320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas runno
    Martin, Sa oled halb inimene... pahatahtlik, ebaviisakas jne.. olen Sus pettunud...
    Sa pole esimene ega jää ka viimaseks -10 mil muidu! Ja ma ise olen ka hooaja lõpuks seal
    Aitäh Sulle halb ja ebaviisakas...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      Algselt postitas runno
      hullusti jah...
      siiamaani on ainult võidud.. isegi viike pole õnnestunud saada.. Kusjuures vastas ei ole arvutiteamid. Kuna klubi mängibi 1. täishooaega, siis tuli paar nädalat tagasi idee, mitte üles tõusta, vaid veel suti rasva koguda. Vastavalt sellele otsustasin suurendada staadionit (Nüüd 31500) Ja palgata hea treeneri...
      Järgmises liigamängus panin väljakule treenitavad, Ründesse v.vahidŽ, uus treener kaitsesse vana väravasse. PIC vasturünnakud, kaitsvad asetused, 9 meest väljakul ja ikka õnnestus võõrsil 0:4 võita..nii, et ülesse minek on nii ehk naa..mis omakorda tähendab seda, väga raskeks läheb...
      Võib ka üllatavalt hästi minna. Ma muidugi kogusin mitu head hooaega jõudu, aga nüüd lõpuks neljandasse tõusnud, olen seal kenasti hakkama saanud. Ka meeskondade vastu, kelle eelarved on minuga võrreldes kosmilised - kuni sada miljonit ühe mehe eest välja käia pole mõne jaoks minu neljandas mingi vaev. Samas annan endale aru, et pikemas perspektiivis ma selliste tiimide vastu ei saa: rikkad läheva ka Hätis aina rikkamaks. Ning see teeb murelikuks.
      Aga proovida tasub ikka: mõnikord on kaval taktikaline nipp abiks ja saab kõrgemalgi üllatava võidu. Aga miinustega mängida ei maksa.

      Heh, vaatasin Sääskede viimast mängu: oh seda lusti küll. 242 vs 152. Kahjuks oli sul poolkaitse siiski liiga tugev, et kaotada. :P
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        Algselt postitas mcnamara
        Samas annan endale aru, et pikemas perspektiivis ma selliste tiimide vastu ei saa: rikkad läheva ka Hätis aina rikkamaks.
        Kahjuks see päris nii pole. HT-s tuleb ikkagi mõtteline lagi ette. Kui sa tahad võita, pead komplekteerima sellise meeskonna, mis toodab kahjumit.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Algselt postitas kyps


          Algselt postitas mcnamara
          Samas annan endale aru, et pikemas perspektiivis ma selliste tiimide vastu ei saa: rikkad läheva ka Hätis aina rikkamaks.
          Kahjuks see päris nii pole. HT-s tuleb ikkagi mõtteline lagi ette. Kui sa tahad võita, pead komplekteerima sellise meeskonna, mis toodab kahjumit.
          Ma tahan siiralt teada, et kuidas suudab üks III liiga sats maksta palkadeks üle 8M ilma, et kahjumit toodaks. Investeering tulevikku see küll ei ole.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Ma tahan siiralt teada, et kuidas suudab üks III liiga sats maksta palkadeks üle 8M ilma, et kahjumit toodaks.
            \"lihtne\", pane karikas kotti.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              Kirill Kiirabi. Punkt.

              Keegi vallatut hiirekest on näinud?

              Mis uudised suvisest ht miitingust?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                Midagi suurt otsustatud pole. Suurem ajurünnak jäetakse Tallinna HT-miitingu ajaks, mis peaks aset leidma, kas 12. v 19. mail. Hetkel on võimaliku variandina, suvise ürituse tarvis, välja pakutud selline koht: http://www.arbavere.ee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Well.. palju kogu kompleks massab? Eks ma hakka vaikselt organiseerima asja.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    Rahu Amority! Meie hulgas siiski palju kooliõpilasi ja kindla töö ja sissetulekuta inimesi. Seega, mõtleks esialgu ainult telgiplatsi ja sauna peale. Kui keegi tahab majas ööbida, siis on see ta enda valik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Algselt postitas kyps


                      Rahu Amority! Meie hulgas siiski palju kooliõpilasi ja kindla töö ja sissetulekuta inimesi. Seega, mõtleks esialgu ainult telgiplatsi ja sauna peale. Kui keegi tahab majas ööbida, siis on see ta enda valik.
                      Hästi. Broneerin omale sealse sviidi enda ja oma kaaslannade tarbeks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        mulle kaa mulle kaa

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          Algselt postitas Devil


                          mulle kaa mulle kaa
                          Sa oledki üks ta kaaslannadest.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            oh änksa!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Algselt postitas Marduk


                              Algselt postitas Devil


                              mulle kaa mulle kaa
                              Sa oledki üks ta kaaslannadest.
                              Hästi. Aga ära sa nüüd ennast enne üritust kindlasti raseeri mitte kusagilt, saan iX\'i jaoks materjali samuti toota.

                              On seal lähedal mõnd ööklubi samuti? Seitsmes Taevas vist lähim kuhu minna?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Algselt postitas amority


                                Algselt postitas Marduk


                                Algselt postitas Devil


                                mulle kaa mulle kaa
                                Sa oledki üks ta kaaslannadest.
                                Hästi. Aga ära sa nüüd ennast enne üritust kindlasti raseeri mitte kusagilt, saan iX\'i jaoks materjali samuti toota.

                                On seal lähedal mõnd ööklubi samuti? Seitsmes Taevas vist lähim kuhu minna?
                                Tõenäoliselt jah 7T. Aga et nagu hairy slut vms?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X