320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

    suht sitt variant ja 343 kahe ründava wb\'ga enne oli ikka natuke äärerünnet kah nüüd ena ei sittagi

    Kommentaar


      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

      352 toidab meid noh
      Tuld!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

        maru imelik..ründaja on 4 nädalat vigastatud...üx nädal jäänud veel sis tuleb tagasi ..aga toimub treening ja sellel tegelasel tõuseb mängujuht...müstika..
        õlu, jalgpall ja naised

        Kommentaar


          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

          Algselt postitas golo


          maru imelik..ründaja on 4 nädalat vigastatud...üx nädal jäänud veel sis tuleb tagasi ..aga toimub treening ja sellel tegelasel tõuseb mängujuht...müstika..
          Müstikat pole siin üldse. Sinu jutust saab üksnes järeldada, et treenid mängujuhtimist.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

            jah seda kül..selles on õigus..aga kas mitte vigastatud mängijad ei pidanud trenni mitte saama.??
            õlu, jalgpall ja naised

            Kommentaar


              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

              kui ta +1 on siis saab(väga vähe muidugi, kuna ei mänginud sul see nädal).

              Kommentaar


                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas golo


                maru imelik..ründaja on 4 nädalat vigastatud...üx nädal jäänud veel sis tuleb tagasi ..aga toimub treening ja sellel tegelasel tõuseb mängujuht...müstika..
                Müstikat pole siin üldse. Sinu jutust saab üksnes järeldada, et treenid mängujuhtimist.

                ma treenin kaitset ja mu ryndajal, kes mitte kunagi ei mängi kaitse positsioonil tõusis kaitse skill. See oli üsna tore. Igatahes täna tõmbasin noortest laheda tyybi nimeks tal Ottokar Kloun.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                  Algselt postitas Roosaelevant

                  ma treenin kaitset ja mu ryndajal, kes mitte kunagi ei mängi kaitse positsioonil tõusis kaitse skill
                  palun loe reegleid

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                    pigem r6hutavad reeglid vajadust m2ngida n2dala jooksul treenitaval positsioonil,
                    et ka teised 6ige veidi sama trenni saavad, polegi algajal igaksjuhuks vaja teada

                    aga samas imestama selle yle muidugi ka ei pea
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                      Algselt postitas vaikiv mees


                      pigem r6hutavad reeglid vajadust m2ngida n2dala jooksul treenitaval positsioonil,
                      et ka teised 6ige veidi sama trenni saavad, polegi algajal igaksjuhuks vaja teada

                      aga samas imestama selle yle muidugi ka ei pea
                      Ei pea ennast enam väga algajaks, aga igatahes see, et nad ennast veidi treenivad olen täheldanud 3 a jooksul 2-el korral. See on vist ikka õige vähe!?!


                      Algselt postitas eston maravilha
                      palun loe reegleid
                      Igalt poolt kust ma loen on olemas a la niisugune lause -> Et vastavalt treening tyybile arenevad ainult antud poistsioonil mängivad pallurid. Lause küll kindlasti teistsugune, aga point on alati sama. Teistel positsioonidel mängivate meeste arenemise kohta öeldakse alati, et pm ei arene nad. Ja see on suht tõsi ka.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                        ja põhimõtteliselt nad ei arenegi. lihtsalt mängides ja trenni tehes paratamatult lisanduvad ka oskused muudel aladel, täiesti loogiline, mitte enam nii lollidel teemadel paluks arutleda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                          minule tuli siis selline mail
                          \"miks ma oma hattricki kasutajat ei sa tagasi karlik5 palun saatke parool e-mailile -\"
                          ps. mu mail hattrick@hot.ee
                          ..kas hattrickis siis t6esti adminne pole w, et mina pean tegelema siin

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                            lolle leidub, mis teha.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                              Tulin, nägin, võitsin. Kus ma seda enne olen kuulnud?
                              Tuleb tunnistada, et mul on HT-s roppu moodi õnne olnud. Eriti just viienda liigaga. Kui nüüd mõni hooaeg kosuda, võib isegi aste kõrgemale kiigata. Igatahes, seltsimehed.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'www.hattrick.org\'

                                Jamaks hakkab kiskuma. Loodame, et see on minu arvamus, aga olen tegelt ümberringi ka nagu sama kuulanud.
                                Midagi oleks juurde vaja...kõk on proovitud, kõiki on treenitud jne...Päris kõva challenge Hattrick crewle - äkki vahetused tuua sisse nt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X