320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Nohh, väga imelik, et lahti lasti tiimist selline mees ja kui ma õigesti mäletan siis ta väljas 6 nädalat. Kui oleks minu tiimis ma loomulikult hoiaks. See on nii loll olukord, et ei oskagi kohe midagi tarka öelda eks tuleks siis välja pakkuda kindlad varjandid ja teha hääletus või siis jätta nii nagu on!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Targemad andke nõu, mida teha. Kas asjaolude selgumiseni tiim lukustada või teine ning väheke leebem variant oleks lihtsalt Griffini mängijaõiguste staatus n.ö. külmutada(waiveri perioodi nihutamisega kuhugi hilisemale kuupäevale annab seda väga hästi teha) . Mis ajani külmutada, seda peaks siis juba muidugi arutama.
      Waiveri külmutamine mingiks ajaks oleks kõige idiootsem tegu. Sellisel juhul saaks pingereas tipus olev mees paari nädala pärast terve tippmehe mitte millegi eest. Veel jaburam, kui praegune seis.

      Kommentaar


        #93


        Lugege läbi ja soovitan Teilgi vastu võtta otsus hakata kasutama IL'i...
        Seega, 5 mängu möödumisel Blake IL'i oleks eeldatavalöt parim lahendus, nii omanikmanagerile, kui teistele...

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
          http://web.zone.ee/fnba/index1.php?page=directive

          Lugege läbi ja soovitan Teilgi vastu võtta otsus hakata kasutama IL'i...
          Seega, 5 mängu möödumisel Blake IL'i oleks eeldatavalöt parim lahendus, nii omanikmanagerile, kui teistele...
          IL-i tänavu rakendada oleks väär nende manageride suhtes, kes puhtalt IL-i puudumise tõttu näiteks enda draftistrateegia sääraselt seadsid, et kasvõi T-Maci võimalikult hilja valima peaks . Kes teeb kindlaks, et kasvõi mina ise ei oleks nimetatud härrat esimeses ringi valida tahtnud, kui IL-list olemas oleks. Seega see IL- teema kuulub pigem järgmise aasta uuenduste valdkonda, kui tänavu rakendamiseks.

          Aga liisk on langenud, ning Griffin läheb tagasi sinna kust ta tuli ehk siis Paksude Mehhiklaste juurde ning Paksude Mehhiklaste add/drop valikute ette läheb linnuke "lock" , kuniks härra ise välja ilmub ning selgitusi jagada tahab. Mina mööda linna kedagi taga küll ei kavatse rohkem ajama hakata. Kui ei reageeri , siis nii jääbki kuni hooaja lõpuni. Järgmisel hooajal tehku uus commish temaga mida tahab, ma nagunii siis juba Esiliigas, commishina vaevalt, küll aga managerina .
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
            http://web.zone.ee/fnba/index1.php?page=directive

            Lugege läbi ja soovitan Teilgi vastu võtta otsus hakata kasutama IL'i...
            Seega, 5 mängu möödumisel Blake IL'i oleks eeldatavalöt parim lahendus, nii omanikmanagerile, kui teistele...
            Loomulikult IL oleks lahendus, aga tagantjärele hakata kasutama on kah suht narr, sest eks draftides IL`i puudumist ju arvestati.Aga otsus on teie.
            Minu arvamus - ehk see Marko ei teadnud trade võimalust ja pidas Griffini 8 nädalat(nii olen mina kuulnud) liiga pikaks. Anna Griffin talle veelkord tagasi ja pane liigalehe foorumisse sellekohane jutt, et las teeb trade või kuulutab ta saadavaks. Waiver`is oleks ta teenimatult liiga hea mees.

            Kommentaar


              #96
              Minu arvates aetakse asjad alati liiga keeruliseks. See on ju naljakas, et Blake Griffin on vabalt saadaval (ja seda lausa kaks korda). Ja iga asi, mis nii sombusel ajal on naljakas, on tore ja tuleks lubada.

              Seega - las olla, las keegi saab ja üldse rohkem selliseid toredaid üllatusi. See on umbes nii, et okei on viis nädalat väljas, mängib nädala ja siis saab aastaks vigastada ning Jazzjansa on kohe süüdi, et miks seda tolgust kogu aeg tagasi topiti, kui saanuks hoopis Balkmani statte koguda.

              Või võtame stsenaariumi, kus LeBron saab 67ks mänguks viga. Oletame. Mis sa siis teed? Põnev ju, sest lahendusi on terve persetäis.

              Ja järgmine aasta on mul hea meeles pidada, et waiveri järjekorda on oluline jälgida :P
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Minu arvates aetakse asjad alati liiga keeruliseks. See on ju naljakas, et Blake Griffin on vabalt saadaval (ja seda lausa kaks korda). Ja iga asi, mis nii sombusel ajal on naljakas, on tore ja tuleks lubada.

                Seega - las olla, las keegi saab ja üldse rohkem selliseid toredaid üllatusi. See on umbes nii, et okei on viis nädalat väljas, mängib nädala ja siis saab aastaks vigastada ning Jazzjansa on kohe süüdi, et miks seda tolgust kogu aeg tagasi topiti, kui saanuks hoopis Balkmani statte koguda.

                Või võtame stsenaariumi, kus LeBron saab 67ks mänguks viga. Oletame. Mis sa siis teed? Põnev ju, sest lahendusi on terve persetäis.

                Ja järgmine aasta on mul hea meeles pidada, et waiveri järjekorda on oluline jälgida :P
                See oleks lahe kui kõik hakkaks vigastatud staarmängijaid droppima , siis ma saaks kõik tiimid kinni panna ja ise esimesse tõusta.
                Vabalt! Nagu minu jutu kinnitamiseks läks Yao Ming vabaturule. Njahh..
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #98
                  Tere. Esiteks ei mäleta, et ma kellegi eest pea panti panin. Ka ei teadnud ma reeglit, et tähtmängijaid ei tohi ka vigastena meeskonnast välja visata. Aga loogiline on muidugi trade välja pakkuda, kui ise teda hoida ei taha. Eks ta on algaja manageri asi. Vast ei maksa kohe risti lööma hakata. Suhtlesin hommikul telefonitsi Markoga, ta sai probleemist aru ja lubas komissariga ühendust võtta. Ei tea, kas võttis. Igatahes väljendas ta oma imestust Griffini ootamatu naasu üle öösel, oli segaduses ja droppis ta uuesti. Vabandan oma osa eest selles segaduses- eelneva selgitustöö ilmselges lünklikuses. Helget fantasyhooaja jätku.

                  Kommentaar


                    #99
                    Nojah, eks tuleb aru saada mõlemast poolest. Algaja fantasymängur ja vanad kalad - tuleb teha ühelt poolt selgitustööd ja teiselt poolt püüda end kurssi viia olukorraga. Vigaste nimekirja (IL) puudumisel on tõesti oht selliseid situatsioone ette tulema, aga jah antud juhul oleks kolmest vigasest Griffin see viimane, kellest loobuda. Ja nagu siin juba nõua antud - miks loobuda, ku on võimalik mingitki kasu saada vahetuse näol.
                    Siin juures tahaks ka algajatematele nõu anda, et sellises olukorras, kus mängija on üle kuu aja veel vigastatud, siis ei ole mõistlik ja kaasvõistlejat lugupidav küsida vastu meest, kes hooajaeelses rankingus oli Griffiniga samal joonel, aga hetkel on täiesti tervelt. Vahetate ikkagi katkist mängumeest ja peate ikkagi leppima paarkümmend kohta agapool oleva variandiga. Kuigi - ega küsija suu pihta ei lööda ja on ennegi imeasju aktsepteeritud, aga tavaliselt siiski ebavõrdset vahetust commish ja ülejäänud managerid läbi ei lase.

                    Kommentaar


                      griffin

                      no nii, sain nüüd kah lõpuks oma ristilöömisele jaole
                      olen ma selles mängus esimest korda ja ei tea veel kõiki mängu variante-võimalusi, kui nägin tõenäoliselt pikalt haige olevat selli, siis otsustasin ta terve venna vastu välja vahetada, liigne püüdlikkus? võib-olla. kui minule arusaamatul põhjusel mängija järsku minu nimekirjas tagasi oli, vahetasin ta uuesti välja, arvates, et tegin midagi valesti. lollus? võib-olla.
                      mind peajagu lühemaks teha minu otsuste pärast? karmid sõnad velled, karmid sõnad..
                      aga jutt sellest, et mind kätte ei saa? mailbox on alati sees ja eile öösel sain esimese kirja, millele ka koheselt vastasin - millist reageerimist ma veel pakkuda oleksin võinud? ma ei tea, kust kohast mind veel otsiti, msn on küll väljas olnud, tõenäoliselt mõeldi seda.
                      kui keegi ennast mu tegude pärast solvatuna tunneb (eeldatavasti sellepärast selline alatoon härra pealiku poolt ), siis vabandan. aga arvan, et te kõik olete ka sellest mängust kunagi esimest korda osa võtnud ja mingeid omi vigu teinud, kuigi eksinud pole ma ju ühegi reegli vastu, või olen? kui ma kohe kõiki peensusi käigupealt ei jaga, siis loodetavasti järgmisel hooajal olen teie ootuste ja lootuste väärilisem
                      härra Marko

                      Kommentaar


                        Hommik Kadunud Poeg!

                        Tore kuulda ja näha, et Sinu puhul pole tegemist kellegi noorema vennaga, kes lihtsalt vanema venna eeskujul ka fantasyt üksnes proovida tahtis..

                        Commish ei tunne ennast konkreetselt küll puudutatuna, veel vähem siis solvatuna, commishil polegi lihtsalt siin millegipeale solvuda. Mõtle nii parem, et Commishi peabki olema kuri teinekord, kui osalejad teinekord pisut mõtlematuid otsuseid tahavad langetada ning eks commishi ülessandeks olegi ju kõigi osalejate toiminguid kriitilise pilguga hinnata. Seda kas ma seda ka oskan, eks me seda näe kevadel, kui hooaeg läbi ning hooaega tagantjärele analüüsima saab hakata. Tulles tagasi otseselt sind puudutavate küsimuste juurde, siis tundub et see ajutiselt sinule määratud piirangud on oma eesmärki täiega täitnud. Oleme sinu tähelepanu pälvinud, täpselt nii nagu sina pälvisid meie tähelepanu oma droppimistega. Nii ning nüüd kus tähelepanu on saavutatud, küsiks ma , et mis edasi. Ise omaltpoolt pakuks välja sellise variandi, et kui sul on tõesti sooviks ja tahtmiseks Griffinit nüüd ka edaspidi droppida, siis palun, commishina ma sulle kätt ettepanema ei hakka. Samas nagu ma ka enda esimeses pikemas "Griffini" kirjas mainisin (ja hilisemalt ka Aramis asja üle seletas) , on tunduvalt otstarbekamaid lahendusi sellele, kuidas Griffinit siiski maksimaalselt püüdlikult ära kasutada. Näiteks hinda kriitilise pilguga üle enda meeskond ning tee kindlaks, mis kategooriatesse sul juurde statti vaja oleks. Vajad sa pikka pukki, kes blokki paneks ning lauda võtaks, või hoopiski mõnd söödumeistrist velivenda või hoopis kedagi kes kolme loobiks ning steale teeks. Ühesõnaga kuhu ma oma jutuga sihin on see, et sul on tunduvalt otstarbekam oma mees tradida kellegi sellise venna vasu, kes sulle vajaminevat statti tooma hakkaks , kui ta lihtsalt verisuliselt droppida ning sealt waiverist endale suvaline jorss asemele meeskonda korjata, kelle sa varem või hiljem nagunii uuesti dropid.
                        Kokkuvõtvalt siis ka veel niipalju, et Nüüd kus me sinu suust ka esimesed sõnad kuulnud oleme ning ühtlasi ka selgituste osaks saanud, siis ongi paras aeg teatada, et commishil on rõõm üksnes sinu meeskond ka ajutistest piirangutest vabastada ning nüüd võiks ka selle teema lõppenuks lugeda ning keskenduda olulisematele asjadele.

                        Palun ka edaspidi olla hoolikam ning lugeda liiga avalehel olevaid postitusi pisut tähelepanelikumalt. Eriti neid, kus kirjas commisioner note.

                        ps.. ära pikka viha pea ning tegelikult ma ei ole kuri...
                        Terve,
                        Karev
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          heh, ei pea pikka viha
                          ja õige soovitus sinu poolt - ma ei märganud tõepoolest neid postitusi seal enne, kui alles eile esimest korda, my bad

                          Kommentaar


                            Kusjuures, mul läheb kolmas hooaeg ja esimest korda näen, et kellegi dropimist katkestati. Commish võtab ikka suure vastutuse. Võibolla on teisel mängijal rohkem infot kui temal ning droppija teeb igati kaalutletud ning kiiret reageerimist vajava otsuse, kuid üliaktiivne commish keerab kõik tuksi - kas nii ei või juhtuda või on selleks puhuks mingi rehabiliteeriv hoob commishil, et kõik kahjud heastada?

                            Kommentaar


                              Liigapüramiidis on managere kellel fantasy staaži üle 10 aasta või sinna lähedale ja meie soov oleks, et tase oleks ühtlaselt kõrge kõigis kolmes liigas. Seega me lauslolluseid ei kavatse kunagi tolereerima hakata mitte ühelgi tasemel. Nüüd tuli jälle üks uus nõrk koht välja ja pakun, et järgmisel aastal on ka Teises liigas IL. Mitte paha pärast. Aga Teise liiga loomise mõte ei olnud selles, et seal mingi kino hakkaks käima ja huvilised drafti proovida saaks jms, vaid selles, et see valmistaks ette tugevaid ja asjast huvitatud managere kõrgemale tõusmiseks. Ning just selline kino takistaks manageridel saamast õiget pilti sellest, mis toimub Esiliigas ja seda veel enam Meistriliigas. Edu!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silks Vaata postitust
                                Kusjuures, mul läheb kolmas hooaeg ja esimest korda näen, et kellegi dropimist katkestati. Commish võtab ikka suure vastutuse. Võibolla on teisel mängijal rohkem infot kui temal ning droppija teeb igati kaalutletud ning kiiret reageerimist vajava otsuse, kuid üliaktiivne commish keerab kõik tuksi - kas nii ei või juhtuda või on selleks puhuks mingi rehabiliteeriv hoob commishil, et kõik kahjud heastada?
                                No üldjoontes, mina ei usu, et NBA suguses liigas on kellegil informatsiooni, mis püsiks teadmata kaks päeva maailma ees. See on see aeg, kus dropitav mees on waiveris ja saab asja nö olematuks muuta ilma suuremate probleemideta.
                                Commishid võib olla ei peaks olema liiga agarad - püüdma poolteist päeva ikkagi saada seletust managerilt ja siis waiverst vabanemise eelõhtul tegema oma aktsiooni. Aga eks meilgi on paar muud asja ajada ja mis täna tehtud see homme hooleta ütleb vanasõna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X