320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 07/08

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kunagi räägiti draftipäevast, et enne mängiks, siis draftiks-jooks-mõnitaks. Eeldab muidugi läppareid ja wifid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas raivo23 Vaata postitust
      No, no! Ärge siin ülbake! Kuigi olen keskendunud sel aastal rohkem muudlespordialadele tuleb äge rebimine kohtadele 15-20. Oleme ausad, seal on pinget!esikoht tundub igav antud osavõtumaksude juures. Aga sel aastal teeme väikese kogunemise Tallinnas, väikese põrgatamisega. Minu poolt on saal ja pärast väike saun. Arvestades meeste lokaalset paiknemist võiks see olla siiski kas reede või laupäeva õhtu. Mehed väsivad mängust jne... Kes oleksid käed võiks teada anda. Kuupäev okt lõpus mingi. jõudu
      Ma endiselt koolijüts, aga kui kuupäev sobib, siis olen kohal. Ka palliplatsil, kui just käsipalli mängima ei hakata...

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kunagi räägiti draftipäevast, et enne mängiks, siis draftiks-jooks-mõnitaks. Eeldab muidugi läppareid ja wifid.
        see oleks veel eriti tase. keeperi drafti tegime juba koos Lordi ja Pimedaga õllede ja snäkkide seltsis. (vbla olid õllest tingitud ka osad meie kahtlased pickid). Päris pull oli. Aga võib vaid ette kujutada kui kakskümmend matsi ühes ruumis koos oleks... Selge aga see, et Saal-saun-läpparid-wifid-kuupäevad korraga ühte õhtusse 20-l mehel orgunnida oleks suht võimatu vist. aga kui oleks 15 meest kohal oleks seegi asi...

        Kommentaar


          #34
          Läppar on muidugi olemas, aga ma kardan tõsiselt, et selline draft mõjutab valikute kvaliteeti.

          Kommentaar


            #35
            Normaalne :S Hea ajastus mul, millal meistriliigast välja kukkuda :S
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Semi Vaata postitust
              Normaalne :S Hea ajastus mul, millal meistriliigast välja kukkuda :S
              Väga hea, siis sa ei kvalifitseeru mängijana ja saad vilistama tulla.

              Kommentaar


                #37
                no ma kahtlen, et see draftparty teoks saab sel aastal. aga kui Rimm alt ära ei hüppa, siis koss-saun tuleb kindlasti! ja sinna on oodatud ka Esiliiga mehed

                Kommentaar


                  #38
                  ahvatlev, au oleks muidugi fantasy gigantidega palaval laval istuda küll.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                    no ma kahtlen, et see draftparty teoks saab sel aastal. aga kui Rimm alt ära ei hüppa, siis koss-saun tuleb kindlasti! ja sinna on oodatud ka Esiliiga mehed
                    Siis ehk teeks isegi ettepaneku esiliiga vs meistriliiga koss teha. Või no palju meid ikka tuks sinna...
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      #40
                      Arvestades sellega mis kossutaustaga mehed Meistriliigas mängivad, siis see ehk pole kõige parem mõte Peaasi, et rahva kokku saaks - näeks ära teisedki tüübid, kes pidevalt õhtuid ja öid arvuti taga veedavad ja naise virinaga võitlema peavad

                      Kommentaar


                        #41
                        Semit palliplatsil näinuna julgen arvata, et Meistriliiga vendadel hõlpu ei oleks...

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                          Semit palliplatsil näinuna julgen arvata, et Meistriliiga vendadel hõlpu ei oleks...
                          Meelitustega mind enam rööpast välja ei löö, ma loodan
                          Nõmme Uskumatud!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            NBA hooaeg algab tänavu neljap 30. oktoobril, seega loogiliselt tuleks meie draft teha 27ndal. Kokkutulekuks pakuksin välja siis kas 2. või 3. november.

                            Arvan, et kõige sobivam oleks mäng korraldada 21. Koolis, mis on heas korras, asub kesklinnas ja kust on hea kuhugi edasi minna. Eelmisel aastal oli seal reede õhtuti ka mingi vaba aeg. Laupäeviti saab vast kindlasti. Raivo vist oli ise ka selle saaliga kursis.

                            Äkki võikski esialgu plaani võtta 3nda novembri, siis jääb õhtul istumiseks rohkem aega.

                            Võiks siis vaikselt hakata arvet pidama, kes oma häält on siin foorumis teinud (nii tulevase hooaja kui kokkutuleku kohta).

                            Kommentaar


                              #44
                              Draftipäevaks 27. okt laupäev oleks vist ainuõige valik!?
                              Aga kui teeks selle kogunemise 26. okt? Reede õhtu jne. Ajaks üksteist närvi draftieelselt jne Eks peab vaatama ka muidugi kuidas on võimalik tulla reedeks kohale Eesti eri paigust reede õhtuks. Kel töö ja kellel kool kaelas. Ses suhtes oleks jah laupäeval eelis, et vabanduse varianti ei oleks kellelgi.
                              Andke nüüd aga arvamustega tuld! Aga eks lõpliku sõna ütleks siis ikka Rimm, kes ajab saali välja ja sauna nagu ta lubas

                              Ja arvepidamise kohapealt see asi, et äkki Silverman võtab korra sõna ja ütleb selge sõnaga maha, et JAH, tema on commish sel aastal. Siis vaataks ja teeks edasi.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                                NBA hooaeg algab tänavu neljap 30. oktoobril, seega loogiliselt tuleks meie draft teha 27ndal. Kokkutulekuks pakuksin välja siis kas 2. või 3. november.

                                Arvan, et kõige sobivam oleks mäng korraldada 21. Koolis, mis on heas korras, asub kesklinnas ja kust on hea kuhugi edasi minna. Eelmisel aastal oli seal reede õhtuti ka mingi vaba aeg. Laupäeviti saab vast kindlasti. Raivo vist oli ise ka selle saaliga kursis.

                                Äkki võikski esialgu plaani võtta 3nda novembri, siis jääb õhtul istumiseks rohkem aega.

                                Võiks siis vaikselt hakata arvet pidama, kes oma häält on siin foorumis teinud (nii tulevase hooaja kui kokkutuleku kohta).
                                Nagu mainisin, siis asi sõltub kuupäevast ja novembri esimene nädalavahetus tuleb veeta koolis Neuropsühholoogia, Sooliste erinevuste psühholoogia ja Kultuuripsühholoogiaga( Tulviste loengust ma ometi ei puudu ju?)
                                Pall jääb põrgatamata...
                                Sellest on muidugi kahju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X