320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA2k10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Noh kuna alles esimene aasta kui selline värk on siis jah päris bugine see, kuid juba ootan millega nad järgmine aasta hakkama saavad. Siis tasub juba loota vähem bugimat mängu.

    Kommentaar


      #32
      Nonii , 10 mängu tehtud, korra ka algkoosseisust alustatud. Tiimis, kus on Billups, Melo, JR Smith, Nene, Lawson jne jne, 3 võitu ja 7 kaotust...Imelik on ka see, et mu overall on konkurentsitult tiimi halvim, saan ma pmst kõige rohkem mänguaega. Selline koht nagu, trade request vms puudub ? Mitte et seda hetkel vaja oleks, aga äkki tekib tulevikus vajadus..

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
        Läbisin Nuggetsi campi perfektselt , ainult A+ ratingud ja ikkagi otsustas Nuggets mind mitte palgata ja ilma, et keegi oleks küsinud minu arvamust, et kuhu edasi, leidsin ennast järsku d-liigas. Just like that. Tahaks siis vähemalt teada, miks mind ei tahetud, või miks ma just selles klubis maandusin.
        Sama siin. Peale 6t mängu d-liigas, mis koik olid A+ sain Memphise´isse, aga seal kaotan pidevalt, kuigi iga mänguga saan 6-8 assisti ja 20 punkti 4 lauapalli jne...

        Kuidas muidu PGna kaitses mängida?

        Kommentaar


          #34
          Keegi All-star või Rookie challenges mängule on pääsenud?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Kuidas muidu PGna kaitses mängida?
            "Intense D" nimeline nupp on abiks. Pluss kaetaval mehel palli saamine võimalikult raskeks (olla n-ö mehe ja palli vahel). Ja korvi alla lõikeid ei tasu maha magada.

            Algselt postitas QR717 Vaata postitust
            Keegi All-star või Rookie challenges mängule on pääsenud?
            Sain oma 2. hooajal Rookie Challenge mängule (Sophomore'ide rivistuses siis). Mingeid lisaboonuseid-punkte see ei toonud(olin seal MVP ka).

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas QR717 Vaata postitust
              Keegi All-star või Rookie challenges mängule on pääsenud?
              Esindasin Rookie tiimi, 16p, 6 assisti kuid saime teise aasta poistelt jubeda suhkami.

              e. Teil ka veerandaja pikkus 5min ?
              Mina selle ajaga kl niipalju punkte ega assiste ei saa, kui siin enamus..

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                Esindasin Rookie tiimi, 16p, 6 assisti kuid saime teise aasta poistelt jubeda suhkami.

                e. Teil ka veerandaja pikkus 5min ?
                Mina selle ajaga kl niipalju punkte ega assiste ei saa, kui siin enamus..
                ma muutsin nii endal kui arvuti mängudel veerandajad 10min, vähe sümpaatsem mängida

                (normalis on enda veerandajad 5min ja arvutil 12min, sealt ka see staside vahe)
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                  ma muutsin nii endal kui arvuti mängudel veerandajad 10min, vähe sümpaatsem mängida

                  (normalis on enda veerandajad 5min ja arvutil 12min, sealt ka see staside vahe)
                  Kus veerandaegade pikkusi muuta saab ? Ise kl ei leidnud seda

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                    Kus veerandaegade pikkusi muuta saab ? Ise kl ei leidnud seda
                    tsearch(kergesti google kaudu kättesaadav) programmi abil. avad tollega nba2k10.exe(sellel hetkel tuleb avada kui oled enda savegame loadinud) ja siis vajutad "ad new cheat"
                    ja sinna sisestad adressi kohapeale:
                    enda mänguminutite jaoks : 5443ABC
                    arvuti mänguminutite jaoks : 5443AC0
                    raskusastme muutmiseks : 54439C4
                    value kohapeal olevat arvu tuleb muuta siis vastavalt soovile.
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      #40
                      Tänud.
                      Tegin esimese mängu ära, aga raisk..skoor tuli päris suur ja kindel võit tuli ka, Pacersiga mängisin 76ersi vastu ja tuli kindel võit 146:104, ise sain 22min mänguaega ja tõin 22punkti, 8lp, 5assists, 2 blokki, 4viga ja 1 to

                      Aga noh 76ers on sel hooajal natukene kehv kah, 8-23on nende võitude-kaotuste suhe, minul nüüd on 16-12

                      Mõtlen veel kas mängida edasi 10minutiliste veerandaegadega või siis panen väiksemaks natukene, 7minuti peale.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Tänud.
                        Tegin esimese mängu ära, aga raisk..skoor tuli päris suur ja kindel võit tuli ka, Pacersiga mängisin 76ersi vastu ja tuli kindel võit 146:104, ise sain 22min mänguaega ja tõin 22punkti, 8lp, 5assists, 2 blokki, 4viga ja 1 to

                        Aga noh 76ers on sel hooajal natukene kehv kah, 8-23on nende võitude-kaotuste suhe, minul nüüd on 16-12

                        Mõtlen veel kas mängida edasi 10minutiliste veerandaegadega või siis panen väiksemaks natukene, 7minuti peale.

                        ma ise ei saa kuidagi D-liigast välja(viimases 10 mängus vähemalt on reiting olnud a+) ja seal ikka tabavus protsent selline et 10min veerandaegadega tuleb skoor kh mingi 80 kanti.
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                          tsearch(kergesti google kaudu kättesaadav) programmi abil. avad tollega nba2k10.exe(sellel hetkel tuleb avada kui oled enda savegame loadinud) ja siis vajutad "ad new cheat"
                          ja sinna sisestad adressi kohapeale:
                          enda mänguminutite jaoks : 5443ABC
                          arvuti mänguminutite jaoks : 5443AC0
                          raskusastme muutmiseks : 54439C4
                          value kohapeal olevat arvu tuleb muuta siis vastavalt soovile.
                          Suured tänud. Sain selle Vistal tööle ja esimene mäng 29p ja 10 assisti ,väga lahe.

                          Kommentaar


                            #43
                            Proovisin ka uuesti tsearchi (Vistaga). Tõmbasin selle Googliga leitud 1,7 megase zip-i, pakkisin lahti, avasin tsearch.exe ning vastuseks sain windowsi errori "TSearch application has stopped working". Milles võib asi olla?

                            Kommentaar


                              #44
                              Ma muutsin ka lõpuks siis endal mänguaja 8 min peale. Muutus nii palju et sain double double tehtud (seis oli ka vähe normaalsem, mitte 60-55 nagu enne üldjuhul vaid 95-90) ja lisaks veel 4 TO :/
                              Muidu keskmiselt panen mingi 14 punni, 6 assisti ja 5 lauda mängus.


                              Mul isegi Windows 7'l hakkas ilusti see tsearch tööle...
                              Proovi mujalt tõmmata seda uuesti nt.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                                tsearch(kergesti google kaudu kättesaadav) programmi abil. avad tollega nba2k10.exe(sellel hetkel tuleb avada kui oled enda savegame loadinud) ja siis vajutad "ad new cheat"
                                ja sinna sisestad adressi kohapeale:
                                enda mänguminutite jaoks : 5443ABC
                                arvuti mänguminutite jaoks : 5443AC0
                                raskusastme muutmiseks : 54439C4
                                value kohapeal olevat arvu tuleb muuta siis vastavalt soovile.
                                tsearch crashib kui vajutan ava progre voi mis iganes nupule... on veel mingisuguseid asju millega seda teha saaks? tahaks muuta simmitud mängud lühemaks, et teistel oleks samasugused skoorid nagu minu mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X