320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kus need mangud peetakse seal kesklinnas? jaanuaris saaks ka siis akki labi astutud
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      kus need mangud peetakse seal kesklinnas? jaanuaris saaks ka siis akki labi astutud
      Suure-Jõe Selveri vastas. Kasarmute ja Maxima XXX vahel.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Soomlased soovivad eestlastega 2013. aasta EM-i korraldada

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Suure-Jõe Selveri vastas. Kasarmute ja Maxima XXX vahel.
          see ei ole ju kesklinn. ma ikka arvasin et a la kutsekooli võimla vms. see on kesklinn
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            see ei ole ju kesklinn. ma ikka arvasin et a la kutsekooli võimla vms. see on kesklinn
            Pärnus on ametlikult 7 linnaosa: Vana-Pärnu, Ülejõe, Rääma, Tammiste, Kesklinn, Raeküla ja Lodja. Kui see hall kesklinnas ei asu, siis mis neist reaalsem on?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Pärnus on ametlikult 7 linnaosa: Vana-Pärnu, Ülejõe, Rääma, Tammiste, Kesklinn, Raeküla ja Lodja. Kui see hall kesklinnas ei asu, siis mis neist reaalsem on?
              ja kuhu see Mai/Papiniidu osa läheb siis? Kesklinn? Raeküla?
              tegelt tahtsin öelda et mis vahet sel on mis on ametlik. pärnaka jaoks on see piirkond ikkagi kesklinnast väljas. ja päris palju kohe väljas. Riia mnt. algus on kesklinn.
              ja tegelt ma arvan et kui sa oled samuti pärnakas, siis saad sa mu jutust aru
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kuigi uus hall ei asu Rüütli tänaval, siis Rabaga ei saa ju võrreldagi praegust asukohta. Heh, isegi naiste mängudel on praegu korralik publik saalis, ja seda puhtalt asukoha pärast pakun.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ja tegelt ma arvan et kui sa oled samuti pärnakas, siis saad sa mu jutust aru
                  Jah, mõistan väga hästi, eks Sul ole omamoodi õigus jah, iga üks piiritleb Pärnut erinevalt. Aitab OT-st.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    SDK, tihti Pärnu jalkafännid võrku vaatamas käivad? Hää meelega hüppaks punti.

                    Peaks ikka nüüd lähinädalatel tee kodulinna ette võtma ja vaatama kui kõva mees vend mul hetkel on

                    Ehk isegi jõuan laupäeva õhtuks. Siis paistab kõva lahing Tartuga tulevat

                    Kommentaar


                      heh, 'hetkel tundub et tal on ka paremaid päevi old....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        heh, 'hetkel tundub et tal on ka paremaid päevi old....
                        ma vaatan, et punktide järgi ta tavaliselt meeskonnas teine, kord Pašitškii ees, kord Sirelpuu. ühes mängus oli kolmas...

                        Kommentaar


                          noh varem oli nagu ikka koondise piiri peale, nüüd seda loota vist ei ole väga, ütleme nii et ma lootsin rohkem. ei mingit paha muidugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            noh varem oli nagu ikka koondise piiri peale, nüüd seda loota vist ei ole väga, ütleme nii et ma lootsin rohkem. ei mingit paha muidugi.
                            absoluutselt, sellega kriitikaga olen nõus. sai ju veel eelminegi aasta koondise eest platsile valikturniiril Poolas. näis mis tulevik toob.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              SDK, tihti Pärnu jalkafännid võrku vaatamas käivad? Hää meelega hüppaks punti.

                              Peaks ikka nüüd lähinädalatel tee kodulinna ette võtma ja vaatama kui kõva mees vend mul hetkel on

                              Ehk isegi jõuan laupäeva õhtuks. Siis paistab kõva lahing Tartuga tulevat
                              Raske on nii öelda, et palju jalkafännid käivad. Pärnus osaliselt kindlasti erinevate alade publik kattub. Aga Vapruse fännituumikust ma kahjuks seal veel kedagi eriti näinud ei ole. Samas arusaadav: keskmine Vapruse fänn on ju rohkem fan-masohistlike kalduvustega. Pärnu võrkpalliklubide mängust hetkel seda laksu kätte ei saa, sest suht hästi läheb
                              Enda võrkpallipäev algab saalis juba naiste mänguga, kui koos poisiga käime nr. 1-le kaasa elamas.
                              Aga vennal ei ole sul ju muidu häda midagi. Lihtsalt hetkel tiimis hea tugev konkurents. Koondise lävepakul olnuna ei ole toimunud järgmist arenguhüpet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                                Raske on nii öelda, et palju jalkafännid käivad. Pärnus osaliselt kindlasti erinevate alade publik kattub. Aga Vapruse fännituumikust ma kahjuks seal veel kedagi eriti näinud ei ole. Samas arusaadav: keskmine Vapruse fänn on ju rohkem fan-masohistlike kalduvustega. Pärnu võrkpalliklubide mängust hetkel seda laksu kätte ei saa, sest suht hästi läheb

                                Aga vennal ei ole sul ju muidu häda midagi. Lihtsalt hetkel tiimis hea tugev konkurents. Koondise lävepakul olnuna ei ole toimunud järgmist arenguhüpet.



                                Näis siis kas laupäeval jõuan või mitte. Plaanin jõuda, aga krt seda teab kuidas tegelikult läheb. Pärnu jalkafännide kohta küsisingi sprst, et siis tean et meeleolu saaks olema üpris lõbus

                                Loodetavasti see aasta koos konkurentsiga ka arenguhüpe ka tuleb. Võrkapalluri parima eani veel minna kah, hetkel ta 24.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X