320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2010/2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
    Pean siis kolmeste loopimise enda kanda taas võtma!
    Olen suvel müüri ehitanud, nii et saan aidata telliste ladumises

    Võrkpall on muidugi paremini käpas, aga üritus ju siiski korvpallist?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      teeks seekord võrku hoopis?
      arvata võib, et kopameestele ei paku meiesugustega korvpalli mängimine pinget

      Kommentaar


        #93
        papp koos, pidu võib alata...

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas artz Vaata postitust
          arvata võib, et kopameestele ei paku meiesugustega korvpalli mängimine pinget
          ma luban, et kui sa kokkutulekule kohale tuled, siis sa koppa ei saa minult. vähemalt ei lähe see statistikasse kirja siis.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas SDK Vaata postitust
            ma luban, et kui sa kokkutulekule kohale tuled, siis sa koppa ei saa minult. vähemalt ei lähe see statistikasse kirja siis.
            ma pigem tahaxin olla see kangelane, kes aitab sul 4 kokkutuleku blokkide keskmist kahekohaliseks saada ning teisalt jääx niiviisi boxscore yhele reale selline kuiv nullide rodu.

            väike v6imalus on kyll veel olemas, et ei saa tulla, kuid selle t6enäosus on kaduvväike vaadates praegu otsuste langetamise progressi

            Kommentaar


              #96
              Igasuguste juttude ja järelduste põhjal uuendan nimekirja:

              Esialgne nimekiri:
              1. Lord
              2. SDK
              3. Paide
              4. jazzjansa
              5. mazz
              6. Alec
              7. Nõmme
              8. Puudlid
              9. Tellis
              10. Jexxson
              11. Rimm (kaamera)
              12. Rääma (vajadus paljudele eelmise aasta kihlvedude eest õlut osta)
              13. Kure
              14. Silver
              15. Viljandi
              16. Kesklinna Vandid
              17.
              18.
              19.

              Võib-olla kohal, kuid kindlasti ei mängi:
              1. Rashaun
              2. mina

              Nimekiri tundub juba üsna ilusalt pikk. Samas muidugi võiks madalamad liigad ja/või Tallinna lähedased inimesed aktiivsemad olla... Laagri tiimid? Maxim? eika? Nautilus? Kohilad-LihuladMKP-d? jne?

              Kommentaar


                #97
                luureandmed Mallorcalt ütlevad, et Max on naasmas Maarjamaale ja ehk astub ka 21.st ja Yardist läbi.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas skint Vaata postitust
                  Laagri tiimid?
                  Kuna nad ise ei julge sõna võtta, vastan nende eest.

                  Veiko , kes näeb välja nagu noor John Stockton, ütles et tema ei julge just seepärast saali tulla, et teda hakataks tema viletsa sööduoskuse pärast narrima. Ütlesin küll, et ärgu muretsegu, aga tema ikka Ei.

                  Sten ei saa objektiivsetel põhjustel meiega liituda. Keegi peab härradele laua ka valmis katma!

                  Ja Sven on lihtsalt luuser! Suure L-ga.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #99
                    Jutuks hea küll aga ühinen arvatavasti õhtuse pubis viibimisega, et arutada jazzjansa ,,huvitavaid'' valikuid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      12. Rääma (vajadus paljudele eelmise aasta kihlvedude eest õlut osta)
                      Ütle veel et 13 on kehv kuupäev. Tuleb meelde et Rääma on ka mulle õlle sees!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas skint Vaata postitust
                        Nimekiri tundub juba üsna ilusalt pikk. Samas muidugi võiks madalamad liigad ja/või Tallinna lähedased inimesed aktiivsemad olla Kohilad? jne?
                        seekord mitte, kuid võibolla juba tuleval aastal on tippüritusel esindatud ka Raplamaa fantasy krahvid- Ghosters ja Kolvid, eksju Alla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SDK Vaata postitust
                          luureandmed Mallorcalt ütlevad, et Max on naasmas Maarjamaale ja ehk astub ka 21.st ja Yardist läbi.
                          luureandmed Mustamäelt ütlevad, et tõenäoliselt on ka Type-R kohal ning tänavu kavatseb mitte ainult õlut juua, vaid ka palli mängida.

                          Kommentaar


                            Mulle vaga ja karkse inimesena suured seltskondlikud üritused ei meeldi, aga ma usun, et seekord teen erandi ja olen ehk isegi kohal.

                            Kommentaar


                              Mitmed on küsinud parkimisvõimaluste kohta 21. Kooli juures:

                              Kooli kõrval, Raua tn-lt sisse sõites, on suur parkla, ca 30-40 kohta, ja see on tasuta. Lihtsalt sõida sisse, pargi ja tule Raua tn poolt ümber maja spordihoonesse. Uksest sisse tulles jääb kossusaal trepist üles, aga riiete vahetamiseks tule trepist alla ja tädi juhatab Sind õigesse riietusruumi. Enne palub ta kindlasti ka jalanõud jalast ära võtta. Mittemängijatele, samuti ei saa välisjalanõudega võimlasse.

                              Lepime veel kokku, et igaks juhuks tarbime koolihoones (eriti riietusruumis) jooke purkidest ja plastikpudelitest!

                              Kommentaar


                                Fantasy-rookie plaanib ka lauba palliplatsil kohal olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X