320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    i say sh!t god damn viimane manager, mille mu arvuti välja vedas/b oli/on 07. nüüd ka küsimus kohalikele guurudele: (sorri kui ma übernuubi küsimuse esitan), aga kas FM toimib mäkkidel ka? mõte on endale pigem õun-tüüpi rüpperaal soetada ja siis ma hakkasingi mõtlema, et kas see masin ka üldse aksepteerib FMi.
    Unrivalled series of football management simulation video games. Take charge of the world's greatest football teams and manage your way.


    oh internet oh internet, millal sina tuled

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      http://www.footballmanager.com/index.php?p=info_pc

      oh internet oh internet, millal sina tuled
      pigem oh laiskus oh laiskus, millal sina sured.
      cheers.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #48
        Mis motte on mac osta muidu? Koik keda ma tean kellel on mac lasevad sellele ikka mingi windowsi asja peale lopuks ja siis on igavene hunnik asju, mis muidu ei tööta ja maci hiir on ikka eriline pervo leiutis jne... Kallimad on tihti ka veel ja ainuke pohjus miks nad paremad on on see, et nad on seksikama välimusega.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Mis motte on mac osta muidu? Koik keda ma tean kellel on mac lasevad sellele ikka mingi windowsi asja peale lopuks ja siis on igavene hunnik asju, mis muidu ei tööta ja maci hiir on ikka eriline pervo leiutis jne... Kallimad on tihti ka veel ja ainuke pohjus miks nad paremad on on see, et nad on seksikama välimusega.

          eks selle pärast tulebki mäkk osta, kui on reaalne vajadus heli või (liikuva)pildi - nimetagem seda siis nii - töötluseks. ega nt huuka hausis mäkika msnis käimisel pole tõesti mõtet, seega olen sinuga absoluutselt nõus.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            #50
            demo lõpuks väljas, varsti asun mängima.
            Read the latest Sport news, including Football, UFC, Boxing, Racing and more. Get the best match reports, opinion and live blogs from Mirror Sport now


            tuhat posti sai väga heal ajal täis
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #51
              esimesed muljed demost?
              mulle igatahes väga meeldib, lisandunud on palju nips asju põhjalikum ülevaade meeskonnast , tatikat saab uutmoodi teha nagu FML-is , mulle meeldib, ei jõua päris mängu ära oodata!
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                #52
                jepjep! ma vaikselt värisesin töö juures, et kui khuul mäng see on. kõik on äge, ootan oktoobri lõppu. hõissa pulmad...või tähendab FM!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #53
                  Kaua DEMO's mängida saab? Alustasin Leedsiga ning tundub päris huvitav mäng olevat. Rohkem võimalusi eelmisega võrreldes.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    #54
                    Umbes kuus mängukuud.

                    Kommentaar


                      #55
                      Demo tundub täitsa asjalik. Millal see õige versioon täpsemalt välja tuleb?

                      Kommentaar


                        #56
                        30.oktoober vikipeedia andmete järgi .

                        Kommentaar


                          #57
                          kas seda demot saab lihtsalt tõmmata või ka mingi konks juures?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #58
                            Mina tõmbasin FM kodulehelt, kaks varianti andis vist. Üks oli tiba üle giga, teine väiksem. Mingit konksu ei täheldanud.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Mina tõmbasin FM kodulehelt, kaks varianti andis vist. Üks oli tiba üle giga, teine väiksem. Mingit konksu ei täheldanud.
                              ok üritan siis ka
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                See FM2008 oli just see sõelapõhja laskja. Vähemalt FM2009'ga võrreldes.

                                mul oli 07 sigaaeglane... aint eesti patchi pärast sai vahepeal jälle mängitud
                                08 on kiire
                                09 on enamvähem kiiruselt tagasi 07 poole... vaid search on võrreldes 07ga väga kiire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X