320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    Minu Muhvidega juhtus midagi seletamatut ning V liiga jäi veel kättesaamatuks
    Ehk näkkab järgmisel hooajal.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      Aga mina sain viiendasse. Mis iseenesest ei tundu hetkel kuigi vaffa, sest kui minu mängijaid võrrelda mõne muu satsiga omadega, siis tundub asi esialgu suhteliselt nutune. Aga eks näis, mis edasi saab. Loodame kenale papile - staadion kohe 45 000 Ja seeläbi seksikatele mängijatele.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        iKKA ja järjepidevalt III.. 3 hooaega veel..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          ma sain ka V liiagsse ja mis kõige aprem.. minu liiga ei paista sugugi väga tugevana.. isegi 3 kost on reale Mõni siinsetest tyypidest veel V.19 liigas?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Ikka järjepidevalt meistriliigas, algab kümnes ehk juubelihooaeg.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              Algselt postitas Martin


              Ikka järjepidevalt meistriliigas, algab kümnes ehk juubelihooaeg.
              Ma kunagi teadsin ühte tüdrukut, kes arvas, et juubel on ainult viiekümnes. :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                HT

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Täpselt nädala aja pärast teeb enda karikadebüüdi FC Palivere meeskond Vastaseks 4. liiga klubi Taagepera Jk Kased. Kaotus on ilmselge, kuid lootma peab parimat

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    persse kuradi jorsid seal rumeenais ikka...


                    mul enne mängu oli põhi vv katki ja varuväravavaht ka katki.. tegin noortekast hädatõmbe, panin selle jorsi väravasse.... juhtisin esimese poolaja 30 minutiks ilusasti 0-4 siis kuradi vastased vigastasid väravavahti... tuli mingi lõnkar asemele... siis vastased vigastasid seda lõnkarit ja tuli mingi kolmas mühkam asemele... no püha taevas... putsi ....

                    siis need jobud mängisid 4-4 viigi välja ja lisaajal lõid jorzid 5-4
                    ma sain pähe noh... kuigi mu mehed olid selgelt rohkem kuraasi täis...


                    müstika

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Algselt postitas taku*


                      persse kuradi jorsid seal rumeenais ikka...


                      mul enne mängu oli põhi vv katki ja varuväravavaht ka katki.. tegin noortekast hädatõmbe, panin selle jorsi väravasse.... juhtisin esimese poolaja 30 minutiks ilusasti 0-4 siis kuradi vastased vigastasid väravavahti... tuli mingi lõnkar asemele... siis vastased vigastasid seda lõnkarit ja tuli mingi kolmas mühkam asemele... no püha taevas... putsi ....

                      siis need jobud mängisid 4-4 viigi välja ja lisaajal lõid jorzid 5-4
                      ma sain pähe noh... kuigi mu mehed olid selgelt rohkem kuraasi täis...


                      müstika
                      No ma natuke maksin sinu eest kätte,lõin tal kaitsja vigaseks ja tulin 0-2 kaotusseisust välja ja võitsin 3-2. oleks teadnud,et nad nii jõhkrad, oleks oma meestele andnud käsu vastasele meelega jalaga kubemesse virutada.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        Vana pepu... ma juhtisin 2-0 ja sain 3-2 lutti. A mul sai kutt punase. See selgitab nii mõndagi
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          1 copy paste HT Eesti foorumist.

                          HT Miiting tallinnas.

                          Tere mu kallid hättricklased!

                          Nagu te isegi märkate, on jälle üks sündmusterohke hooaeg möödanikuks saamas ja aeg traditsioonilist miitingut pidada, et siis sõpradele oma muljetest ja plaanidest rääkida.

                          Üritus toimub 19. mail (neljapäev), St. Patricku pubis, mis asub Suur-Karja tänaval. Teadupärast on neid kokku kolm. Kuna ka Suur-Karja tänava pubis on 3 korrust, siis täpsustuseks olgu öeldud, et koguneme keldrikorrusel alates 18:00.

                          Miitingul tulevad arutusele veel valimised ja suvepäevade teemad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            Miks need kokkutulekud nii totakal päeval alati on?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Alati ju pole. Üle hooaja on vist nädalavahetusel või reedel. Nädala sees pidamise peamine argument on see, et kõigil hätikatel on ju oma elu ja sõbrad, kellega nädalavahetuselt trallida. Kübersõpradele käivad nelja- ja teisipäevad kah

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Ära aja. Mulle ei sobi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X