320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millist mängu mängin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    asi on veits bugine kah-tahad raha siis vajutad repay loan -82387649283764928364 summa ja raha tuleb sulle...ostad mehed ära mängid vähe. Alguses nii ei teind, olin Borrow'iga peale esimest hooaega 2-sain 3 div. 2 hooaeg sain edasi kohe 2 div. siis proovisin mujal klubides kohti-manager reputation oli miski 96 ligidal. sain alguses liverpooli treenerix...siis võitsin liverpooliga ära tiitli, euro sarjas aga kukkusin kohe välja. Siis sain ManU treeneriks...sellega kaotasin EURO finaalis miskile elulamp klubile...rohkem polegi nagu mängid, pole ka aega eriti muidu mäng on normaalne-eriti äge on see graafiline jant-naera poolex kuidas penalteid lüüakse. Mees hakkas otse lööma ja lõi täpselt vasakule alla platsilt-elukõver jalg
    miks ei saa - alati saab kui vaja

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by limp

      asi on veits bugine kah-tahad raha siis vajutad repay loan -82387649283764928364 summa ja raha tuleb sulle...ostad mehed ära mängid vähe. Alguses nii ei teind,
      muidu mäng on normaalne-eriti äge on see graafiline jant-naera poolex kuidas penalteid lüüakse. Mees hakkas otse lööma ja lõi täpselt vasakule alla platsilt-elukõver jalg
      Kas selles kogu nipp ongi, et algul ostad maksimaalse koosseisu ning hiljem aegajalt vahetad? Võibolla ongi minu viga liigne ettevaatlikkus? Enda kasinad kogemused näitavad, et pärast uute mängijate sisseostmist kipub mänguvorm alla minema mõneks vooruks. Aga intresse tahetakse sellelt suurelt summalt ikka.
      Imelööke tehakse jah ning puurivahtide mudel oli vist Kert Kütt...ropult palju lüüakse lihtsaid kolle, mida peaks puurivaht püüdma.
      Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

      Kommentaar


        #18
        seda nüüd küll, et intresse tahetakse...ma tegin nii et ostsin mehed ära tegin resign, siis läcxin järgmist oma endise klubi mängu vaatama ja nad kohe pakkusid mulle tööd. võtsin vastu ja ennäe imet, raha 0's see selleks. väravavaht ükskord pani mul koos palliga teisele poole platsi, aga sealt edasi mängisid mu teised mehed...üxkord vastase väravavaht tegi enam vähem nii, minu mehed võcid palli ära ja ilus koll ))
        miks ei saa - alati saab kui vaja

        Kommentaar


          #19
          keegi siin sellist mängu teab nagu world soccer manager? see on kuskil netis ka üleval, suht naljakas mäng - ameeriklaste poolt tehtud.
          anivei, premier manager 98(!!!) on siiski tippude tipp...
          Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by limp

            seda nüüd küll, et intresse tahetakse...ma tegin nii et ostsin mehed ära tegin resign, siis läcxin järgmist oma endise klubi mängu vaatama ja nad kohe pakkusid mulle tööd. võtsin vastu ja ennäe imet, raha 0's see selleks. väravavaht ükskord pani mul koos palliga teisele poole platsi, aga sealt edasi mängisid mu teised mehed...üxkord vastase väravavaht tegi enam vähem nii, minu mehed võcid palli ära ja ilus koll ))
            Aiaiai...kui häbitu. Mul on ka sellist viimatikirjeldatud kolli näha au olnud(vist 3:0 võitsin). Alati ei pruugi nullis arvega klubi saada nagu Windows Football Manageris(seal on nihukest kurja isegi küllalt tehtud): kui ma viimati Confi klubist tydinesin(koht tabelis vajus, kuigi koosseis oli norm.) ja võtsin üle D3 keskmiku Plymouthi, oli selle arvel u. 100000 ja laen u. 400000. Ent hooaja vahetuse järel andsid sponsorid üle 700 tonni. Praegu juhin D3s viikide arvult.
            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

            Kommentaar


              #21
              üle piiika aja olen taas häälestanud end mängu lainele, nimelt olen üritanud Conferencest juba 3 hooaega 3
              divarisse pressida, kuid kõigil korral olen finaalis lakki saanud, kurat. ms mansas Forrest Green pelivad ka Piiroja, Pareiko, Zelinski kaa.

              Kommentaar


                #22
                Originally posted by dreyd


                üle piiika aja olen taas häälestanud end mängu lainele, nimelt olen üritanud Conferencest juba 3 hooaega 3
                divarisse pressida, kuid kõigil korral olen finaalis lakki saanud, kurat. ms mansas Forrest Green pelivad ka Piiroja, Pareiko, Zelinski kaa.
                Jaa. Aga mis m2ngu sa ikkagi m2ngid siis?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  Originally posted by Jaan

                  Jaa. Aga mis m2ngu sa ikkagi m2ngid siis?

                  sorry ups jah, mänguksmon vana hea SimSoc 6

                  Kommentaar


                    #24
                    sorry ups jah, mäng on SimSoc 6

                    Kommentaar


                      #25
                      Originally posted by Jaan

                      Jaa. Aga mis m2ngu sa ikkagi m2ngid siis?
                      ups jah unustasin, Simsoc 6

                      Kommentaar


                        #26
                        ...

                        Juba pikemat aega cm3, ikka pole veel aru saanud sellest treenimis süsteemist. Osad ründajad on normalsed, osad vajuvad paari aasta pärast ära (shootin langeb!!!) Kui keegi oskab aidata siis lasse2@hot.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Millist mängu mängin?\'

                          Siin paistavad ainult arvutiga mängijad olevat. Ega keegi ISS-i pole mänginud(leidub seda ainult psx, psx2 ja x-boxi peal). FIFA-st on asi staks parem. Palju reaalsem!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Millist mängu mängin?\'

                            ma pelan cm 001/002 ja world cup 2002
                            Fc Uuemõisa

                            Kommentaar

                            Working...
                            X