320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    mis jutt et MZ on jama, MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Originally posted by gamer


      MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle
      Nagu sul oleks aimu mis reaalsuses toimub, MZ on Pask ja seda mängivad wuzzid

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        Originally posted by Devil


        Originally posted by gamer


        MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle
        Nagu sul oleks aimu mis reaalsuses toimub, MZ on Pask ja seda mängivad wuzzid
        Täpselt!
        308

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          Peab ütlema, et nõustun Devili ja Markkoga. Alustasin nii MZ-is ning hattrick-is mängimist suhteliselt paralleelselt. Umbes suve lõpust. Selle aja jooksul on mulle - rohelisele algajale selgeks saanud, et tõesti MZ on nõrk. Vaatamata sellele, et MZ-s tõesti võimalus näppida igast erinevaid osi (kahtlase otstarvega lisafunktsioonid) ja sel olemas põhjalikum graafiline keskkond. Siiski kurat kogu see värk seal nagu ei toimi õigesti.
          Nii et Hattrick on mu südame vallutanud. :P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            Originally posted by Vince


            Peab ütlema, et nõustun Devili ja Markkoga. Alustasin nii MZ-is ning hattrick-is mängimist suhteliselt paralleelselt. Umbes suve lõpust. Selle aja jooksul on mulle - rohelisele algajale selgeks saanud, et tõesti MZ on nõrk. Vaatamata sellele, et MZ-s tõesti võimalus näppida igast erinevaid osi (kahtlase otstarvega lisafunktsioonid) ja sel olemas põhjalikum graafiline keskkond. Siiski kurat kogu see värk seal nagu ei toimi õigesti.
            Nii et Hattrick on mu südame vallutanud. :P

            Ma alustasin HATi mängimist mingi paar kuud enne kui MZ ja võibolla(arvatavasti) just tänu sellele aga igatahes MZ ei paku mitte mingit pinget, enam pole klubigi vist alles- ei tea, HAT seevastu on mu südame vallutanud

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Ma alustasin HT\'d liiga algusest ja MZ\'d ka, kus sain isegi meeskonna Meistriliigasse. Mingi aeg suutsin keskmike seas püsida, ent siis lihtsalt MZ kirju kaadervärk lõi pildi oimetuks ja ma enam sisse ei loginud. Eriti veel seetõttu, et mingi kuu aega kuipalju ma seda pelasin, selle ajaga ma ei suutnud üldse üles leida kohta, kus muuta passwordi, mille süsteem mulle alguses saatis :P
              308

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                selle kohta ütleks küll et oled nati lol, milleks on siis support ja muud asjad ja profiili all on seline koht täitsa olemas.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Hattricki mängijatel on nüüd võimalik enda klubile kodulehekülg teha.

                  Leiate selle funktsiooni siit

                  Mingi käkerdisega on ka hakkama saanud Tupenugised

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    kas keegi veel haledamat mängu ei suutnud välja mõelda vä?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      Originally posted by larry261


                      kas keegi veel haledamat mängu ei suutnud välja mõelda vä?
                      Rumaluse esimene aste on pidada end targaks,teine- seda kuulutada ja kolmas nõu mitte kuulda võtta Benjamin Franklin

                      nii et ole inimene ja põhjenda oma arvamust või mõtle ise parem mäng.

                      PS: miks krt sul ManU avatar on?!?!vaatasid,et barcaga ei vea välja?
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        Originally posted by H.M Murdock


                        Originally posted by larry261


                        kas keegi veel haledamat mängu ei suutnud välja mõelda vä?
                        Rumaluse esimene aste on pidada end targaks,teine- seda kuulutada ja kolmas nõu mitte kuulda võtta Benjamin Franklin

                        nii et ole inimene ja põhjenda oma arvamust või mõtle ise parem mäng.
                        Mnjah tundub, et noormees ei saand vist mängust aru, ning seetõttu seal hakkama. Minu arust väga aus põhjus kuulutada see nn. haledaks mänguks.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          kui keegi ei pea seda suureks saladuseks siis võiksid ka teised siia kirja panna(kes tahab muidugi) oma tiimi lühikirjelduse(umbes nii nagu minul aga alati võib ka paremini)- lahe oleks vaadata kuidas kellelgi siin läinud on sest et ega paljudest siinsetest kasutajanimedest ei saa ju aru mis klubi tal HATis on. Mõndade klubisi ma tean ka a la mel21, Martin, lua-lua, kyps ja veel mõned.

                          Fc Euro Boss
                          25.10.2002 sain omale meeskonna
                          parim saavutus on senini olla 3 viimast hooaega liigas IV.41 2 kohal kokkuvõttes.
                          praegu asun 3 kohal samas liigas. cupis parim saavutus on jõudmine 4 ringi.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            jah tõesti,miks mitte! arendame silmaringi

                            FC Tühikargajad
                            meeskonna sain 16.mai
                            Eelmine hooaeg sain neljandasse liigasse,kuhu üritan sel aastal püsima jääda.liigax on IV.42 ja olen seal 5. kohal.Karikasarjas olen jõudnud kuni 3. ringini.pikemas perspektiivis tahaks paari-kolme hooaja pärast 3. liigas olla,aga eks aeg näitab


                            edit: Tühikargajate koduleht
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              C.F Santa Real
                              Liitusin 9.augustil 2003
                              Oma esimesel hooajal sain liigas V.131 4.koha. Karikas osaleda ei saanud, eelmine omanik oli 1.ringis välja langenud.
                              Praegu olen liigas 5.kohal. Karikas kaotasin 1.ringis 1 väravaga ja langesin välja

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                JK Vääna- Jõesuu Tapjad

                                liitusin 01.01.2003
                                Istun IV.11 liigas neljandat hooaega, hetkel juhin täiseduga. Karikas jõudsin see hooaeg 4. ringi, mis on ka rekord. Hetkel on prioriteetideks liiga kinni panna, lüüa liigas kõige rohkem väravaid ja oma mees teha liiga edukaimaks väravalööjaks.

                                Koduleht on tehtud mitme meeskonna peale kahasse:
                                www.hot.ee/spectator
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X