320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    palju Eesti viimases geimis kaotusseisu jäi?
    4-8


    dkölkdöewkdeöwlj
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      palju Eesti viimases geimis kaotusseisu jäi?
      Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
      4-8


      dkölkdöewkdeöwlj
      1-5 ja 7-12 samuti
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        tõsi - ei teagi, kas nutta või naerda - super! julm mäng lihtsalt.

        hakka või võrkpalli jälgima
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          3-8

          EMil oleme!!!
          SUPER!!

          Kommentaar


            2009 September Türgis näeme, rsk

            Kommentaar


              Tõesti, väga meeldiv !

              Kommentaar


                Mina karjusin oma hääle ära ja pea valutab ka nüüd . Aga see on suva, Rosenblätt , Ardo, Argo, TOOOOBAAALL , Jaanus, STENNN, Liiga võimas lihtsalt. Jessss ! EM-l lähme geimi võtma . Rosenblatt selle aja peale juba liider äkki ! ?
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  võrkpallurid tegid ROCKi

                  Kommentaar


                    Mina igatahes liigun Türki pooleteist aasta pärast !
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Mina karjusin oma hääle ära ja pea valutab ka nüüd . Aga see on suva, Rosenblätt , Ardo, Argo, TOOOOBAAALL , Jaanus, STENNN, Liiga võimas lihtsalt. Jessss ! EM-l lähme geimi võtma . Rosenblatt selle aja peale juba liider äkki ! ?
                      Nojah, eks Rosenblatti statistika näitab puhtalt seda, milline liider ta on - 2 löödud punkti ja efektiivsus -2.

                      Kommentaar


                        ootan huviga finaalturniiri ,kuid ta võiks toimuda juba see aasta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                          Mina igatahes liigun Türki pooleteist aasta pärast !
                          hakkad taskuraha sukasäärde koguma, jah?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Nojah, eks Rosenblatti statistika näitab puhtalt seda, milline liider ta on - 2 löödud punkti ja efektiivsus -2.
                            Pakun huupi, et mängu sa ei näinud, vastasel juhul statistikat mängu ei tooks. Otsustaval geimil oli vaja kedagi, kel oleks munad ja kõva serv, et 5-punktine vahe päästa ja just Rosenblatt oli see mees, kes tõi kastanid tulest välja.
                            Ja et veel pliiatsit teritada, siis Põnn lootis, et Martti on pooleteise aasta pärast tegija, mitte et ta praegu on.
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              Tõsi, nägin kahte esimest geimi, kus Rosenblatt küll mingit muljet jätta ei suutnud.
                              Ülejäänu kohta, nojah.

                              Kommentaar


                                Võrkpallurite üle on tõesti hea meel ,kuigi ma peale jalgpalli ausalt öeldes ühtegi teist ala ei fänna olgu seal eestlased kui kõvad. Või nagu ütlevad inglased siis üks õige jalkafänn ei teagi teistest aladest sittagi
                                Aga tänast õhtukat lugedes viskas üks asi ära. Mingi kuradi vene koondisega olümpavõitjaks tulnud Loor mögiseb seal jalgpalli kohta justkui oleks Eesti jalgpall ülehaibitud ja sellest on liiga palju juttu. OK! Olen nõus ,et võrk on hetkel Eestis parim palliala aga seda ma nüüd küll ei ütleks ,et vutt on meil ülemakstud või sellest liiga palju kirjutatakse. Täielik jama.Oleme praegu ikka suht pasad oma tulemustega. Loor vist ei kujuta ette ,mis tähendaks ,kui jalgpall ükskord finaalturniirile saaks.
                                Igatahes edu võrgupoistele.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X