320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper Liiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    On mõned meeskonnad, kus ei ole 15 meest ja mõned, kus on üle 15e.
    Mina sooviks, et alla 15 meeskonnad valiksid endale mehed järgmise 72h tunni jooksul, et saaks joonele ja samamoodi üle 15e piiri meeskonnad loobuksid üleliigsetest peale seda perioodi.
    Kuna mulle tundub rohkem aega andmine eelisena juurdetuleva info osas, siis tahaks saada lineupid paikka ja lukku kohe.
    Seega, kui pole mingeid konkreetseid vastuväiteid, siis lisa vajavad meeskonnad pange siia lisanduvad nimed - first serve basis ehk kes ees, see mees. Kui ülalolevas listis viga sees pole ja 72h tunni pärast mehi lisandunud pole, siis tuleb panna random mees FAst. Eks nii või teisititi on tegemist formaalsusega, pigem huvitab, et keda dropitakse 15e limiidi ületanud meeskondade poolt.
    Jimmer peaks minu mees olema, hetkel SDKle pandud.

    Kommentaar


      Algselt postitas uukaa Vaata postitust
      Jimmer peaks minu mees olema, hetkel SDKle pandud.
      Suur mees, perse karvane - las ise valib kus olla tahab

      Kommentaar


        Ma ei tea miks küll ma selle ära parandasin - selgelt on LoP-l liiga palju mehi ja see asi läheb varsti tribunali alla.

        Kommentaar


          teeme siis nii, et jätan 8 rookiet alles ja loobun Mbah'ist, McGradyst ja Harrisest. Vaatame, kas mõnest saab asja.

          Kommentaar


            Väga tubli. Number pole 15 veel järgmistel meeskondadel hetkeinfo põhjal:
            Kikkis Nibud 14
            Viljandi Paadipoisid 13
            Fastbeak 14
            Lihula Rööbaspuudlid 16

            Kommentaar


              Teeb´s nii, et Greivis Vasquez läheb RööbasPuudlite juurest vabatahtlikult minema.

              Kommentaar


                Kikkis Nibud andsid teada, et nad võtaks vabaks lastud Manny Harrise endale.

                Kommentaar


                  Jääb veel Viljandi, kes siin eelmine nädal andis mulle NFLis võidu sest ei pannud bye week QB-d pingile. Ega omati vanameistriga juhtunud pole midagi?

                  Kommentaar


                    Ei taha küll ülearu norida ja tõenäoliselt kellelgi peale norimise tõsiseid pretensioone ei olegi, kuid... Harris peaks minema siiski waiverisse, et siis kõik teda samadel alustel võtta saaksid, kui pärast draftimist selline soov kellelgi olema peaks. Niiet lükka aga julgelt miskid suvalised Alabid-Alrichid või Lavoy Allenid (kui just peab 15 täis olema) passiivsetesse tiimidesse ära ja las nii ollagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Ei taha küll ülearu norida ja tõenäoliselt kellelgi peale norimise tõsiseid pretensioone ei olegi, kuid... Harris peaks minema siiski waiverisse, et siis kõik teda samadel alustel võtta saaksid, kui pärast draftimist selline soov kellelgi olema peaks. Niiet lükka aga julgelt miskid suvalised Alabid-Alrichid või Lavoy Allenid (kui just peab 15 täis olema) passiivsetesse tiimidesse ära ja las nii ollagi.
                      Elementaarne...
                      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                      Kommentaar


                        Vajalikud dropid on tehtud...see aeg, kui ameerika magab enne otsustavat meetingut teen ma selle offfline drafti ära.

                        Kommentaar


                          Nii...pea kõik on tehtud. Kahte nime ei olnud valikus. Kui üks on lihtsalt nimemuutuse teinud, siis Nenad Kristicit ei nõidunud mingi nipiga NBA mängijate hulka. Seega - Tellise tiimi manager - mis me teeme?

                          Kommentaar


                            Las ta olla, küll viskan kui hooaeg hakkab. Kunagi.

                            Kommentaar


                              No põhimõtteliselt võib oodata. Aga ma ei usu, et ta sinna nimekirja tekib. Ja niikaua, kui sul pole 15 meest seal draftitud nii kaua ei saa offline drafti läbi viia.

                              Kommentaar


                                Vbla on lahenduseks see, kui sa paned talle mingi suvalise jorsi praegu tiimi aga paned tärni Krstici peakohale, et ta peseb Tellise sokke ja teeb süüa ja keegi teine teda ei puutuks. Või... läheb see kuidagi reeglitega vastuollu? Hetkel ei suuda peale õhtuse mängu muule eriti süveneda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X