320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    Mingu kukele jah, mina sain karikafinaalis ebaausa kaotuse kuna kohtunik oli ära ostetud.

    Aga Mayhem, ma ei teadnudki et sina kah seal pelamas oled. Ehk saab veel kõik korda?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Ja teist aastat järjest on siis eesti meister Luige United FC

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        Originally posted by -Eemeez-*


        Ja teist aastat järjest on siis eesti meister Luige United FC
        kuidas siis muidu...
        \\"All I know about morality and obligations, I owe to football.\\" Albert Camus

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          No järgmine hooaeg saad tappa mis tolmab!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            ma ei luba midagi, kuna üllatan nii iseennast kui ka teid väga positiivse tulemusega...Positiivne tähendab siis seda et lüpsan ullult kõiki,mitte vastupidi!!:P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              mis kuradi jama nüüd selle hati jutukaga on, sisse ei saa!!!!!!!!
              ...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                soccerworld> kogu see server on maas t2na miski p2rast...mujale ka sisse ei saa

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Kas on v6imalik kuidagi oma mehi/raha lihtsalt teisele meeskonnale anda v6i vahetada?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    Originally posted by Marduk


                    Kas on v6imalik kuidagi oma mehi/raha lihtsalt teisele meeskonnale anda v6i vahetada?
                    :d heh see olex ju puhas tsiitimine! ei saa, ei tohi ja õnnex on ka GMid kes seda jälgivad, et 100k meest 10 milliga ei ostetax! kui raha tahad teenida, siis müü mehi, ennem soovitan nad tegijatex treenida ja siis maha müüa! nii on hea võimalus mitmeid kümneid miljoneid teenida

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      Njah tundub, et GMid ikka töötavad korralikult, ise olen V liigas ning minu grupist ostis keegi endale 800 000 kroonise vanamehe 8 miljoni eest :P . Mõtlesin, et kahtlane küll aga ei hakanud kitse panema kuna alles algaja ka Hattrickis...
                      Üleeile aga vaatasin, et see kahtlane klubi on uue omaniku saanud eks see pidi ikka GMi töö olema

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        palju oleneb mängija vanusest, 10x hind peaks veel minuteada lubatud olema :] ei tea täpselt mis seal oli niiet ei oska kommenteerida, cheatida pole mõtet, GM-ide valvas silm siiski leiab neid ja raske rusikas karistab

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          Well, ok teen n2iteks nalja ja panen mehe myyki 5 milliga kelle v22rtus 300k. Mingi suvaline mees vaatab et ohohoo huumoripoiss ja ostab selle tyybi 10 milliga 2ra. Kuda siin siis nyyd kindlaks tehakse et toimus cheat? Ostja v6ib ju olla kuskilt teiselt maalt suvalisest liigast. T6en2osus sellise asja puhul on vist 1/1000000

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            et nagu 10x hind on kindlasti lubatud ... tegelt on max bidiks lubatud 100kordne hind ... kunagi oli see 20 aga seda tõsteti kuna mõned noored on seda jubedalt väärt.

                            to marduk: tegelt on see tõenäoliselt cheat ja eks selle saab ikka järgi uurida kui tahta.
                            ja kui keegi teeks siukse pakkumise siis see oleks minu silmis enivei cheatimine isegi kui inimesed ei tunne yksteist ja pole kokku leppinud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              einoh see minu eelmine hidade suhe oli jah veic poolik, nimelt ma mõtlesin ikka vanemaid mehi! 17 noori ostetaxe jah rohkem kui 10x hinnaga!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                tehke friendly mulle.id on 114295.olen eesti v liigas saare maakonnas
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X