320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mäng on siis teist päeva käes ja career modeis olen teinud kaks mängu ja muudatused täiesti meeldivad. Transferid on palju huvitavamad, näiteks United ostis Modrici ja Bale pani transfer requesti sisse. Sneijder läks Madridi tagasi ja siis millegipärast Spurs sai Nani.

    Arvuti teeb ka sulle pakkumisi, näiteks Arsenal tahtis 45 milli eest Silvat ja paljud meeskonnad tegid pakkumisi Kolo Toure eest jne.


    Ranked multiplayeri asemel on nüüd liigasüsteem. 10 mängu mille jooksul pead saama kokku miinimum punktid, et samasse liigasse jääda ja kui saad kokku piisavalt suure punktisumma siis toused korgemale. Kogu värk on jagatud 10ks liigaks, et mängida vordsete vastaste vastu. Lisaks veel kui valid norgema meeskonna siis ei mängi enam Reali vastu vaid sulle antakse vordne vastane.

    Support your club on ka suht huvitav, aga ei muuda tegelikult midagi. Lihtsalt saab vaadata, millise klubi fännid teenivad keskmiselt rohkem punkte ja selle järgi tuleb liigatabel.

    Kommentaar


      #92
      Kas ma nüüd saama õieti videote põhjal aru, et Fifa12 on PS2 peal ikka hoopis teine värk, võrreldes PS3 ja PCga. Pigem sinna halvemuse poole just ?
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        #93
        Päris kõva mäng. Juvega tegin algust, hooaja algus on veic sitasti läinud aga nüüd lõpuks hakkab tulema, 5mängu tehtud ja viimased 2 mängu võitsin 3:1 Catania ja 3:0 AC Milani, Meeskonda olen toonud Ribery Ja Kaka õnnestus ka tuua meeskonda. Ribery siis 38miljoni eest ja Kaka 25miljoni. Ja Seni on ka Kaka ja Ribery teinud kõige rohkem skoori ja väravasööte andnud. peale 5. vooru siis 12. kohal 8punktiga. Üldiselt meeldib see lisa ka, kus näeb nüüd teiste liigade tabeleid ka.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          #94
          Kas keegi kinnitaks, et see video ei ole Fifa12st?
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            #95
            siiski on fifa 12'st see

            Kommentaar


              #96
              wut, FIFA12 PS2 peal on kehvem, kui FIFA12 PC peal ?
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                #97
                Loogiline ju see aasta küll. See aasta PC versioon sama mis ps3 ja xboxil.
                yo

                Kommentaar


                  #98
                  Fifa 09 oli juba PS2 peal sitem kui PC peal.

                  Kommentaar


                    #99

                    Kommentaar


                      Keegi ps3 peal omavahel viitsib teha ?
                      yo

                      Kommentaar


                        Üks värav minu poolt:


                        480p

                        Kommentaar


                          Teiresiase link on õige. Ma sain nupud paika nii:
                          All you need to do is copy “buttonDataSetup.ini” and “fifasetup.ini” of FIFA 11 from Documents and Paste them to FIFA 12 Documents folder. This will transfer your FIFA 11 customized controls to FIFA 12.
                          Aga selline õpetus on ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Cesc Vaata postitust
                            Üks värav minu poolt:


                            480p
                            ei tahaks uskuda, et sa sellise värava peale erutusid. Mul iga teine värav selline
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
                              ei tahaks uskuda, et sa sellise värava peale erutusid. Mul iga teine värav selline
                              OK. Jaga siis meiega ka.

                              Kommentaar


                                xboxile fifa12 käes ja mäng on lihtsalt super !!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X