320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
    Ei, vastupidi mõnda aega ei tahtnud keegi lihtsalt liigaga liituda.
    vali mõni liiga, kus 1-2 kohta vabad
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      No näed. Loob tabelit. Aga kuidas oleks seda kõige parem testida mis positsioonil mängija parim on?
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
        No näed. Loob tabelit. Aga kuidas oleks seda kõige parem testida mis positsioonil mängija parim on?
        Võtad lahti koha-mängijad.Ja siis sealt kõrval on üks koht kust saad valida,kes on kõige parem ründes jne.Loodan et said aru.Tesida saad mängudes.

        Kommentaar


          Kas keegi neid hattrick challengeid teeb?
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
            Kas keegi neid hattrick challengeid teeb?
            Mis challengeid??

            Kommentaar


              neid http://hattrickchallenge.free.fr/?lang=et
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Hattrick saab ülehomme 10 aastaseks ja seetõttu on olemas ka Hattricki ajalugu, kus on link ka kõige esimesele Hattrickile. See asub siin http://www.hattrick.org/museum/news.html.
                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                Kommentaar


                  25. minutil kostitas Ariss Kaktiņš temaga sõnasõda pidanud vastast tugeva pealöögiga rindu.

                  ZIDANE

                  Kommentaar


                    Tänu mingile uuele flash HT-live jubinale on hätt täieti umbes, nagu arvta oli, hea et päeval moblaga tulemust vaatasin, õhtul nüüd nagu ligi eriti ei pääse.

                    Kommentaar


                      Erx pelab uuesti hatricku usinasti , hetkel 6endas liigas 4jas .
                      Pole kaua mänginud , kuid punkti vahe esimese kohaga on 7 ainult ;ddd . raha kuskil 115mln ja parandan natukene oma äärt ja poolkaitset.
                      Kui keegi soovib sõprusmänge teha siis alati olen nõus : FC Heeringas !

                      Kommentaar


                        Lõpuks olen ma ka viimasest liigast täiseduga sel hooajal järgmisse V liigasse pääsenud.

                        Kommentaar


                          Ma jäin kolmandaks.Esikohast jäi 11 punkti ja teisest kohast jäi 7 punkti.Nüüd kui veel raha saab,siis ostan paar mängijat ja loodetavasti läheb järgmine hooaeg paremini.

                          Kommentaar


                            Kuidas selle vastupidavustreeninguga on. Kas nüüd tuleb seal protsenti juurde panna pärast liigat ja enne uue liiga algust.

                            Kommentaar


                              Ma sain endale Karikamänguks vastaseks boti Võitsin 5-0, panin väravavahi standardolukordi lööma,alguses ta lõi pennu mööda,aga parast lõi oma karistuslöögi sisse.Vastastel sai kolm meest punase ja kaks said vigastada .Järgmine vastane tuleb vist üsna tugev ja ma aravan,et siis kukkun välja kah.

                              Kommentaar


                                Kas see mäng on tasuline??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X