320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, Eesti mängib venemaaga praegu EM´il
    ja eesti juhib ,vägev


    ja kurat millised neiud seal tribüünil on (eestlased ) ossapagan:P
    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
    Klavani debüüt Meistrite liigas!

    Kommentaar


      Algselt postitas stark Vaata postitust
      Kurat, Eesti mängib venemaaga praegu EM´il
      ja eesti juhib ,vägev


      ja kurat millised neiud seal tribüünil on (eestlased ) ossapagan:P
      ma ise vaatasin sama, et ikka korralikud püssid seal kaasaelamas:P

      Ja noo mäng ise ka yllatavalt alganud, loodame, et jaksu jätkub

      Kommentaar


        Krt teise geimi lõpus oli eestlaste mäng ikka jube,krt see venemaa ei ole midagi nii hirmsat.loodame,et poisid kosuvad ja suudavad venelasi võita.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Kahju, et teise geimi lõpp ära vajus, kuid nagu näha on, on meil lootust tõesti võita venemaad, pole nad nii üle midagi.
          Ja eelnevate juttu jätkates peaksin ka mainima, et tõesti väga ilusad naised on meil seal kohapeale saadetud, meeldiv kohe vaadata, tundub et valisin veidi vale ala

          No time for loosers!!

          Kommentaar


            No kui juba sellised naisfännid kaasas on siis lihtsalt tuleb see mäng võita.Eesti naised ikka on ilusad!!!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kui näitas publikust suurt pilti, siis türgi mehed mängu ei vaadanud... Aga tundusid olevat väga rahul.

              Kommentaar


                kas kõik eesti treenerid mõtlevad ühtemoodi??kui mäng käest hakkab minema võiks proovida varumehi aga ei,pigem las ühed samad vägistavad.viimane geim ikka tõeliselt väga sitt.sinna esiliiga kanti see asi kipub olema.kui venemaa selle turniiri peaks võitma siis võib öelda ,et euroopa tase suht sitt.venemaa pole sittagi tugev vaid eesti eksib kuidagi väga kergelt
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Mina nagu küll mängu vaadates kogesin, et platsil ei käinud vaid vahetuslibero, ehk siis väljakul käisid 12sest mängijast 11. Seega said platsitunnetust ikka kõik. Kuid ilmselt ma vaatasin mõnda teist mängu kui budulojus
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    kui venemaa selle turniiri peaks võitma siis võib öelda ,et euroopa tase suht sitt.venemaa pole sittagi tugev vaid eesti eksib kuidagi väga kergelt
                    ära rohkem peale võta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SDK Vaata postitust
                      ära rohkem peale võta
                      no peale minu kirjutist toimusid vahetused
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        No ma ei tea, pole ma mingi võrgu ekspert aga ei olnud midagi nii hullu. Venemaa lihtsalt on tugevam. Ja küsimus siinkohale, mis asi on 'planeeritud serv' vms ? Alati kui Tooba servis sai seda terminit kuulda. Ja kes seal lõpus vahetusest sisse tuli ? Seljalt lugesin endaarust kiiruga Rosenthal aga koguaeg rääkisid nad Rosenblattist vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                          No ma ei tea, pole ma mingi võrgu ekspert aga ei olnud midagi nii hullu. Venemaa lihtsalt on tugevam. Ja küsimus siinkohale, mis asi on 'planeeritud serv' vms ? Alati kui Tooba servis sai seda terminit kuulda. Ja kes seal lõpus vahetusest sisse tuli ? Seljalt lugesin endaarust kiiruga Rosenthal aga koguaeg rääkisid nad Rosenblattist vms.
                          Martti Rosenblatt. Planeeriva servi täpse defineerimise jätaksin mõnele vollespetsile. Siiski.

                          Kommentaar


                            Tore, et meie fännid paistsid hästi silma.

                            Kommentaar


                              pmst planeeriva servi puhul tehakse lahtise käega löök palli keskossa, soovitavalt ventiili kohapeale, mis paneb palli õhus ilma üles- või allapoole keriva vindita nö ujuma ja vasakule-paremale liikuma. samuti "sureb" tihti pallist ootamatult jõud või vastupidi liigub pall kaugemale algul tundunust. planeerivat servi tehakse nii jalad maas kui ka hüppelt. vastuvõtjaile on hea planeeriv serv alati tõsine pähkel.

                              alates teisest geimist panid venelased oma servimasina kõvasti tööle ja Toobal käis reeglina kolmese joone juurest palli päästmas tõsteks, mitte ei saanud võrgu juures olles kavaldada tõstega.

                              Kommentaar


                                täpsemalt tehakse servil löök ventiili vastasküljele, samas on tänapäeva reeglitega täiesti legaalne see palling sõrmedega vastu võtta, kuna see et sulle selle eest soe pall vilistatakse on väga ebatõenäoline, mitmed korrad hakkasid meie mehed eesotsas Nõmmsaluga seda alt sööduga rinna kõrguselt või pea selja tagant udjama. Kui serv kukub muidugi ette tsooni on lugu teisem. Ainus võte sellise servi vastu on jalgade töö ja keskendumine,siis on see serv ka suht ohutu, nagu venelased oma vastuvõtuga tõestasid, erinevalt hyppelt tugevalt löödud servist, millele lihstalt ei jõuagi reageerida...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X