320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Newcastle on parent. Ainsad, keda ma sealt sel hooajal tahtsin, olid David Edgar ja Andy Carroll, kuid need saatsid mu pikalt. Aga eks töö jätkub.
    No, ega siis vist tuleb liigaaste kõrgemale nihutada end Lihtsalt tuleb EPL-i klubide reservmeeskonnad läbi kammida ja loota joppamisele.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Huvitav kokkusattumus screenshotil - ma sudin praegu just Hartlepooliga ja aastal 2010 härra el Zhar enam sinna igatahes laenule ei tulnud, kuigi istus endiselt Pooli reservides. Pmst on päris keerukas premist leida korralikke tüüpe, kes on nõus League Twosse tulema. Craig Lindfield, Possebon, Raffaele de Vita on korduvalt järgi proovitud ja 100% õnnestujad. Dowson ja Waghorn Sunderlandist ka ehk.
      Ehk sellepärast ta "särab" , et sai pooli reservidest ära

      Kommentaar


        database tegijatele...

        yks küsimus, kes varem eesti liigat 08-le teinud ...Mul suht kõik asjad tehtud, aga karikat ei saa paika ...M2ngu alustades, tulevad eesti karikasarja slovakkia tiimid ja slovakkia karikasse eesti tiimid ...Kuidas seda muuta ?

        Kommentaar


          mingi last division asi oli

          Kommentaar


            Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
            yks küsimus, kes varem eesti liigat 08-le teinud ...Mul suht kõik asjad tehtud, aga karikat ei saa paika ...M2ngu alustades, tulevad eesti karikasarja slovakkia tiimid ja slovakkia karikasse eesti tiimid ...Kuidas seda muuta ?
            Esimene hooaeg on asi pekkis, järgmistel hooaegadel on kõik korras.

            Kommentaar


              Algselt postitas CRonaldo17 Vaata postitust
              mingi last division asi oli

              nu tegin seda last divisoni asjanduse ka k4ik ära..aga endiselt tulevad nad eestisse m2ngima

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Esimene hooaeg on asi pekkis, järgmistel hooaegadel on kõik korras.


                nii et esimesel hooajal on siis nad seal sees ? teisel tulevad siis eesti omad? ja nad kaovad jh ? ok eks ma testin selle yhe hooaja läbi ...

                Kommentaar


                  nonii, need kes eesti liigad mängivad küsimus. Mis mehi te välimaalt olete toonud Eestisse?, ma sain tasuta Boltonist Giannakopulus (kirjutasin vist valesti)

                  Kommentaar


                    Selline probleem, et tõmbasin Training failid ning noortele sain paika pandud kõik aga kui hakata nüüd põhimeeskonda treenima panema siis on võimalik ainult mingi Part/Time scheduled.. näiab küll neid mis mul tõmmatud on aga neid ei saa panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                      Selline probleem, et tõmbasin Training failid ning noortele sain paika pandud kõik aga kui hakata nüüd põhimeeskonda treenima panema siis on võimalik ainult mingi Part/Time scheduled.. näiab küll neid mis mul tõmmatud on aga neid ei saa panna.
                      Vaata mis kontrahtide all sul mängijad on, Part-Time lepingutega olles ei treeni nad täiskoormusega.

                      Kommentaar


                        Mängin taas 08.

                        Kohtunikud ja FA on muidugi toredad..

                        Pilt 1
                        --------
                        Pilt 2

                        Kommentaar


                          Ma olen ka pidanud niimõnegi mängu tribüünidel veetma, sest aset leiavad olukorrad, mis sa oma piltidel näitasid.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Ma olen ka pidanud niimõnegi mängu tribüünidel veetma, sest aset leiavad olukorrad, mis sa oma piltidel näitasid.
                            sama siin , imelik on see , et FA ütleb alati , et kohtunikul on õigus.

                            Kommentaar


                              Ehk keegi ütleb lihtsalt mismoodi Eesti koondist juhendada saab? Ei suuda lihtsalt kogu teemat läbi uurida. Tänud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Ehk keegi ütleb lihtsalt mismoodi Eesti koondist juhendada saab? Ei suuda lihtsalt kogu teemat läbi uurida. Tänud!
                                Lisad uue peatreeneri voi alustad uut mängu. Sealt, kus meeskonda valid valid klubi asemel Eesti koondise.

                                Liigade asemel peaksid saama valida rahvusvahilsed meeskonnad ja seal all peaks olema ka Eesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X