320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti EM2008 (FM08)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Et meelest ei läheks, kinnitan et osalen.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      #32
      tanel ei ole sul mu msni tegelt t6nisl6hmus@hotmail.com on hetkel hoopis

      Kommentaar


        #33
        Kuidas Hamachi kaudu FMi ühendada

        Rihoga proovisime minu mängu ühendada ning õnnestus. Nii, et server on juba ilusti paigas.

        Passwordid ja muu särgi-värgi saab minu käest privaatselt. Kuid põhimõtteliselt tuleb oma Hamachi lahti teha ja seal vajutada all vasakus ääres olevat "power" nuppu, et see On oleks.

        Kui see on "ON", siis alumises menüüs on selline kolmnurga moodi täpdega asjandus, millele klikides on sul kaks võimalust "Create a new network" või "Join an existing network". Sealt valite loomulikult teise ning tuleb ette kast, kuhu panete minu antud networki nime ja passwordi. Seejärel kui olete networki sisse loginud, tehke FM lahti ning valige avalehelt "NETWORK".

        Seal all on kaks lahtrit. "Recent Servers" ja "Local Servers". Kui Local Serversi alla ilmub network nimega soccernet.ee, siis ühendate ennast sellega. Passwordi saate minu käest.

        Kui Local Serversi alla ei ilmu midagi, siis on küljemenüüs olemas selline valik "Join Other Server". Klikite sellele ja seal küsib IP'd, mida Hamachi peaks näitama. Kui te seda üles ei suuda leida, siis ütlen ise IPe. Seejärel peaks kuskil küsitama passwordi, mille ma olen andnud. Toksite sisse ja peaks varsti mängus sees olema.

        Seejärel on tegu täiesti tavalise FMi mänguga. Ainuke asi on see, et paluks oma FMi kasutaja nimesse lisada ka oma fooruminimi. (Nt. Tanel-Tanel Tursk... või kui mu fooruminimi oleks Hippo, siis Tanel-Hippo Tursk) Ja kasutajale tuleks ka password peale panna.

        Kõik, kes tahavad võivad mingi aeg sel nädalal proovida mu mängu sisse saada, et enne mängu algust asjad selgeks teha.
        sigpic

        Kommentaar


          #34
          Esimene mäng toimub järgmine teisipäev kell 20:30, kui plaanid ei muutu.

          Pühapäeval ja esmaspäeval saate oma tiimid ära valida.

          Praegu lasen teid prooviks oma Interi mängu sisse. Mingeid kasutajaid ärge tegema hakkake. Neid teeb siis kui tiimi valite õiges mängus.
          sigpic

          Kommentaar


            #35
            Panin praegu serveri kinni, kui keegi tahab proovida kas saab sisse või ei, siis andku teada ja avan uuesti.
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Server on jälle lahti. Praegu on kõik, kes proovinud igatahes sisse saanud. Hoian mingi pool tundi avatud, et proovida. Passwordi ja networki nime võite nii ehk naa ära küsida. Kuid neid annab enne mänge meelde tuletada ka.

              Homme õhtul proovin I mängudevooru esialgse kava paika panna.

              E: Server kinni.
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Peab monoloogi jätkama ning mainima, et server on jälle lahti ning ilmselt paariks tunniks. Need, kes ei ole, võiks passwordi ja networki nime küsida, kuigi seda annab ka hiljem teha.

                Iseenesest panen ajakava selles mõttes kohe varsti paika, et mis mängud peavad ühel ajal ja mis mängud saavad natuke hiljem toimuda. Võib-olla saab juba alates täna õhtust hakkata koosseise valima ja oma "manager" mängu lisada, aga annan hiljem teada, kui natuke targem olen. Uurin kuidas FM selles asjas toimiks.
                sigpic

                Kommentaar


                  #38
                  Käisin täna korra sees. Eile millegipärast ei leidnud serverti üles, täna peale restarti oli kõik korras.
                  Lõvi helistab põlevale ringile:
                  «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                  Kommentaar


                    #39
                    Krdi kahju, magasin ma selle!!

                    Aga edu teile

                    Kommentaar


                      #40
                      marrrtin, võin su varunimekirja kirja panna. terav äär pole veel osavõtu kinnitanud.

                      Kuid üks jama värk on sellega, et ilmselt tuleb kõik mängud korraga ära pidada.

                      Knock-out osa on igal päeval ainult üks mäng, aga grupifaasis jagunevad asjad nii...

                      1 mäng - 3 päeval
                      2 mängu - 7 päeval
                      3 mängu - 1 päeval
                      4 mängu - 1 päeval

                      Et siis ajakava tegemisega läheb ilmselt raskeks ning põhimõtteliselt otsustame aja selle järgi, millise aja poolt rohkem inimesi on.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Tundub, et oli valehäire. Kõik mängud saab pidada eraldi aegadel. Lihtsalt ühe manageriga laeb ta need kohe ära ilma vahepealse pausita.

                        Et siis näiteks, kolmapäeval toimuvad mänge ei pea pidama samal ajal.

                        Kui Sveits ja Portugal nt. kell 19:00 mängiks, siis peale seda nt 19:30 saab toimuda Horvaatia ja Holland ja nt 23:00 saab teha Kreeka - Saksamaa kohtumise.

                        Ainult, et viimases grupifaasi voorus tuleb iga grupi mängud samal ajal pidada.

                        Samas ilmselt oleks hea, kui mängud toimuks üksteise järel, et mingeid probleeme ei tekiks. Muidu võib mäng tulemused genereerida, kui teised kasutajad on holidayl ning esimese mängu pidanud ja mina hostina continue klikin pärast mingi mängu lõpu klikin.

                        Ma pean natukene uurima seda värki täpsemalt. Mängijaid saab seetõttu alates homsest valima hakkata, mitte täna õhtul.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Nii, testisin ja proovisin ning tuli välja, et saab täitsa vabalt teha - "Kui Sveits ja Portugal nt. kell 19:00 mängiks, siis peale seda nt 19:30 saab toimuda Horvaatia ja Holland ja nt 23:00 saab teha Kreeka - Saksamaa kohtumise."

                          Ei mingeid probleeme ühesõna ja mõttetu paanika minu poolt.

                          Aga nagu ütlesin, viimases grupifaasi voorus tuleb siiski iga grupi mängud samal ajal pidada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #43
                            Davai, kes tahab võib täna oma mängijad registreerida kui tahab. Saatke PM või rääkige msnis kui tahab.

                            Ma olen mingi ajani saadaval, kuni pittu liigun.

                            Edit: Ja juba lähengi...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #44
                              Seekordne Horvaatia koondis EM-ks!

                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                #45
                                Nüüd saab ilmselt terve õhtu koosseise valida, kes tahavad. Lihtsalt andke teada, millal tahate ja teen FMi lahti.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X