. Väravate löömises olin liigas 4ndal kohal kui endale lasin terve hooaja peale vaid 15 lüüa. Teine taktika on vaid siis hea, kui sul need kaitsvad poolkaitsjad on tasemel ning nopivad kaotatud pallid ruttu tagasi. Ründetegevus säärese taktikaga on aga suhteliselt tulus ning väravaid peaks idee järgi tulema küll, kuid seetõttu võid ka endale rohkem lasta. Kuid enamasti sõltub siiski kõik meeskonnast ja seal olevatest mängijatest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              esimesel hooajal võistles tevezega algkoosseisu pääsemise eest, oli ikka tasemel.
                              nüüd teine hooaeg, sai suht kohe vigastada ( 4 kuud )
                              Tevez võitleb Sahaga koha pärast ... mnjaah.

                              Kommentaar




                                ja nii siis rallitake euroopas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X