320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    Originally posted by Chobram


    nii. tegin ka omale meeskona ära Lehtse Utd

    kas keegi tark mees oskax mulle öelda, kas hatis saab klubi värve ka muuta ning kuida on lood logoga?
    Klubivärvide valik, logode panek ja palju muud staffi avaneb alles siis, kui oled hakanud supporteriks. Ehk siis tasunud u. 80 eeku kolme kuu kohta.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Lehtse Utd igatahes tahab järgmisel aastal liiga kõrgemale jõuda.

      Kuigi see mul esimene hooaeg hatis, loodan, et tehtud ostud tasuvad end ära

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        JUHHUUU! Sain III liigasse 51. vist.....jess...peannudeni läks üleminekumäng...vahva!!



        NB! Mikk`s United on meeskond

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'


          üks rumal küsimus: kas mingid treenerite skillid ka ajaga arenevad ?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            Originally posted by Leivo-Tigu Vimb
            üks rumal küsimus: kas mingid treenerite skillid ka ajaga arenevad ?
            kui ta mängib siis tuleb expi juurde, ja stamina võib kah kasvada.
            See tähtsaim skill aga ei muutu

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Andke nõu?
              Olen loll, kui lauajalg.
              kas saab ka praegu reg. selle mänguga?
              On sellel mõtet, sest mäng käib juba ammu?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                Anna aga tuld, sõdur!

                Sa pole üldse nii hiljaks jääänud - üle poole hooajast on ees, selle jooksul saad asja selgerks ja järgmisel oledki tegija vend.Võrreldes suurte maadega on meil arenemisruumi laialt ,nii,et ka aasta pärast pole liituda tahtja veel hijaks jäänud.
                Kui siis, ainult ühe teise põhjuse pärast, mida küll kohalike funktsionääride sõnul karta ei tule.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Siis veel selline küsimus: kas mingite skillide arenemisel on pikem aeg kui teistel? St, tuleb rohkem kui 1 nädal korraga treenida, et vähemalt ühe astme võrra tõusta?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    Originally posted by Leivo-Tigu Vimb


                    Siis veel selline küsimus: kas mingite skillide arenemisel on pikem aeg kui teistel? St, tuleb rohkem kui 1 nädal korraga treenida, et vähemalt ühe astme võrra tõusta?
                    skillide treenimiseks läheb vähemalt 6-7 nädalat, sõltuvalt skillist ja mehe vanusest. Mõjutavad nii treener, treeningu intensiivsus ja abitreenerite arv.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'



                      OK, aga kui on 6-7 nädalat, siis kas seda ühte tuleks treenida pidevalt või pigem nii, et nädal ühte skilli (näiteks stamina), nädal teist (näiteks playmaking) jne? ma mõtlesin, et osade puhul piisab ka ühest nädalast, kuna näiteks \"stamina\" paranes isegi ühe nädalaga

                      siis veel selline asi: millal on õige päev muuta treeningu tüüpi? seda ma tean, et muutus toimub neljapäeva ja reede vahel. aga kas ma peaksin treeningu tüüpi muutma neljapäeva päeval või hoopis reedel? kui liiga vara vahetada, võib see ju eelneva raisku lasta

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        Põhimõtteliselt on saab KÕIKE ka www.hattrick.org-st teada...Kindlasti tekib sul tuhandeid küsimusi,kuid vaevalt leidub siit selline inimene ,kes jõuaks(loe: viitsiks) nendele vastata..Sorry!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'


                          mõttetu õelus
                          sealt ma muidugi juba lugesin.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            Kle tembuu näita mulle seda kohta (pane link) kust ma näen millal ma pean treeningut vahetama, et ta mõjuks õigeaegselt ?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              LUGEGE reegleid. Palun. Täiesti nullküsimused ju. HT-reeglite imeline asi on see, et seal on praktiliselt KÕIK kirjas.

                              Uskumatu. Treeningu kohta http://www.hattrick.org/Common/gamerules.asp?find=training

                              Ja kui seal loed, siis on ka teada ning kui ei saa aru, siis mõtle ise. Nt. kui treening tuleb neljapäeval, siis KUNA on õige aeg muuta? Ehk reedel kuni kolmapäev, sest treening tuleb NELJAPÄEVAL.

                              Üldiselt aitab mõtlemine suhteliselt mitmed probleemid ja küsimused lahendada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'


                                novot, sellest ma saan juba aru. neidsamu hattricki juhiseid lugedes lihtsalt tekkis küsimus, kas treeningu efekti saamiseks peab setting olema kogu nädala neljapäeva õhtuni ühe ja sama asja peal või mitte. mina nimelt mõtlesin, et loogika järgi treenitakse kogu nädala ja neljapäeval selle tulemus lihtsalt ilmneb, mitte et piisab ka vahetult enne tähtaega settingu muutmisest. ühesõnaga, muutsin neljapäeva hommikul treeningu tüüpi ja õhtuks oli tulemus käes..
                                aga see selleks, rohkem küsimusi vist pole kah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X