320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veerandfinaalis sain aga vastu A alagrupi võitja, kelleks oli EMi trooni kaitsev Hispaania. Bojan lammutas täiega lüües imelise hattricki. Hispaania läks kiiresti 2:0 juhtima. Kartsin suurt kaotust, ent õnneks pääsesin häbist Juhtus tilluke ime - Eesti tegi suurepärase comebacki tulles veel esimesel poolajal tagasi viiki 2:2. Teisel poolajal suutis aga kahjuks Bojan veel ühe lüüa. Hiljem tuli ka Hispaania Euroopa meistriks alistades finaalis Walesi (!).



    kokkuvõtvalt võib öelda, et igati kordaläinud turniir suhteliselt heade tulemustega.

    EDIT: FIFA edetabelis tõusin Eestiga 39ndaks, Taani tõusis 37ndaks, Rootsi langes 19ndaks, Portugal tõusis 8ndaks ja Hispaania 2ks.

    Kommentaar


      Pange enda koondise pildid siia. Usun, et kõik vist mängivad Eesti koondisega :P

      Enda koondis näeb hetkel välja selline:

      Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

      Kommentaar


        Kas neid meeskondade vorme ja vappe saab juba käimasoleva mängu ajal ka lisada ja kui saab siis kuidas?
        Droit Au But

        Kommentaar


          Algselt postitas the future Vaata postitust
          Kas neid meeskondade vorme ja vappe saab juba käimasoleva mängu ajal ka lisada ja kui saab siis kuidas?
          saab ikka eelmisel leheküljel andsin ühe lingi kust neid saab. üldjuhul ka neil juures õpetus kuhu panna. setingute alt tuleb võtta ainult skin catche'ilt linnuke eest.

          Kommentaar


            Kas keegi veel peale minu mängib FM2008 Maci peal? Kui jah siis äkki oskab aidata, kuidas saada neid face, logo, kits packe Maci peal tööle (kas on vajalik spetsiaalseid packe downloadida)??? Need mis ma netist tõmmanud olen on windowsi põhised ja mu mac-versioonis ei ole selliseid kaustu kuhu neid siis vastavalt toppida....tänan abi eest juba ette!
            Mes que un club!

            Kommentaar


              sayo


              sellest foorumist leiad kindlasti abi, sry ei jõudnud ise hetkel sealt vastust otsida...

              Kommentaar


                Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                Kas keegi veel peale minu mängib FM2008 Maci peal? Kui jah siis äkki oskab aidata, kuidas saada neid face, logo, kits packe Maci peal tööle (kas on vajalik spetsiaalseid packe downloadida)??? Need mis ma netist tõmmanud olen on windowsi põhised ja mu mac-versioonis ei ole selliseid kaustu kuhu neid siis vastavalt toppida....tänan abi eest juba ette!
                Maci peal on Documentsi all täitsa olemas Sport Interactive->... puu samasuguse ülesehitusega kui Windowsilgi.

                Kommentaar


                  Kuna Fred on Lyonist lahkumast, siis tõin uue ründajana sisse Sergei Zenjovi . Eks näeb, mida ta suudab ära teha siis

                  e: Zenjov sai oma esimeses mängus Stade de Reimsiga juba 7 minutil jala valgeks

                  e2:Kuna Jeremy Toulalan siirdus jaanuaris Real Madridi, siis ol vaja talle asendajat. Leidsin SC Basitast sellise mängija nagu Morgan Amalfitano. Üpriski püss mängija. Sobib nagu valatult Lyoni keskväljale.

                  e3: Kodus võitsin Milani 2-1. Võõrsilt tuli selline bläkk ,et jube. 90 minutil olin edasipääseja, aga kaks väravat viimase 4 minutiga keeras minu ürituse perse

                  Kommentaar


                    Maci peal on jah documents kuid see puu ei ole sama ehitusega mis windows?...seega küsin et äkki keegi maciomanikest on neid patche tööle saanud?
                    lisaks on veel teine probleem: mul on Barcaga jäänud esimene hooaeg Puyol registreerimata ning nüüd teise hooaja alguses Squad numberseid pannes ei saa talle numbrit anda.....mehe nime kõrval on ikoon "Unr" (currently not registered, althoug eligible for next fixture if registered in time)...no pekki kuidas teda regada?
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      küsimus et kas on ka mingi vahe kui poest ostad või tõmmbad netist?
                      Madridista

                      Kommentaar


                        Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                        küsimus et kas on ka mingi vahe kui poest ostad või tõmmbad netist?
                        Ühel juhul oled varas, pedofiil ja mida kõikke veel, teisel juhul oled aus inimene ja muudad maailma paremaks kohaks.
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          aga mängu sisuliselt vahet pole?
                          Madridista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                            aga mängu sisuliselt vahet pole?
                            Eiole seal mingit vahet muud,lissalt ühel juhul rikkud nati reegleid aga hoiad vähemalt raha kokku.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                              küsimus et kas on ka mingi vahe kui poest ostad või tõmmbad netist?
                              Selline vahe on, et poest ostes mäng ei lähe tööle, kuid netist tirides võid mängu tööle saada
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                aga keegi selle eesti liigaga oskab aidata et kuidas ma seda mängida saaks ja kuidas see mäng siis onlines käib?
                                Madridista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X