320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Õnneks on sinusuguseid vähe(m) .

    Kommentaar


      #17
      Eesti keel longab ,üle künga
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        #18
        Küsimus sihukene, et kas kellegil oli veel selline probleem et just enne hooaja esimest liiga mängu viskas mängu kinni ?

        Kommentaar


          #19
          osta originaal? .

          Kommentaar


            #20
            mängisin with no sacking aga teisel hooajal juba mind vallandati lisaks klubi oli juba minu poolt ära ostetud

            Kommentaar


              #21
              jep, seal ongi nii, et kui installimise lõpus online's ei rega siis pärast esimest hooaega saad kohe kinga, ükskõik kuidas aga saad, lihtsalt mingi piraatluse kaitse aga mingid IT-mehed juba üritavad mingit crackfix'i valmistada, eks näeb

              Kommentaar


                #22
                mis fail see on martin?
                Madridista

                Kommentaar


                  #23
                  Mängisin 3 hooaega järjest. Igal aastal sain erinevate meeskondade all kinga, kuigi 2 korral täitsin season objektiivid. Iseenesest hea lihtne mäng, aga peab ikka vist FM'i peale tagasi minema :P
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma kah sõbraga natuke teinud siis.Alustasin siis Barcaga (raha saamise eesmärgil), siis aga ei lasknud miskipärast uut klubi teha.Peale seda siis Rayo Valleicanosse.Tahtsid, et välja ei kukuks.See eest aga tegin 18 punnise edu teise koha ees, ja enne lõppu mingi 8-10 mängu panin simulate'i hooaja lõpuni, kaotasin natuke oma vahest.Nyyd siis lõin oma klubi.Hooaja eelsed kontrollmängud sain kõik 1-4 kuni 1-6 lutti. Klubid olid siis Arse,Spurs,Manu,Pool ja Chelski.Esimene liigamäng aga sain ilusa 6-1 võidu.

                    Paar suurt probleemi mis mul esinenud.
                    1.Alati kui mäng kokku jookseb (peale mängu lõppu ei lase 3D'st välja), läheb alati uuesti mängides hullemini.CList kukkusin Barcaga kah nii välja.
                    2.Poole hooaja pealt sain Eesti koondise, aga teine hooaeg ei saanud ma enam mänge paika panna, arvatavasti seepärast, et Barca leping otsa sai.
                    3.Automaatsed lepinguuuendamised.Mängu alguses ei saa ju lepingut muuta.Samas aga 1 hooajase lepingu puhul suht tihti enne hooaja lõppu uuendatakse automaatselt, kuigi tahan klubi vahetada.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X