320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Paar nädalat enne kaklust oli Khabibil "kerge" vigastus.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Tehke nüüd Khabib vs GSP ära ja pange see sari lukku.

      Kommentaar


        #63
        Tuleb tuleb tulebikus Khabib tagasi. Ta isa soov oli 30-0 nagu ta ,,Land of warriors -dagestanis” ütles jne. Praegu ta ema ei taha, et ta ilma isata ringi läheb ja Khabib lubas seda, aga ega see ei pruugi tähendada, et tulevikus ema ei lubaks tal ikkagi ringi tagasi minna.

        Ma arvan, et ta võtab oma aja leinamiseks ja vaatab kuidas lightweight välja kujuneb.

        Ise arvan, et kui Khabib laseb vöö vabaks, siis Dustin vs Mcgregorist tehakse tiitlimatch, kuna Gaethje ei saa reeglite järgi teist võimalust järjest tiitlile. Interim tiitlile peale jaanuarit arvaks Ferguson vs Chandlerit.

        Kommentaar


          #64
          Kandidaat Vene duumasse.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #65
            Kas selle postituse likemine peaks taunitav olema? Chelsea mängijatest näiteks Rüdiger on juba laikinud

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kas selle postituse likemine peaks taunitav olema? Chelsea mängijatest näiteks Rüdiger on juba laikinud
              Ma ei ole kindel, et kõik päris said sellest aru.

              Aga näiteks Eestist nafikusse saadetud Kabaev on ka selle laikinud.

              Edit! Maksim Paskotši ja Šapovalov ka.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma ei ole kindel, et kõik päris said sellest aru.

                Aga näiteks Eestist nafikusse saadetud Kabaev on ka selle laikinud.

                Edit! Maksim Paskotši ja Šapovalov ka.
                Eks ta pidi reageerima, sest on ta ju suurim Moslemist superstaar üldse. Samas sinu Vene Riigiduuma naljast ma ei saanud aru. Khabib ei ole venemaal absoluutselt selline staar nagu arvata võiks vms. Seal käib MMA-ga kokku ikka Fedor Emelianenko nimi.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Eks ta pidi reageerima, sest on ta ju suurim Moslemist superstaar üldse. Samas sinu Vene Riigiduuma naljast ma ei saanud aru. Khabib ei ole venemaal absoluutselt selline staar nagu arvata võiks vms. Seal käib MMA-ga kokku ikka Fedor Emelianenko nimi.
                  Postitus või mõni väljaütlemine Lääne poliitiku vastu, mis tekitab suure heakskiidu publiku poolt meeldib kahtlemata VVP-le.

                  Ja Khabib ei käi ringi Vene lipuga?

                  Pole hullu. Kadõrovile on ka erandeid tehtud...
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #69
                    MMAs ei ole kodakondsust vaja, et mingi riigi lipu all võistelda.
                    Võisteldakse selle lipu all, kus riigis treenitakse.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      MMAs ei ole kodakondsust vaja, et mingi riigi lipu all võistelda.
                      Võisteldakse selle lipu all, kus riigis treenitakse.
                      Jah,ma tean seda. Aga Venemaa siseselt ei koti ka teda Venemaa. Dagestan on see, mis tal südames. Ja see on normaalne. Seda Putinil on nendes regioonides vaja. Tugevaid isiksusi, kellel on oma kogukonna sees suur respekt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Jah,ma tean seda. Aga Venemaa siseselt ei koti ka teda Venemaa. Dagestan on see, mis tal südames. Ja see on normaalne. Seda Putinil on nendes regioonides vaja. Tugevaid isiksusi, kellel on oma kogukonna sees suur respekt.
                        Putini jaoks oli Khabib lotovõit. Peale igat fighti alati kutsub ta Khabibi ja ta isa vastuvõtule ja demonstreerib neid kui õigeid venelasi ja seda pumbatakse üle riigi propagandamasinates. Lihtsalt minu mõte oli see, et vene inimene ei võta neid jätkuvalt kui omasid.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Putini jaoks oli Khabib lotovõit. Peale igat fighti alati kutsub ta Khabibi ja ta isa vastuvõtule ja demonstreerib neid kui õigeid venelasi ja seda pumbatakse üle riigi propagandamasinates. Lihtsalt minu mõte oli see, et vene inimene ei võta neid jätkuvalt kui omasid.

                          Mille põhjal sa seda väidad?

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Putini jaoks oli Khabib lotovõit. Peale igat fighti alati kutsub ta Khabibi ja ta isa vastuvõtule ja demonstreerib neid kui õigeid venelasi ja seda pumbatakse üle riigi propagandamasinates. Lihtsalt minu mõte oli see, et vene inimene ei võta neid jätkuvalt kui omasid.
                            Khabib on väga kahetimõistetav kuju Venemaal.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Mille põhjal sa seda väidad?
                              Venemaa MMA community arvamuste põhjal, võta youtube lahti kasvõi Khabib vs Mcgregor tehtud küsitlusi Moskva tänavatel, kus pooled olid Mcgregori poolt. Ta on moslem teda on sotsiaalmeedias taunitud Venemaa kuulsuste poolt oma Allahi kummardamise eest jne. Khabib ise ka ei ülista Venemaad vaid ikkagi Dagestani ja Moslemeid seega ega ta ei muuda ennast nii lähedaseks ka vene inimestele. Aga ta on ikkagi teinud väga väga suure töö ära, et sulatada Dagestani ja vene inimestel vahel barjääri.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mille põhjal sa seda väidad?
                                Sest nad on tsurkad, vähemalt poolte venelaste arvates.

                                Nagu zeniti fännid siin kenasti kokku võtavad.
                                youtube.com/watch?v=LKdS-KzQ3gw
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X