320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    millegi pärast ei saa "go on holiday" minna. aga pole hullu.
    Osta originaal.

    Kommentaar


      anna raha. majanduslangus.

      Kommentaar


        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
        anna raha. majanduslangus.
        ega see mäng nii palju ka maksa, ja kui mäng meeldib siis pole ju kahju seda 599.- välja käia
        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

        Kommentaar


          Pole vist kunagi nii head eesti regeni näinud, ulme täitsa. Levadiast tulnud muidu:


          "Päris" eestlastest on Londak Saint-Ettiene'is, Purje Falkirkis ning Bärengrub-Piiroja Rosenborgis.

          Kommentaar


            Mul on selline eesti täkk mängus, Kaljust tulnud. Sai kunagi shortlisti lisatud, vale otsus, City kohe jaol oma miljonitega. Muidu oleks ehk endale napsanud.

            Kommentaar


              Mul siis selline regen mängus. Kus juures parima PA mängus
              Lisatud failid

              Kommentaar


                heh kindel, et savegame editorit ei kasutanud?

                Kellegil nouandeid on kuidas league 1 hakkama saada? Laksin Swindon Towni kolmanda hooaja keskel mingi 15 mangu mangitud, klubi 20es. Nuud oleme peale 27dat ringi 19es Oodatakse et jouaksin playoffi...

                Kommentaar


                  Ma alustasin Millwalliga L1 ja sain väga häid täiendusi eestlaste hulgast....klubi põhi tegijad Anniste, Sidorenkov ja Pareiko....lisaks sellele vahetus meheks Tikenberg ja Lipartov

                  Kommentaar


                    Football Manager 2009

                    Kas originaal mäng läheb ilusti tööle ilma jamadeta ning kas keegi telefoniga on aktiveerind ? Go on holiday ja kõik muu töötab hästi we ?

                    Kommentaar


                      Ei aktiveerinud telefoniga vaid hoopis labi Steami. Kui mangu installima hakkad siis pakub seda voimalust. Lihtsalt paned oma koodi sisse ja ongi koik. Uuendab kohe mangu kah ara automaatselt steami kaudu.

                      Loomulikult saab orikaga puhkusele minna ja muid jamasi, mis pira versioonil on kah pole.

                      Kommentaar


                        tra aru ei saa, mis värk on. mäng on ilusti töödanud ja kaks päeva tagasi, kui mängus mängu alustad, siis lööb sellise errori ette:
                        not well-formed (invalid token) at line 1 of speed.xml
                        keegi ehk oskab, mida edasi teha, sest tahaks ikka edasi mängida. Lasi mängu uuesti peale, kuid see ka ei aidanud probleemist jagu saada... tahaks ikka sheffield wednesdayiga CLi ära võita

                        -e- jee, lahendasi vea ära. kel sama probleem peaks tekkima, siis siit saab abi. Sheffield vallutab euroopa ja Possebon on täkk!
                        Last edited by piimamees; 12.01.09, 08:24. Põhjus: leidsin lahenduse

                        Kommentaar


                          Avasin siis üle pika aja FM09 ja avastasin, et selline poisu tekkinud:



                          Kommentaar


                            hm kas mängu lõpus reiting 1.0 on tavaline?

                            Kommentaar


                              asi on minus või mõjutab "load all players from estonia" mängu tõesti niivõrd palju, et aastaks 2015 on pea terve koondis täis regenne 150+ potidega. müstika.

                              Kommentaar


                                Kohtunikud ajavad veits marru. Mul oli mäng Liverpooli vastu (Blackburn minu meeskond) ja ühele mu tähtmängjale (Gabriel Obertan) tehakse viga mille tulemusena murrab ta jalaluu ja on väljas 5-6 kuud. vea tegi Lassana Diarra, kes sooritatud teo eest sai aind kohtunikult veits noomida. ON see normaalne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X