320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    Kaotage...
    ja ei mingeid vigastusi...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      mul peksti väravavaht segamini - esimest korda ei õnnestunud ja ta jätkas mängu, kuid teisel korral läks õnneks

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        Algselt postitas -Marko-


        Algselt postitas vandersell
        Kas see on karikamängude eripäera, et pidevalt on kommentaariks jõhker sissesõit, jalad ees jne? Sest neljas mängus mida jälgisin, kõlasid sellised väljendid suhteliselt tihti.
        Kummaline tõesti. Minulgi täna 3 poolikut korraga mitmeteks nädalateks väljas.

        Sellega harjub ära. Eelmise hooaja algul peksti mul terve kaitseliin u. 4 nädalaks välja. 1 põhi ja 1 varu kaitsja jäid puutumata. Kui need hakkasid enam-vähem terveks saama, tehti sama keskvälja meestega. 2 vist jäi ainult alles. Siis jõudis järg väravavahi kätte. Aga lõbus peab olema

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Mul jälle probleem selles, et mehed ei allu treeneri korraldustele ja marutavad hirmsasti. Kollaseid sajab nagu oavarrest.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Häbii

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              11.06.2005
              Olete saanud foorumikeelu müügikuulutuse eest foorumis /MOD-Ronley

              Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus? Hiljem postitasin veel juurde ka oma õige nädala noore ning üritasin oma kalale läbi huumoriprisma vaadata aga tundub, et mõnel MOD\'el pole vist midagi targemat teha kui näha asju seal, kus neid tegelt ei ole.
              Sry, et siia seda jama postitasin aga mul on häti foorumis bän peal ja pidin lihtsalt kuskile oma vingumise postitama sest ei salli sellist lausidiootsust. Ronley, kui oled siin foorumis kasutaja, siis enne ikka mõtle kui mingi \"targa\" otsuse üritad omaarust vastu võtta

              ps. Mul on hätis hetkel 534 121 422 krooni raha, nii et ma ei pea mingit närust 18 aastast solid keeperit reklaamima
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                mul kisub hätis jõuliselt persse viimasel ajal. mitmed põhivennad on saand vigastada... kuradi vormid langevad koguaeg.. väravavaht sai viimases mängus 1 tärni.. mul pole raha ka, et paremat osta... lisaks 1 vant mul meeskonnast sai sellise asjaga hakkama:
                \"Mängu 35 minutil lõi Tuulik klubi mängija Nuno Prazeres meelega oma vastasele jalaga kubemesse ning kohtunik oli sunnitud talle kohe punast kaarti näitama.\"

                liigas olen 7.. vist kukun kuuendasse tagasi

                ahja... keskväli on ka sitt mul...:P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Algselt postitas daywalker
                  11.06.2005
                  Olete saanud foorumikeelu müügikuulutuse eest foorumis /MOD-Ronley

                  Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus?
                  No kuule. Vaata, seal foorumis leidub (nagu siingi muide) nupp \"kustuta postitus\". Oma veast aru saanud, oleksid pidanud seda kasutama ja probleeme poleks tekkinud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    Mis värk selle hätiga on,ei saa krt kuidagi sisse saidile?
                    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      püsin III.13s võitmatuna, aga saidile ei saa samuti sisse .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Algselt postitas daywalker
                        11.06.2005
                        Olete saanud foorumikeelu müügikuulutuse eest foorumis /MOD-Ronley

                        Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus?
                        No kuule. Vaata, seal foorumis leidub (nagu siingi muide) nupp \"kustuta postitus\". Oma veast aru saanud, oleksid pidanud seda kasutama ja probleeme poleks tekkinud.
                        Ei kustutanud kuna minu posti ümber tekkis arutelu...
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          peksa mind kallike . ma lihtsalt muretsesin selle pärast, et mul ei lase veel tõmmata.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            Jajah, mul ei lasta samuti vett tõmmata

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Mis fakk selle teemaga lahti on! Pikemat aega kirjutatakse ainult mingit sitta?!
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                mis sitta? ... mida sa siit teemalt ootad, räägi meile

                                püüaksime su mured lahendada

                                võib-olla

                                prmtga, ma ikka karikas edasi ja liigas liider

                                Kommentaar

                                Working...
                                X