320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iluuisutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ma siin mõtlen, et kodanikud nagu Jadon, Jesse ja Marcus ka vististi mõtlevad, et vaimselt ja füüsiliselt hirmus rusuv on kogu aeg kindlal ajal hommikul trenni ilmuda, platsil tagasi töötada jms. Tegelikult saab jalgpalli mängida ka ju siis, kui eelmisel õhtul klubis õlli libistad ja tantsutiire teed. Pealegi paljud nende nooruspõlve kamraadid on see tippklubi poole pürgimine päris pekki keeranud ja nemad nüüd libistavadki õlli, päevad-ööd. EtH jt oma dinosauruse metoodikaga võlla, rsk.

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Need kirjeldatud juhtumid on päris räiged. Mingid sülitamised, uiskudega loopimised, paksuks sõimamised, idioodiks nimetamised jne.
    See on see uus ajakirjanduse stiil, et esimesena meediasse jõudnu väide = fakt, vastaspoole ümberlükkamine = null?
    20 LEGEND

    Kommentaar


      #32
      Kui asjad on halvad, kas jõuga on koostöö naelutatud, et aastaid on seda talutud? Tekitab küsimusi küll, miks siis asja katki ei jäetud, kui nii hull oli? Maailmas ikka päris nii ei ole, et ainult üks iluuisutamise treener eksisteerib.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Ma siin mõtlen, et kodanikud nagu Jadon, Jesse ja Marcus ka vististi mõtlevad, et vaimselt ja füüsiliselt hirmus rusuv on kogu aeg kindlal ajal hommikul trenni ilmuda, platsil tagasi töötada jms. Tegelikult saab jalgpalli mängida ka ju siis, kui eelmisel õhtul klubis õlli libistad ja tantsutiire teed. Pealegi paljud nende nooruspõlve kamraadid on see tippklubi poole pürgimine päris pekki keeranud ja nemad nüüd libistavadki õlli, päevad-ööd. EtH jt oma dinosauruse metoodikaga võlla, rsk.



        See on see uus ajakirjanduse stiil, et esimesena meediasse jõudnu väide = fakt, vastaspoole ümberlükkamine = null?
        Selles osas on Eesti väike, et ma ei olnud eile kirjutades ühegi uudise sisu peale ühe-kahe pealkirja lugenud. Ja nüüd järgi vaadates ülla-ülla, et üsna täppi sai unes nähtud...

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Kui asjad on halvad, kas jõuga on koostöö naelutatud, et aastaid on seda talutud? Tekitab küsimusi küll, miks siis asja katki ei jäetud, kui nii hull oli? Maailmas ikka päris nii ei ole, et ainult üks iluuisutamise treener eksisteerib.
          See muidu on üsna samaväärne selle "aa mis ta siis kandis lühikest seelikut" argumendiga. Tuletaks meelde, et nt Kiibus on ka hetkel veel alles 21. Ise ei ole teadlik sellest, et selliste teemade kajastamisel või adresseerimisel on sellises vanuses ajaaken.

          Et ise just sellest vaatest hr AL suunas küll vaatan ikka väga viltu. Arusaadavalt iga mees kaitseb ja peabki kaitsma oma naist. Aga selle jaoks on umbes 100 erinevat ja paremat võimalust kui "aa tra mix ta varem ei öelnud" argument. Mõtle nüüd ise, et sul on pere, kus vanemad on tiitlivõistluste medalistid, terve elu spordist läbi imbunud. Sul 1 poeg tegeleb tippspordiga hetkel, teine poeg kasvatati üles tippspordi suunitlusega.

          Et siin on mingi nurk ikka päris tugevalt sees juba printsipiaalselt kui selle sektori inimesed päriselt leiavad või peavad sellist argumentatsiooni pädevaks. Enda raha sinna peale ei paneks...

          Ja üleüldiselt on ka see, et neid olukordi, kus kedagi ebaõiglaselt süüdistatakse on statistiliselt ikka päris palju vahem kui neid olukordi, kus õiglaselt süüdistatu kaitsele asutakse või poolehoidu avaldatakse. Lihtne loogika.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Ma siin mõtlen, et kodanikud nagu Jadon, Jesse ja Marcus ka vististi mõtlevad, et vaimselt ja füüsiliselt hirmus rusuv on kogu aeg kindlal ajal hommikul trenni ilmuda, platsil tagasi töötada jms. Tegelikult saab jalgpalli mängida ka ju siis, kui eelmisel õhtul klubis õlli libistad ja tantsutiire teed. Pealegi paljud nende nooruspõlve kamraadid on see tippklubi poole pürgimine päris pekki keeranud ja nemad nüüd libistavadki õlli, päevad-ööd. EtH jt oma dinosauruse metoodikaga võlla, rsk.



            See on see uus ajakirjanduse stiil, et esimesena meediasse jõudnu väide = fakt, vastaspoole ümberlükkamine = null?
            Sul on ühel pool kümneid inimesi, kes ütlevad, et säärased juhtumid olid. Teisel pool Levandi, kes väidab, et polnud. Kui PN klippi vaadata, siis kohati ka üsna kummalises stiilis: “No sõnastus oli teistsugune!”

            Kommentaar


              #36
              Pole ainult meie post-sovieetliku ühiskonna probleem. Oli ju alles Norras Ingebritsenitega ka mingi teema, kas isa liiga karm ei ole nendega?

              Aga siin keissis on mul raske poolt valida. Ega võibolla ei peagi poolt valima. Kindlasti on õpilased pehmemad (ja ka teadlikumad) kui 20a tagasi. Vanem treener on aga mingi stiiliga terve elu läbi ajanud ja tema ei suuda enam seda stiili muuta ega pole ka vaja..kuni praeguseni. Mingi "hälvik", sülitamine ja asjade loopimine pole anyway okei.

              Proovin enda mälestustes sobrada. 10-12a poisid, jalka, Pärnu hallipäine tipp noortetreener. Trennid olid üldiselt ja alati stressivabad. Küll, aga võistlusturniirid käisid alati ühe malli järgi. Esimene mäng täiega tala, siis rivistati meid garderoobis üles, öeldi kõik välja mis halvasti (ilma rõvedate sõnadeta). Kui keegi otsustas sel hetkel natukene lõdvalt võtta seda loengut, siis kerge tõuge ja kõrvast sikutamine tuli ette. Aga, mis juhtus edasi, võitsime enamus mängud ja läksime hea tuju ja Snickersiga koju.
              See on juba järgmine teema, mis noort sportlast peab motiveerima? Kas hirm on väga vale motivaator?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kas hirm on väga vale motivaator?
                /s onju

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Kui asjad on halvad, kas jõuga on koostöö naelutatud, et aastaid on seda talutud? Tekitab küsimusi küll, miks siis asja katki ei jäetud, kui nii hull oli? Maailmas ikka päris nii ei ole, et ainult üks iluuisutamise treener eksisteerib.
                  Sest kodust on saadud negatiivne emotsioon (ega juleta asjadest rääkida).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                    Sul on ühel pool kümneid inimesi, kes ütlevad, et säärased juhtumid olid. Teisel pool Levandi, kes väidab, et polnud. Kui PN klippi vaadata, siis kohati ka üsna kummalises stiilis: “No sõnastus oli teistsugune!”
                    Ehk loetled? E-L K ja tema ema anonüümselt, siis kellegi ema vist oli veel eile PN-is ja siis Postimehes oli eile keegi anonüümne iluuisutaja, kes pani täiesti segast juttu koondina: "AL-ile hakkas K rohkem meeldima ja siis ma hakkasin teistega uisutama, aga AL hakkas mind ignoreerima ja siis ma jätsin uisutamise üldse katki. A mingit näljutamise teemat või füüsilist vägivalda mul küll ei olnud."

                    Ehk siis ma loen neli ja neist üks on noh.. Kogu üritust päris tugevalt devalveeriv "paljastus". Teisel pool on sul ka nt Glebova ja Talts, kes ütlevad, et nendega polnud.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas vtp Vaata postitust

                      Ehk loetled? E-L K ja tema ema anonüümselt, siis kellegi ema vist oli veel eile PN-is ja siis Postimehes oli eile keegi anonüümne iluuisutaja, kes pani täiesti segast juttu koondina: "AL-ile hakkas K rohkem meeldima ja siis ma hakkasin teistega uisutama, aga AL hakkas mind ignoreerima ja siis ma jätsin uisutamise üldse katki. A mingit näljutamise teemat või füüsilist vägivalda mul küll ei olnud."

                      Ehk siis ma loen neli ja neist üks on noh.. Kogu üritust päris tugevalt devalveeriv "paljastus". Teisel pool on sul ka nt Glebova ja Talts, kes ütlevad, et nendega polnud.
                      Vt. nt. PN loo algus, kus Kärmas ütles kas “enam kui kümne”, “ligi kahekümne” vms.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Sest kodust on saadud negatiivne emotsioon (ega juleta asjadest rääkida).
                        Võimalik jah, et kui su vanemad ka ei toeta (alguses), siis jah, feil kokku, alaealine on oma murekoormaga üksi.

                        Halb vb öelda, aga tglt on hea kui sellised case'id päevavalgele tulevad, mingid asjad võiksid puhastuda pärast seda ja kogu see maailm edasi areneda. Ma tahaks vähemalt naiivselt mõelda, et nt see Nõmme Kalju case midagi üldiselt meie spordis (vähemalt kuskil) muutus paremaks, mingid standardid said uuema kuue.

                        Kommentaar


                          #42
                          Mhmh. Veelkord kiidan takka, et selline faktide pildumine on ajakirjanduses laialt levima hakanud.

                          BTW, Kiibuse kirja AL-ile lugesite? Ma saan aru, et sõltuvussuhted ja värgid ja noorel tütarlapsel raske äkki treenerit näost näkku pimedasse kohta saata, aga kui sa oled mingi 12 aastat vms rämedat väärkohtlemist kogenud, oled ise parajasti kuskil teises riigis, tead, et tegelikult ei pea AL-i enam kunagi nägema ja läbi arvutiekraani ta sind ka uisuga visata ei saa, siis no sa ei kirjuta ikka “oli nummi, äkki varsti kohvitame ja mine tea, aasta pärast ehk treenime jälle koos. Ahjaa ja kuule, mul uut klubi nkn pole, et kas on tinkivinki, kui sinu nimekirja edasi jään? Musid-kallid.” Et noh… Endale ei tundu, et veits odavalt ostame kogu seda narratiivi?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Mhmh. Veelkord kiidan takka, et selline faktide pildumine on ajakirjanduses laialt levima hakanud.

                            BTW, Kiibuse kirja AL-ile lugesite? Ma saan aru, et sõltuvussuhted ja värgid ja noorel tütarlapsel raske äkki treenerit näost näkku pimedasse kohta saata, aga kui sa oled mingi 12 aastat vms rämedat väärkohtlemist kogenud, oled ise parajasti kuskil teises riigis, tead, et tegelikult ei pea AL-i enam kunagi nägema ja läbi arvutiekraani ta sind ka uisuga visata ei saa, siis no sa ei kirjuta ikka “oli nummi, äkki varsti kohvitame ja mine tea, aasta pärast ehk treenime jälle koos. Ahjaa ja kuule, mul uut klubi nkn pole, et kas on tinkivinki, kui sinu nimekirja edasi jään? Musid-kallid.” Et noh… Endale ei tundu, et veits odavalt ostame kogu seda narratiivi?
                            mis on su hüpotees, miks Kiibuse jutt nüüd muutus?

                            Kommentaar


                              #44
                              Ei tea. Seal võib miljon põhjust olla alates frustratsioonist liivajooksnud karjääri üle kuni selleni, et AL tõenäoliselt ikkagi on suht kontrolliv isiksus ja võis midagi susserdama hakata. Spekuleerida saab ju niimõndagi.

                              Olen kuulnud, et asja teine pool pole ka kõige armsama iseloomuga
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                #45
                                Igas (!) spordiklubis või spordikoolis on need treenerid kes lubavad rangeid sõnu.
                                99% olukordades kui õpilasele midagi ei sobi, pakutakse temale või tema vanematele liituda selles klubis/koolis teise rühma mis juhib teine treener. Kui see ei soobi, siis pakutakse klubi/kooli vahetada. See väga hästi töötab ning 99,9% juhtudest need olukorrad jäävad vaiba alla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X