320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Võiks korraldada kuidagi fifa 12 turna xboxi peal. Tahaks teada, kas Eestis on ikka mulle konkurenti või mitte
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
      Tahaks teada, kas Eestis on ikka mulle konkurenti või mitte
      ää aja naerma, osta ps3 ja räägime.
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        #48
        Ühendage oma puldid arvutiga ja mängime siis.

        Kommentaar


          #49
          Sorry, arvuti versioon on alati ajast maas, ning arvutiga pole just kõige mugavam mängida. PS3 peal võib proovida küll, kui huvilisi on.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #50
            Ma pole ps3 puldiga harjunud ning see võib põhjuseks olla, kui mängida kogenumatega. Aga kui me teeks seda turnat, siis teeks lives ?
            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Sorry, arvuti versioon on alati ajast maas, ning arvutiga pole just kõige mugavam mängida. PS3 peal võib proovida küll, kui huvilisi on.
              Arvuti versioon tuli FIFA 11 kõvasti järgi ja ka FIFA 12 pühendutakse ka rohkem arvutile.

              Kommentaar


                #52
                Uurisin täna tihedalt fifa 12 pilte ja vaatasin youtube'st videosid ning avastasin, et lisaks manageriks ja playeriks olemisele saad olla pa player manager vms. Teab keegi sellest lähemalt?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
                  Võiks korraldada kuidagi fifa 12 turna xboxi peal. Tahaks teada, kas Eestis on ikka mulle konkurenti või mitte
                  Ma olen täitsa nõus mängima sinuga,kui fifa 12 välja tuleb siis telline live ära ja siis teeme korralikult,saad ilusaid kaotusi tunda
                  Madridista

                  Kommentaar


                    #54
                    konsoolidel sees see juba ka Fifa11-s, pmst peaks nii olema et saad manageerida tiimi, kus sa ise oled üheks mängijaks. ehk siis 2 mode-i lihtsalt kokku pandud.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas aldr Vaata postitust
                      konsoolidel sees see juba ka Fifa11-s, pmst peaks nii olema et saad manageerida tiimi, kus sa ise oled üheks mängijaks. ehk siis 2 mode-i lihtsalt kokku pandud.
                      Põhimõtteliselt siis nagu mängiv treener/manager.

                      Kommentaar


                        #56
                        jh, võtad manu siis oled pmst nagu SAF ja mängus gibson

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas aldr Vaata postitust
                          jh, võtad manu siis oled pmst nagu SAF ja mängus gibson
                          Või Boriss Dugan...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                            Ma olen täitsa nõus mängima sinuga,kui fifa 12 välja tuleb siis telline live ära ja siis teeme korralikult,saad ilusaid kaotusi tunda
                            kle ära nüüd üle pinguta. eks me kõik tea kes tegelt võidaks
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              #59
                              tra mida te vaidelete siin, selgitage omavahel parim välja ja siis tulge minu vastu mängima

                              Kommentaar


                                #60
                                Tahaks küsida, kas mina saan mängida FIFA 12 highi peal?
                                Laptop:
                                Intel i3 CORE 350M
                                4GB of RAM
                                ATI HD 5145 512MB

                                Kommentaar

                                Working...
                                X