320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui 09's tegid vastased LEGENDARY peal imetrikke ja lõid sulle ikka värava tagasi kui väga-väga tahtsid, siis 10's enam nii ei ole. Notts Countyga premieri kinnipanek ei ole miski raske missioon, eriti kui veel korralikke free agent'e on

    Kommentaar


      Algselt postitas supermario Vaata postitust
      Kui 09's tegid vastased LEGENDARY peal imetrikke ja lõid sulle ikka värava tagasi kui väga-väga tahtsid, siis 10's enam nii ei ole. Notts Countyga premieri kinnipanek ei ole miski raske missioon, eriti kui veel korralikke free agent'e on
      Legendary peal küll mingisuguseid probleeme absoluutselt ei olnud 09ga... voibla sest ma sain netis mängida ja kuna 360 puldiga on kordades lihtsam mängida kui klaveriga (saab täpsemalt sihtida jne).

      Kommentaar


        Algselt postitas supermario Vaata postitust
        Kui 09's tegid vastased LEGENDARY peal imetrikke ja lõid sulle ikka värava tagasi kui väga-väga tahtsid, siis 10's enam nii ei ole. Notts Countyga premieri kinnipanek ei ole miski raske missioon, eriti kui veel korralikke free agent'e on
        ise võtsin notts county ja mingeid imehäid free agente küll polnud, ja sai küll PL-i kinni pandud, aga kui mingid head free agendis on ega sa neile palka nkn maksta ei jõua

        Kommentaar


          aah et ei jõua või? 50 milli ja põhis kõik vähemalt 75+ overal

          Kommentaar


            no kui sa ja mingid baxterid ja rodwellid ostad free agendist ja siis müüd maha siis küll jah.

            Kommentaar


              Algselt postitas kardo Vaata postitust
              no kui sa ja mingid baxterid ja rodwellid ostad free agendist ja siis müüd maha siis küll jah.
              baxter on kunn selles mängus

              Kommentaar


                Baxter on uus Rooney Evertonilt

                Kommentaar


                  Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                  Baxter on uus Rooney Evertonilt
                  aga tegelikult on nii:
                  Algselt postitas Mystic Vaata postitust
                  baxter on kunn selles mängus

                  Kommentaar


                    Manu võiks Baxteri päris elus ka ära osta. Mõne aasta pärast on ta sama hea kui Rooney ja, kui veel mingi uus Cristiano ka Mnusse sebida, siis tiitlid, aga tulevad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                      Manu võiks Baxteri päris elus ka ära osta. Mõne aasta pärast on ta sama hea kui Rooney ja, kui veel mingi uus Cristiano ka Mnusse sebida, siis tiitlid, aga tulevad.
                      ei usu et everton sama viga teeb ja müüb "hea" ründaja ära ja ma usun et sa ei ole ühtegi korda baxterit mägimas näinud ja ta on mingi fifas täiega hea

                      ja jätkaks juttu siiski fifa 10 teemal

                      Kommentaar


                        Kas keegi ütleks nüüd mulle, kas mul on mõtet osta omale PC peale FIFA10

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                          Kas keegi ütleks nüüd mulle, kas mul on mõtet osta omale PC peale FIFA10
                          PC peale kindlasti mitte, xbox360 peal on see väga hea kuid arvuti peale tasub ainult siis osta kui mängid puldiga klaveriga on suht tüütu kuid see on kindlasti harjumise küsimus.Ise ostsin endale selle xboxi peale ja kui proovisin PC versiooni siis oli kuidagi võõras mängida arvutis .Aga eks arvamusi ole samapalju kui kasutajaid seega pead ikka ise otsustama.Kui on valiku võimalus kas pc või xnox siis viimane kindlasti.

                          Kommentaar


                            baxterit ma ei ostnud.. free agentist võtsin suht korralikud noored, mingi 70-80 ovr ja 17-23 vanus ning andsin laenule ära
                            nii paar hooaega ja siis müüd maha ja raha oi kui palju

                            Kommentaar


                              Nu mind visati jälle tiimist välja ja nüüd siis võtsin Hispaania meistriliiga võistkonna CD Tenerife ja loodan liigasse püsima jääda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                                Nu mind visati jälle tiimist välja ja nüüd siis võtsin Hispaania meistriliiga võistkonna CD Tenerife ja loodan liigasse püsima jääda
                                sa oled ju ikka päris noob

                                Kommentaar

                                Working...
                                X