320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA2k10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=243737

    Mina oma kummaliste inimeste toodetud Vista crapiga seda tööle ei saanud, aga teistel on kuuldavasti paremini läinud. Ja (loodetavasti) jaanuaris tuleva patchiga peaks see viga ka parandatud saama.

    Kommentaar


      #17
      Ainuke asi mis see väiksem veerandaja värk muudab on see, et mängijad mängivad vähem minuteid. Kui sa ikka mängijateg korralikult mänigd siis kõik korras ju.

      Kommentaar


        #18
        Läheb keeruliseks, tõmmake trainer lihtsalt.

        Kommentaar


          #19
          Keegi oskab öelda kuidas kaamerat muuta nii, et ta ka jääks muudetuks?

          Ja kui te ei oska öelda siis palun öelge kuidas on võimalik mõni mees platsil lihtsalt vigaseks teha? 'Majo'neesi ja Martin'i lööks kohe vigaseks. Need vennad lihtsalt ei viska mööda absoluutselt ühtegi viset. Majoneesi poisi puhul paneb isegi omalt väljakupoolelt viimase sekundi kolmese sisse...
          Ebareaalne

          Kommentaar


            #20
            Ma olen siis D-liigas ja klubi nimi on Flash.Algul olin Energys aga seal ei läinud kõige paremini.Aga Flashis läheb kõik hästi.
            Kas keegi oskab öelda miks mind topitakse SG ja SF kuigi pa ise olen PG?
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas sherf Vaata postitust
              Kas keegi oskab öelda miks mind topitakse SG ja SF kuigi pa ise olen PG?
              Valisid algul "shooting PG"? Pikk oled? Mitu sinust (näitajatelt) asjalikumat PG-d on meeskonnas? Ise olen tüübilt "athletic PG", 6'3" pikk ja vaid mõned harvad korrad platsil SG kohal toksinud.


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Keegi oskab öelda kuidas kaamerat muuta nii, et ta ka jääks muudetuks?

              Ja kui te ei oska öelda siis palun öelge kuidas on võimalik mõni mees platsil lihtsalt vigaseks teha?
              1. Ei oska, teen iga mängu alguses 2 klikki.
              2. Ei oska ka seda öelda, tee uus foorum.

              Kommentaar


                #22
                no tegin nüüd uue tüübi, sest see vend sai nüüd kolme viimase mängu peale kokku mängida ainult 4min.
                Algselt postitas Blue Moon
                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                Kommentaar


                  #23
                  Ära väga pahanda, aga ma arvan, et sa oled lihtsalt kehv mängija.

                  Harjuta veel!

                  Kommentaar


                    #24
                    Kui mitu d-liiga mängu keegi tegi, et NBA-sse jõuda ?

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma sain peale 8 mängu Knicksi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                        Kui mitu d-liiga mängu keegi tegi, et NBA-sse jõuda ?
                        0, Rocketsis SG olen. Ünneks sai t-mac kohe esimestel mängudel vigastada ja tänu sellele sain kohe algul päris palju mänguaega. Nüüdseks juba enamus juhtudel starter

                        Kommentaar


                          #27
                          20kohtumist, suht hooaja keskel, jaanuari algul sain Indiana Pacerisse, Ihooaeg läbi, teine käsil. 13mängu tehtud, olen meeskonna parim skoorija, assistse on keskmiselt üle nelja, lauapalle samamoodi, aga ikka pole kordagi alustanud algviisikust mängu!
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Läbisin Nuggetsi campi perfektselt , ainult A+ ratingud ja ikkagi otsustas Nuggets mind mitte palgata ja ilma, et keegi oleks küsinud minu arvamust, et kuhu edasi, leidsin ennast järsku d-liigas. Just like that. Tahaks siis vähemalt teada, miks mind ei tahetud, või miks ma just selles klubis maandusin.

                            Kommentaar


                              #29
                              Pärast 9 mängu Wizardis D liigas , kus olin suurim korvikütt kukkusin kuskile Bobcatsi ja nüüd viskan keskmiselt mängus 21p aga ikka tulevad vähemalt 10p pakid :S

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                                Läbisin Nuggetsi campi perfektselt , ainult A+ ratingud ja ikkagi otsustas Nuggets mind mitte palgata ja ilma, et keegi oleks küsinud minu arvamust, et kuhu edasi, leidsin ennast järsku d-liigas. Just like that. Tahaks siis vähemalt teada, miks mind ei tahetud, või miks ma just selles klubis maandusin.
                                Igaljuhul leidsin, et mulle tehti selle otusega ülekohut ja SG positsioon ikka väga ei istu ning otsustasin uuesti proovida Nuggetsisse PG-na. Viiest training campi mängust 4 san A+, üks ebaõnnestus ja sain B, kuid oh imet. 19yo PG ovrl 44 ja leian ennast NBA-s. Paari päevas pärast kui jälle aega on vaatab kas ka mängu saan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X