320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

    Originally posted by Devil


    Originally posted by Noonik


    mis värk nende abiprogramiidega on siis?
    Kas ainult need tohivad kasutada neid, kes on Hattricki rahalised toetajad või tohivad kõik kasutada abiprogesid?
    Osadega tuleb teha yhekordne rahasyst, et omandada programm endale täielikult. Nagu tavaliselt ikka on paljudel programmidel 30 päevaline katseperiood.
    Hattrick on mäng, mida saab tasuta väga edukalt mängitud. Resect tegijatele!

    Jah ... ega ma ei tunnegi nende progede vastu erilist huvi. Lihtsalt küsisin, et teaks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      Kui olen äsja alustanud mängimist ,siis mida te soovitaksite treenida alguses ja kas kohe 400000 kr noortesüsteem osta ja mis treeneri peaks alguses ostma jne?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        Algselt postitas Scorpion


        Kui olen äsja alustanud mängimist ,siis mida te soovitaksite treenida alguses ja kas kohe 400000 kr noortesüsteem osta ja mis treeneri peaks alguses ostma jne?
        Noortesüsteemi koha pealt võin sulle ühe targa lause pasteda - Levinud teooria kohaselt on nii, et kui paned 100K weak tasemeni, 200K passable tasemeni ja sealt edasi 400K, jõuad excellent tasemele täpselt sama kiiresti, kui oleksid kogu aeg 400K sisse tampinud.

        Kui ise peaks uuesti alustama, siis hakkaksin väravavahte treenima, a pole kindel kas see just see kõige õigem variant oleks. Äkki mõni targem oskab selle koha pealt paremini aidata
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Algselt postitas Scorpion


          Kui olen äsja alustanud mängimist ,siis mida te soovitaksite treenida alguses ja kas kohe 400000 kr noortesüsteem osta ja mis treeneri peaks alguses ostma jne?
          kõige parem soovitus: mängi nii nagu sina õigeks pead! Saad suurema rahulduse, kui teiste soovituste järgi majandades. Tõsi on asju, mida oleks targem vältida

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Algselt postitas daywalker
            Kui ise peaks uuesti alustama, siis hakkaksin väravavahte treenima, a pole kindel kas see just see kõige õigem variant oleks. Äkki mõni targem oskab selle koha pealt paremini aidata
            Väravavahtidega on lihtsalt kergeim viis alustada ja saada mängust aimu . Peamine on ikkagi endale reeglid selgeks teha ja lugeda lisamaterjali ... hetkel on kõige kasulikum muidu ründajaid treenida, aga ka neil peab ykskord madalseis tulema.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              Kellega ühendust võtta, et oma tiimist lahti saada? Alustasin väga väga valesti. Üle miljoni olen võlgades jne. Prooviks uuesti alustada.

              Ette tänades,
              henryfan.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                Algselt postitas Henryfan


                Kellega ühendust võtta, et oma tiimist lahti saada? Alustasin väga väga valesti. Üle miljoni olen võlgades jne. Prooviks uuesti alustada.

                Ette tänades,
                henryfan.
                Mis sa arvad, et kui Fulhamil kohe hästi ei lähe, et siis saab uuesti alustada või? Midagi sa ei saa. Jätka! Ja kui hakkama ei saa, siis oled ise käkk. Ega manageerimine pea nii lihtne olema, et New Game ja läheb taas. See pole Managerzone - seal võid selliseid trikke teha.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas Henryfan


                  Kellega ühendust võtta, et oma tiimist lahti saada? Alustasin väga väga valesti. Üle miljoni olen võlgades jne. Prooviks uuesti alustada.

                  Ette tänades,
                  henryfan.
                  Mis sa arvad, et kui Fulhamil kohe hästi ei lähe, et siis saab uuesti alustada või? Midagi sa ei saa. Jätka! Ja kui hakkama ei saa, siis oled ise käkk. Ega manageerimine pea nii lihtne olema, et New Game ja läheb taas. See pole Managerzone - seal võid selliseid trikke teha.
                  Arvasingi, et saan sellise vastuse. No raisk, kui sulle ei meeldi võin proovida ise hakkama saada. Kaks kodumängu ongi ees. Tavaliselt olen 500k saanud nii, et hooaja lõpuks peaks parem finatsseis olema. Kuid ega sellest mängust mul midagi erilist nüüd küll ei tule.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    Algselt postitas Henryfan


                    Kellega ühendust võtta, et oma tiimist lahti saada? Alustasin väga väga valesti. Üle miljoni olen võlgades jne. Prooviks uuesti alustada.

                    Ette tänades,
                    henryfan.
                    Miljon pole kellegi võlg, mul hetkel 4,5M võlgu peale updatet ca 6M võlgu

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Algselt postitas Henryfan
                      Kellega ühendust võtta, et oma tiimist lahti saada? Alustasin väga väga valesti. Üle miljoni olen võlgades jne. Prooviks uuesti alustada.
                      Veel parem, ära logi sisse mingi mitu nädalat ja oledki oma tiimist ilma.
                      A ole meheks, raba parem edasi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        Algselt postitas Martin

                        See pole Managerzone - seal võid selliseid trikke teha.
                        Yeah Baby!

                        Henryfan, kui sa ei ole Taimo õppetust lugenud siis loe see läbi:

                        taimo.neoon.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          tegin kah sis meeskonna
                          FC SicKnot
                          ma vaatan et eesti päris edukas seal hattrickis

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            Erinevalt MZ\'st

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Vajan kiirelt sõpruskohtumist FC Swordfish
                              jalgpallihaigla liige nr 170

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Algselt postitas kyps
                                Ise kah nüüd seal \"hattrickis\" liige ja vana tava kohaselt on meeskonna nimeks Tupenugised ja hea tava kohaselt ei leidu mulle ka seal vastast

                                Järgmisel hooajal lükkan divaris platsi puhtaks ja ülejärgmine hooaeg kroonitakse mind juba kõrgliiga meistriks. Kui nii ei peaks minema, siis ilmselt on tegemist puhta sohiga.
                                Asi võttis mõned hooajad rohkem aega, aga ära tegin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X