320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    Tahaksin küsida, millised on foorumirahva lemmikud Eesti tippklubide seas?
    Minule imponeerivad Meistriliigast vaikne, aga kuulsuslike traditsioonidega Luige United F.C. Selle klubi omanik Ouroboros oli kunagi ka siin foorumis küllaltki aktiivne. Ja samuti on sümpaatne teine \"vaikne\" klubi - Kõduaugu Vombatid.

    Siinsed Meistriliiga tegelased ei pea sellele küsimusele vastama. :P
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      Arvan, et kindlasti on rahava lemmikuim klubi Tupenugised. Meeskond, kes plaanis juba ammu lõpetada, aga vegeteerib meistrikas tänu sellele, et tal on HT madalamates liigades nii tohutult palju toetajaid ja fänne, et ta ei suuda neile pettumust valmistada ning mängimist lõpeteda. Ma arvan, et kui kyps kunagi lõpetab, siis sama teed lähevad ka paljud teised klubid, sest ilma tupenugisteta pole HT-l enam mõtet.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        Pole kahtlust, et minu West-Wiru County FC on tegelikult kõige andekam sats. Vorm on lihtsalt nadi ja plats mudane. Ja vastased on ka tugevad ja raha on vähe. Päike on liialt ere ja paistab alati silma sisse. Rist ja viletsus!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Mulle meeldib meistrikast Frederik. Ikkagi Virumaa klubi ja taktikaliselt väga sobiv vastane.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Tegelikult ei saa siin erilist küsimustki olla. Virumaa klubid rokivad ja nemad on ka üle prahi sümpaatseimad.

            Ja Tembuu\'t ei tasu uskuda, ta kipub tihti valetama. Tegelikult on minul HT parim klubi, kuid hetkel on osad lihtsalt must tugevamad. Aga ükskord algab aega, kui ......

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              igati sümpaatse mulje on jätnud ka jk pisikesed karud.
              omanik pidi lahe sell olema

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                Algselt postitas d-fox


                igati sümpaatse mulje on jätnud ka jk pisikesed karud.
                omanik pidi lahe sell olema
                Minu kõrvu on jõudnud vastupidised jutud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  K- Nõmme väljakutse!
                  Kil.- Nõmme vs. (kutse vastu võtja linn)
                  Kilingi- Nõmme Hattricki klubid kutsuvad välja mõne teise linna hattricki klubid. Kes loeb seda kirja ja arvab, et võiks osa võtta, siis räägi oma kodukoha manageridele. Kokku peame saama 15 klubi. Kilingi- Nõmme paneb enda poolt välja 7 kõige tugevamat VI liiga klubi.

                  Kahe linna vaheline võitlus
                  Ühendust ja täpsemat infot saate minu MSN-i aadressilt

                  Rometossa@hotmail.com

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    Täna orienteeruvalt 18:30 paiku Pärnu mnt Bambas toimub pisike kokkusaamine. Saab suurustada ja kiita oma meeskonda taevani, saab piljardit mängida. Ja mis kõige olulisem, saab õlut juua meeldivas seltskonnas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Hetkel siis Eesti Meelsete födes üleval teema, kus arutatakse Suvise HT kokkutuleku toimumise aega ja kohta. Kel supporter võtku osa!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        Marduk - Kas Virgo juures või Tartu meeste korraldada see aasta. Edasta see palun minu poolt

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          FC Viljandi Spartak tahaks kellegagi mängida...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            21. aprill 2005 on minule ülimalt tähtis päev. Nimelt just täna sai minu ühest treenitavast Suurepärane ründaja. VI liiga klubi jaoks on see hämmastav sündmus.

                            Elagu mina.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Algselt postitas taku*


                              21. aprill 2005 on minule ülimalt tähtis päev. Nimelt just täna sai minu ühest treenitavast Suurepärane ründaja. VI liiga klubi jaoks on see hämmastav sündmus.

                              Elagu mina.
                              ...ja mina võisin samal õhtul tähistada oma esimest imepärast mängujuhti...
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Algselt postitas taku*


                                21. aprill 2005 on minule ülimalt tähtis päev. Nimelt just täna sai minu ühest treenitavast Suurepärane ründaja. VI liiga klubi jaoks on see hämmastav sündmus.

                                Elagu mina.
                                ...ja mina võisin samal õhtul tähistada oma esimest imepärast mängujuhti...
                                ..ja mina esimest müütilist mängujuhti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X