320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iluuisutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Sul on ühel pool kümneid inimesi, kes ütlevad, et säärased juhtumid olid. Teisel pool Levandi, kes väidab, et polnud. Kui PN klippi vaadata, siis kohati ka üsna kummalises stiilis: “No sõnastus oli teistsugune!”
    Ma võin kinnitada, et kommentaarid daun, debiilik on reaalselt tema sõnavara osa ja kasutas neid üsna valimatult sõbra tütar oli tema treeningrühmas ja pidas vastu umbes aasta, aga seal oli ka muid põhjuseid, mis tema kiiksud on.
    Ka eestikatel seaks sõimamisel oli mitmeid tunnistajaid.

    Selles mõttes oli paha vaadata seda PN intervjuud, kus tädi täiesti süüdimatult kõike eitas, kurb tegelikult, aga kuna kõva kaitsetöö oli juba sõprde ja tuttavate poolt enne saadet käima pandud, siis üsna loogiline, et seal sellist juttu rääkiski,

    Jah, muidugi, veri, higi, pisarad, aga alandamine ja sellisel kujul sõimamine pole treeningprotsessi osa, need ajad võiksid möödas olla.


    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      ...alandamine ja sellisel kujul sõimamine pole treeningprotsessi osa, need ajad võiksid möödas olla.
      Need asjad ei tohiks juhtuda ei ainult treeningutel ega avalikus elus (tööl, tänaval, haiglas, kaupluses... )

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas vtp Vaata postitust

        Ehk loetled? E-L K ja tema ema anonüümselt, siis kellegi ema vist oli veel eile PN-is ja siis Postimehes oli eile keegi anonüümne iluuisutaja, kes pani täiesti segast juttu koondina: "AL-ile hakkas K rohkem meeldima ja siis ma hakkasin teistega uisutama, aga AL hakkas mind ignoreerima ja siis ma jätsin uisutamise üldse katki. A mingit näljutamise teemat või füüsilist vägivalda mul küll ei olnud."

        Ehk siis ma loen neli ja neist üks on noh.. Kogu üritust päris tugevalt devalveeriv "paljastus". Teisel pool on sul ka nt Glebova ja Talts, kes ütlevad, et nendega polnud.
        Glebova on poliitik, Tondiraba Jäähalli juhataja koht on poliitiline, Uisuliidu juhatuses on poliitik, nemad kindlasti oksa oma istumise all saagima ei hakka.

        Ma tean, kes tegi detsembris esimese avalduse EADSE’le ja tegelikult natuke jama, et ei ole oma nime avalikustanud. Kui AL hoole all sõimu ja alandust saad ja teise klubi eest esinedes seaks sõimatakse, siis keda siin hetkel kaitsta on vaja.

        See skandaal summutati Allari ja tema heade sõpradega päris kiiresti, aga kui Anna oskab endaga midagi ette võtta, siis võib see muidugi olukorda leevendada. Eks hetkel hoolealuste puudumine (oma pojal ju valikuid pole) juba omamoodi karmalaks, sest see klubi ju elatub treenitavate rahalisel toel.

        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar

        Working...
        X