320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saadke strikerid üldse nahhui, mängiga 4-6-0'i... või 4-5-1 flat on ka hea. Teised taktikad on aste madalamal.

    Nagu ütles keegi üleval, et width: narrow, tempo: fast... aga passing soovitan direct. Fast tempo = direct passing FM'i engine'ites.
    sigpic

    Kommentaar


      ma mängisin absull iga tiimiga 4-5-1 - cb-cb-rb-lb-cm-cm-amr-amc-aml-fc. CB olid alati väga sügaval, terve tiimi creative freedom peaaegu kõige vähem, passing ka väga short, attacking, üks CM oli DM rolliga, ala Veloso vms ning AMR ja AML olid nooled kaarega FC-sse lükatud. Kui amc oli VDV ja FC nt Bendtner või Adebayor siis olid võitmatu.

      Kommentaar


        Mis su rekord on liigas järkest kaotuseta mänge? Võitmatu ju.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          No Realiga olin ma kunagi mingi 3 ja pool hooaega järjest võitmatu, üle 100 mängu. Arsenaliga vb iga 50 mängu tagant ala Chelsea kõmmutas ära.

          Kommentaar


            Kas keegi saaks aidata 8.02 versioonis flora taktikaga? Ükski taktika ei taha nagu pikalt toimida. Natuke aega kõik hea ja siis hakkavad jälle jamad peale.

            Kommentaar


              kust saaks/ kellegil oleks anda eesti liigat??

              Kommentaar


                Hei hei hei, kas mingi nipiga saab korraldada, et inglise liigas viie mehe asemel seitse saaks pingile istutada?

                Tänud.

                Kommentaar


                  ehk game editoriga annab midagi teha ?

                  Kommentaar


                    Olen selles vallas võhik, ehk keegi soojade tänusõnade eest teeb mulle lollile puust punaseks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNaaber Vaata postitust
                      Hei hei hei, kas mingi nipiga saab korraldada, et inglise liigas viie mehe asemel seitse saaks pingile istutada?

                      Tänud.
                      Ma ikka aeg-ajalt toksin veel 2008-t ja mul on küll PREMMIS seitse meest pingil. See peaks rakenduma alles hooajast 2008/09 nagu IRL.

                      Aga kui sa tahad football league'is elik madalamates liigades seitset meest pingile cheatida, siis sellest ma küll midagi ei tea.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vaja veel korra abi:

                        Minu tiimi keskvälja mehed jäävad pidevalt liiga kergelt keskväljal pallidest ilma, mida teha?

                        Kommentaar


                          Mul juba aasta 2010 käes, endiselt 5 meest pingil. Ilmselt peab midagi uuendama, aga ma muidugi ei tea mida

                          Kommentaar


                            Abikäsi vaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNaaber Vaata postitust
                              Mul juba aasta 2010 käes, endiselt 5 meest pingil. Ilmselt peab midagi uuendama, aga ma muidugi ei tea mida
                              See 7 meest pingil premieris tuli minu arust 8.0.2 versiooniga. Aga ma võin puusse ka panna

                              Kommentaar


                                Mnjah, mul teine versioon. Egas midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X