320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust

    Tekkis ka selline küsimus, et kas selle tüübi näol on tegemist mingi tulevikutähega, või täiesti keskmise noorega?

    Võimatu teada ilma skaudi alginfota. Ja ka see ei pruugi midagi öelda. Tasuks esialgu söötmist lasta ja proovida lisaks äärele ka keskväljal ning rünnakul, et palju tähti nõnda teenib.

    Mul on nüüd üle kuue aasta hätti mängitud ning kui vähegi õnne, jõuan selle hooajaga viimase saavutamata eesmärgini: kolmanda liiga võit. Rohkemat enam ei looda.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Jüri Inno tundub paljulubav. Ta on 15 aastat vana ja omab väljapaistvaid võimeid.

      Kui ta kenasti areneb, siis ma ütleks, et ta võib enne põhirivistusega liitumist saavutada oskuses Söötmine taseme eeskujulik. Ma ütleks, et hetkel on tema oskus Kaitsmine umbes nõrk. Oma üldiste oskustega, mille tase on puudulik, tundub ta sobiva kandidaadina meie meeskonda.

      Kas ma pakun talle kohta jalgpallikoolis?

      Kommentaar


        Kust kohast saab muuta oma meeskonna logo ja särki?

        Kommentaar


          Pead supporteriks ennast tegema.

          Kommentaar


            Shermann, kust sinu meeskonna nimi?

            Kommentaar


              Ei usu, et ta nüüd tulevikutäht on. Kahjuks puudub ka erioskus.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Shermann, kust sinu meeskonna nimi?
                Franz Ferdinandi samanimelisest loost.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Võimatu teada ilma skaudi alginfota. Ja ka see ei pruugi midagi öelda. Tasuks esialgu söötmist lasta ja proovida lisaks äärele ka keskväljal ning rünnakul, et palju tähti nõnda teenib.

                  Mul on nüüd üle kuue aasta hätti mängitud ning kui vähegi õnne, jõuan selle hooajaga viimase saavutamata eesmärgini: kolmanda liiga võit. Rohkemat enam ei looda.
                  mina isiklikult prooviks peale söödutrenni kaitsmist.

                  Kommentaar


                    Sain siis oma meeskonna ja esimese mängu voitsin 1:0 ja tousin kuuendaks oma liigas.

                    Meeskond: Las Cucarachas Canarias (1589730)

                    Mängin siis 11 astmel hispaanias

                    Enam vähem mida siis tegema peaks hakkama, et meeskonda arendada?

                    Kommentaar


                      Kuna sa oled teisel pool fronti, siis jätaks õpetused andmata. Eestlane võiks ikka Eesti liigale panuse anda. Omaette küsimus on, kuidas sa üldse selle meeskonna said, resideerud Hispaanias?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Ei usu, et ta nüüd tulevikutäht on. Kahjuks puudub ka erioskus.
                        Ühel praegusel u-20 mehel tuli erioskus näiteks alles paar nädalat enne edutamist välja.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Mina näiteks ei saa kah eriti mitte mõhkugi mängust aru kuidas,mis jne.Alustasin ka täna mängimist,ning meeskond ka juba käes Äkki keegi oskab soovitada mida,kuidas või mismoodi?
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Mina näiteks ei saa kah eriti mitte mõhkugi mängust aru kuidas,mis jne.Alustasin ka täna mängimist,ning meeskond ka juba käes Äkki keegi oskab soovitada mida,kuidas või mismoodi?
                            Soovitaks reeglid läbi lugeda. Siis saab pilt palju selgemaks. Edasi tuleks esialgu hakata võimaluste piires uusi mängijaid sisse tuua või treener välja vahetada. Siis staadionit suurendada jne.

                            Edu ei pruugi üle öö tulla. Mina olen näiteks mänginud veebruarist saadik, aga alles nüüd olen suutnud viiendasse liigasse tõusta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Mina näiteks ei saa kah eriti mitte mõhkugi mängust aru kuidas,mis jne.Alustasin ka täna mängimist,ning meeskond ka juba käes Äkki keegi oskab soovitada mida,kuidas või mismoodi?
                              Pärast reeglite lugemist saab üldjuhul abi foorumitest, eeskätt küsimuste omast.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kuna sa oled teisel pool fronti, siis jätaks õpetused andmata. Eestlane võiks ikka Eesti liigale panuse anda. Omaette küsimus on, kuidas sa üldse selle meeskonna said, resideerud Hispaanias?
                                Teisel pool fronti? Jah tegelikult küll. Proovisin korra ka Eestisse meeskonda teha siis pidin mingi nädala ootama ja siis sellest 15dast litsensi testist ei saanudki mööda pannes nii eelmise elukoha Eestis kui praeguse. Nüüd sain meeskonna näiteks 5 minutiga, mis oli paras üllatus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X