320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    Originally posted by Ott


    Njah tundub, et GMid ikka töötavad korralikult, ...
    nojah aga nende \"valvas silm\" sai kätte ka mu sõbra kuna üritas uut tiimi teha aga asi selles ta pole saanud seda teha sest ta käib netis vaid minu pool või siis escapes(aga seal käisime ka koos , sest pold mul kodus vahepeal netti) ja ma olen näinud et ta pole seda teinud.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Liitusin Hattrickiga aprilli alguses ja klubi nimeks on JK Soonlepa (Eesti IV.31).
      Proovin see aasta sellele tasemele ka püsima jääda.
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        (Eesti IV.31). Proovin see aasta sellele tasemele ka püsima jääda
        IV liigasse püsima jäämine ei tohiks eriti raske olla. Külla aga võib III liigasse tõusmine osutuda keerulisemaks kui alguses paistab. Krt, ma olen juba kaks hooaega järjest IV.8 teiseks jäänud ja sel aastal on hea kui kolmas koht tuleb.

        Mul oli muidugi see asi ka et vahepeal ca 2 nädalat ei tegelenud meeskonnaga.
        Igatahes järgmisel hooajal tahaks küll lõpuks ometi III liigasse jõuda. Nüüd on kodus püsiühenuds ka ja selle võrra ülesanne lihtsam.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          Originally posted by Taidur

          IV liigasse püsima jäämine ei tohiks eriti raske olla. Külla aga võib III liigasse tõusmine osutuda keerulisemaks kui alguses paistab. Krt, ma olen juba kaks hooaega järjest IV.8 teiseks jäänud ja sel aastal on hea kui kolmas koht tuleb.

          Mul oli muidugi see asi ka et vahepeal ca 2 nädalat ei tegelenud meeskonnaga.
          Igatahes järgmisel hooajal tahaks küll lõpuks ometi III liigasse jõuda. Nüüd on kodus püsiühenuds ka ja selle võrra ülesanne lihtsam.
          nmjah mu sama värk IV.7 kaks aastat olen teisex jäänud esimene aasta(mis oli mul poolik) sai edasi FC sitarattad (praegune Lambad aasal) ja teine aasta läks siis FC Türi (kusjuures välja kukkusin tänu natuke nõrgema Fc amatööri mängude tõttu) njah aga see aasta ei kavatse kuidagi 3 jääda kuigi ega see võimatu pole eelmine voor oli 4 klubil sama palju punkte nüüd siis vist 3l aga jah ehk see aasta võidan mehed olid algul küll päris heas hoos aga nüüd natuke vajuma hakanud vorm

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            III liigasse ei tasu ennem ronida, kui on räme supporterite arv olemas... Mingise 1000 ei tee midagi ära, sest III ja IV liiga vahe on ikka märgatav ja üüratu ja raha on see, mis on oluline. Kuskil 1700-1800 fänniga oleks optimaalne
            308

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Kas keegi oskab 8elda mis on see arv, et sul kogemus yhe pygala v6rra t6useks?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                Originally posted by Markko


                III liigasse ei tasu ennem ronida, kui on räme supporterite arv olemas... Mingise 1000 ei tee midagi ära, sest III ja IV liiga vahe on ikka märgatav ja üüratu ja raha on see, mis on oluline. Kuskil 1700-1800 fänniga oleks optimaalne
                njah seda probleemi mul pole ..... mul 2035 fänni

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Originally posted by Markko


                  III liigasse ei tasu ennem ronida, kui on räme supporterite arv olemas... Mingise 1000 ei tee midagi ära, sest III ja IV liiga vahe on ikka märgatav ja üüratu ja raha on see, mis on oluline. Kuskil 1700-1800 fänniga oleks optimaalne

                  ma arvan sama et mingi 1000-1400 ei tee III mitte kui midagi. Eelmisel hooajal oli mul selline periood kus tuli kogu aeg aint mingi 7 supporterit korraga- see oli masendav. Nüüd on jälle normis ja tuleb ikka nii 13-14 korraga Aga no arenemisruumi on ikka meeletult!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    Originally posted by Swifty2002
                    njah seda probleemi mul pole ..... mul 2035 fänni
                    arvatavasti said sa mängu alustades ka rohkem supportereid!!!?-1500 jah?, ma pidin vist mingi 600ga alustama- ei mäletagi täpselt seda arvu enam!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      Originally posted by euro_boss


                      Originally posted by Swifty2002
                      njah seda probleemi mul pole ..... mul 2035 fänni
                      arvatavasti said sa mängu alustades ka rohkem supportereid!!!?-1500 jah?, ma pidin vist mingi 600ga alustama- ei mäletagi täpselt seda arvu enam!
                      õigus aga sul tuleb korraga ka rohkem juurde

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        mää alustasin 300 fänniga nüüd on 650, poolteist hooaega olen mänginud, meeskonna nimi on JK nõmme viiking ja viiendas liigas ja teine olen
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          Originally posted by Peku


                          mää alustasin 300 fänniga nüüd on 650, poolteist hooaega olen mänginud, meeskonna nimi on JK nõmme viiking ja viiendas liigas ja teine olen
                          mis sa treenid vv-d jah? tundus küll nii kui su teami vaatasin.
                          ma olen igatahes praeguseks võtnud suuna vv peale! Treenin neid veel 2 hooaega ja siis peaksid nad enamvähem komprendod olema, minu jaoks!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            brgh ... mul 1100 fänni u. ... lootus on IIIndasse tõusta eks näeb mis saab, paanikat ei tekiks kui ei saaks. Ootaks yhe hooaja veel siis kui juba täkk olen , siis läen lammutama .

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              niih.. mul igatahes 2111 fänni ja koht III-s liigas suht kindel staadion on hetkel ehitamisel 60000-ni.. kui hooaja algul täitub ka sellises suuruses jurakas siis läheb 80 või 90 000-ni ehitamiseks
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                Originally posted by euro_boss


                                Originally posted by Peku


                                mää alustasin 300 fänniga nüüd on 650, poolteist hooaega olen mänginud, meeskonna nimi on JK nõmme viiking ja viiendas liigas ja teine olen
                                mis sa treenid vv-d jah? tundus küll nii kui su teami vaatasin.
                                ma olen igatahes praeguseks võtnud suuna vv peale! Treenin neid veel 2 hooaega ja siis peaksid nad enamvähem komprendod olema, minu jaoks!
                                ostsin ta nelja miljoniga vist, kui sai odavalt , ülihea väravavaht on
                                igas mängus siiani mängu parimaks tunnistatud. hinna on igatahes üles löönd
                                teine mees on nõrk
                                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X