320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper Liiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Hommik!

    Julge hundi rind pidavat rasvane olema, seega annan kaaskannatajatele edasi üliolulise teadaande, et minu poolt on ära anda kõike. Alates siis vananevast superstaarist , Nowitzki Dirkist endast, kuni draftivalikuteni ja minupärast neid kasvõi ma ei tea mitme hooaja jagu ettepoole. Pakkumiste kokkupanekuga ausalt öeldes ei ole endal mahti aega tegelda ja kui päris aus olla, siis sai ehk ka natukene rutakalt SDK pakkumine , Udupasuna tiim üle võtta, vastu võetud, aga noh mis tehtud see tehtud. Ja eks mul ole aega siin kümnendeid seda dünastiat kokku panna ja ausalt öeldes siis kuhu mul kiiret. Ma olen siin üks noorimaid managere vist ja selleks ajaks kui Te kõik ülejäänud juba nii vanad olete, et enam lineupe ei jaksa paika panna, eks ma siis tulen ja võidan oma Kim Collinsite ja Paul Rodgersitega selle liiga ka ükskord ära.
    Vahetuspakkumistele olen ühesõnaga avatud ja kõik pakkumised panna meilile, minupärast kasvõi töömeilile, aga võib ka valdekvant@hotmail.com-ile. MSN-is paraku ei figureeri ajapuuduse tõttu.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      ja kui päris aus olla, siis sai ehk ka natukene rutakalt SDK pakkumine , Udupasuna tiim üle võtta, vastu võetud
      sa pead silmas, et mõni aeg hiljem vabanes hoopis "magusam" tiim?

      PS - LBJ ja Bosh müügis

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
        Sellel aastal siis kokkutulek Lihulas?
        tõenäoliselt võib Tallinnas ka uuesti teha, kuna sealt ikkagi kõige rohkem rahvast ja kõige vähem rahvast jääks siis asukoha tõttu tulemata.

        Loomulikult kui Lihulad soovivad Lihulas teha, oleks see päris huvitav ettevõtmine

        Kommentaar


          #49
          Lihulas saaks ma organiseerida saali ja kõrtsu aga majutusega on tuuga. Ilmselt enne, kui ma kinni pandud hotelli ära ei osta, Lihulas teha ei saa seda.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
            Lihulas saaks ma organiseerida saali ja kõrtsu aga majutusega on tuuga. Ilmselt enne, kui ma kinni pandud hotelli ära ei osta, Lihulas teha ei saa seda.
            Aga paljudel siis reaalselt ööbimissoovi üldse oleks seal? Enamus kipub ikka koju kotile ma pakun? Ratsionaalselt ekipaaže koostades ei tuleks ka kaineid autojuhte väga palju. Tallinn muidugi oleks kõige lihtsam variant vist. Samas Lihula on Lihula.

            Kommentaar


              #51
              Mingi hääletuse vms peaks tegema selles osas. Aga kui juhtubki, et otsustame Lihula kasuks, siis millal see täpne kuupäev oli? Peaks saali kinni panema siis. Ja Särtsu baari peaks selleks õhtuks Lihula karmimad metslased kokku ajama - nii põnevuse mõttes.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                Mingi hääletuse vms peaks tegema selles osas. Aga kui juhtubki, et otsustame Lihula kasuks, siis millal see täpne kuupäev oli? Peaks saali kinni panema siis. Ja Särtsu baari peaks selleks õhtuks Lihula karmimad metslased kokku ajama - nii põnevuse mõttes.
                23. oktoober peaks olema

                ma usun ka , et ööbima soovijaid pole nii palju ja kambapeale mõned kained juhid ikka leiame, et seltskonna pärnusse või tallinnasse laiali toimetada. Ega vast ka eelmistel kordadel pole väga ööbima jäädud ju.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                  Ja Särtsu baari peaks selleks õhtuks Lihula karmimad metslased kokku ajama - nii põnevuse mõttes.
                  Ja põnev oleks siis meil või neil?

                  Kommentaar


                    #54
                    Enne hooaega on tulemas veel MM. Keegi teab mõnd fantasyt MM`i kohta?

                    Kommentaar


                      #55
                      Augustikuu on meestevahetuskuu! Cmon noh! Booooooring....

                      Kommentaar


                        #56
                        Esiteks. Annan siingi teada, et minagi Lihulas kokku saamise poolt,

                        Teiseks. Ma tahan ka tegutseda. Ennekõike huvituks üles-alla liikumisest, või siis meeste juurde võtmisest. Ära anda väga ei taha, kui just vastu ilusamaid ei tule.

                        Kommentaar


                          #57
                          Tere,Tere !

                          Siin juba nii vara jutud käivad - tore.

                          Ka Lihulasse tulemas suure tõenäosusega.

                          Kommentaar


                            #58
                            Võtke mult Monta Ellis ära!
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              #59
                              Keeperi meestele teadmiseks, et kodulehel kenasti üleval praegused koosseisud, draftijärjekord ning samuti ka vabad mängijad, keda võimalus oma võistkonda septembris lisada.

                              Arvan, et jätkame sel aastal sama draftisüsteemiga, kus valiku tegemise ajad on 22-10 ja 10-22.

                              Täpne ajakava tuleb septembri esimestel päevadel ning 6. septembril läheb Viljandi Paadipoiste valikuga asi käima.

                              Niikaua tehke kiirelt tradesid!!!
                              Nõmme Uskumatud!!!

                              Kommentaar


                                #60
                                Trade

                                Lihula MKP tradeb: Chris Douglas-Roberts, Lihula MKP 2011 aasta drafti 1,2,3,4,5 ringi pickid.

                                Lihula RööbasPuudlid tradeb: 2010 aasta drafti 9's pick.

                                Selgituseks: kuna Ricky on meeskonnas, siis kaotaskin 1. jaanuaril nii ehk nii kõik 2011 aasta pickid ja kuna keegi huvitatud ei olnud, siis läheb kogu see mant ühte auku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X