320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mnjahh

    Muideks, kas selle topicu koht pole mitte teises kohas?

    Ise kah nüüd seal \"hattrickis\" liige ja vana tava kohaselt on meeskonna nimeks Tupenugised ja hea tava kohaselt ei leidu mulle ka seal vastast

    Järgmisel hooajal lükkan divaris platsi puhtaks ja ülejärgmine hooaeg kroonitakse mind juba kõrgliiga meistriks. Kui nii ei peaks minema, siis ilmselt on tegemist puhta sohiga.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Ma aretasin endale ka miskit meeskonna (FC Miiduranna)
      Ei tea kas peab mingid f\'a\'nnid ka korraldama n\'a\'iteks Jalgpalli Politsei

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        Nonii, sopaloopimise aeg on Hattrickis jälle käes.

        Ehk siis - algasid U-20 koondise peatreeneri valmised, kus hetkel on olemas neli kandidaati, kellest kahe vahel läheb arvatavasti siis rebimiseks - Treix ja morien.

        Ei saa jätta mainimata, et Treix olen mina ise ning morieni asemel näeks oma konkurendina ausalt öeldes hea meelega mõnda teist vähe kogenumat selli, sest tema koondise peatreeneriks saamises mina midagi positiivset ei näe.

        Kui samas - ma ju jube objektiivne vend hetkel seletama :P

        Hea seegi, et A-koondise peatreener minu poolt on ning Treix (Martin) - LuaLua duo on tõesti selline, mis tundub aravatavasti kõigile usaldusväärne ja kindel

        Kuid üldiselt - Edu TÄNA algavaks hooajaks!

        P.S. Valige Treix
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          Smutt, sa said mu hääle...Seega oleks õlle nagu sinu poolt.Või kuidas?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            Õlle sulle ka siis, kui Hattricki foorumi ka ilus postisus mu kogemustest ja sobivusest sellel kohale :P Niisama väljapressimisele ei allu
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Allo

              Tegin täna ka selle Hatrickiga algust. Hetkel tundub asi küll suht koht keeruline olevat, aga eks ma vaatan ja proovin. Oskab keegi öelda, millal uus hooaeg hakkab?

              Tervitades

              PS! Kui on 12 meeskonda ootejärjekorras enne mind Tartu regiooni, kui pikalt see ooteaeg võib minna?
              Eestlane Finsbury Parkis

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                Originally posted by Martin

                Kuid üldiselt - Edu TÄNA algavaks hooajaks!
                Chazlor, see postitus oli tehtud 21-08-02 11:10:04
                Supplies!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Oops

                  Loll on loll, jäi kuidagi kahe silma vahele.
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    Huvitav, kas nad seal maksevahendina ka Ühispanga \"suurepärast\" U- kaarti aktsepteerivad?
                    Allakirjutanu ei kuulu nimelt nende kodanike ringi, kes omaks õiget krediitkaarti.
                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      Minu teada ei õnnestunud vähemalt ühel kodanikul U kaardiga maksetehingut sooritada. Aga sa võid ju siiski proovida.

                      Selline küsimus, et kas mõni inimkasutaja mõne arvutimeeskonna käest karika esimeses ringis kotti kah sai?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        ..ja kui saigi siis ei julge ta seda siin avalikkuse ees tunnistada Mina ei kaotanud!!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          Ühte meest ma tean, nimelt oli see Anz Anzon

                          Hoopis tõsim lugu on lahti aga Eesti koondisega, kus 5 koondislast (kõik guitzi poolt juhendatava J-K Jotade mängijad) jäid Lätis prostituutide teenuste kasutamisega vahele ja ise olid samal ajal alkoholi joobes

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            Jube lahe,et minu meest, Laksu Arturit, pahale teele ei viidud..Põle tal vaja veel teada,mis maitsega viin ja naised on

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              jah et nagu selle karikaga on siuke jama et kurat peris pasasti l\'a\'ks Tegelt jama selles et alles teisip\'a\'ev sain meeskonna k\'a\'tte ja 6htul polnd aega midagi jamada mingi valus 0-3 tuli \'a\'ra

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                Pärast esimest karikaringi on alles need meeskonnad:
                                Meistriliiga - 7 meeskonda (FC Kuressaare kaotas võõrsil Trans Tamsalule 1:2)
                                Esiliiga - 27 meeskonda
                                Teine liiga - 91 meeskonda
                                Kolmas liiga - 131 meeskonda
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X