320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    No mäs, pandi meeskond kinni, et sissse ei saa?

    Ära tsiidi siis eksole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      Algselt postitas amority


      No mäs, pandi meeskond kinni, et sissse ei saa?

      Ära tsiidi siis eksole.
      Ma ei teinud midagi. Ja kinni pannakse, siis võiks mingi teate jätta, milles asi on.!Vähemalt tsiviliseeritud asutustes on nii!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        Algselt postitas purjutaja


        Algselt postitas amority


        No mäs, pandi meeskond kinni, et sissse ei saa?

        Ära tsiidi siis eksole.
        Ma ei teinud midagi. Ja kinni pannakse, siis võiks mingi teate jätta, milles asi on.!Vähemalt tsiviliseeritud asutustes on nii!
        Tsitaat:

        Mängujuhtide otsus on lõplik. Nende otsust ei saa vaidlustada. Sa võid küsida, miks sind mängust eemaldati, kuid Mängujuhi kohuseks pole sulle vastata ning tõestusmaterjali esitada. Kui Mängujuhid peaksid avaldama saladused kuidas nad petmisele jälile saavad, siis oleks tulevikus petjatel palju lihtsam elu.


        Mis meeskond sul on?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Hehehehehe. Hea jobu peab olema, et vahele jääda. Mul ja mu kaheksal õel-vennal pole mingeid probleeme olnud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            Algselt postitas Jyrka


            Hehehehehe. Hea jobu peab olema, et vahele jääda. Mul ja mu kaheksal õel-vennal pole mingeid probleeme olnud.
            Kõik pole petised!
            Sain juba hattricki sisse, ilmselt oli tehniline probleem.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              Ma olen koguaeg sisse saanud ja seda probleemivabalt. Seega ei saa asi olla tehnilist laadi.

              Mis su meeskonna nimi on?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                Algselt postitas amority


                Ma olen koguaeg sisse saanud ja seda probleemivabalt. Seega ei saa asi olla tehnilist laadi.

                Mis su meeskonna nimi on?
                114119

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Algselt postitas amority


                  Algselt postitas purjutaja


                  Algselt postitas amority


                  No mäs, pandi meeskond kinni, et sissse ei saa?

                  Ära tsiidi siis eksole.
                  Ma ei teinud midagi. Ja kinni pannakse, siis võiks mingi teate jätta, milles asi on.!Vähemalt tsiviliseeritud asutustes on nii!
                  Tsitaat:

                  Mängujuhtide otsus on lõplik. Nende otsust ei saa vaidlustada. Sa võid küsida, miks sind mängust eemaldati, kuid Mängujuhi kohuseks pole sulle vastata ning tõestusmaterjali esitada. Kui Mängujuhid peaksid avaldama saladused kuidas nad petmisele jälile saavad, siis oleks tulevikus petjatel palju lihtsam elu.


                  Mis meeskond sul on?


                  Ma oma vana meeskonna sain tagasi korraks :P
                  jalgpallihaigla liige nr 170

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    Päris pikalt on tänase mängu teise poolaja kohta kirjas:
                    Hugo Vahing klubist Palivere sai 66 minutil ebasportliku käitumise eest kollase kaardi. Palivere, kes hoidis palli kokku 91 protsenti mänguajast, domineeris seda kohtumist.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Noortekas viimasel ajal üldse ei toida. Kui ´hea´ oli, siis tuli järjest normaalseid müügiartikleid (minu taseme ja finantsolukorra juures), nüüd ´eeskujulikuna´ tuleb küll 17-aastaseid aga oskused on nullilähedased. Aga olgu, mis siin ikka halada, uneaeg.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        fukkkk... närvidele käib siuke asi, kui järjest saavad põhimehed vatti.. ja allakäik jätkub ahjaa. noortest olen saanud 2 head mängijat. ühe sain selle hooaja alguses.. 17 aastane hea kaitsja(puhas kuld) ja teise sain täna.. 18 aastane hea rünne.. kah paar senti väärt. tavaliselt tulevad sellised poisid, kellel tsi umbes 30.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          mul viimasel ajal sama teema. Ennemuistsel aal sain ikka päris tihti norme kutte, kelle arendasin enamvähem mängu meheks ja ärisin maha, aga nyyd hea on kui TSI on yle 200-ja. persse noh.


                          Lapsed ärge lugege.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            Algselt postitas vandersell


                            Noortekas viimasel ajal üldse ei toida. Kui ´hea´ oli, siis tuli järjest normaalseid müügiartikleid (minu taseme ja finantsolukorra juures), nüüd ´eeskujulikuna´ tuleb küll 17-aastaseid aga oskused on nullilähedased. Aga olgu, mis siin ikka halada, uneaeg.
                            Oskad umbes öelda kaua läheb aega et noortesüsteem areneks \"hea\"-lt \"eeskujulik\"-kuks. Investeering on 400 000 ja no suht kaua juba olen oodanud seda eeskujulikku.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Hooaeg + natuke peale.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Aga mina tegin strateegilise vea ja ei arvestanud õigel ajal seda suurt muudatust, mis nüüd ründajate ja äärte suhtes sisse viidi. Mind ootavad rasked ajad, sest ääred on meeskonna nõrk koht ja ründajatel ääreoskust pole.
                                Eks ma vist jäängi sinna neljandasse liigasse sitsima. Veel motivatsiooni jätkata on, aga kas paari-kolme hooaja pärast veel, see juba kahtlane.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X