320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei, et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et ma olen juba viimane nädal aega tõsiselt tõbine. Haiguse tõttu on ka und väga vähe saadud ja nii päevast-päeva olen siis tiksunud. Täna üritasin vaadata Kalev Spordi pealt siis seda Selveri ja serblaste mängu. Justnimelt üritasin, sest ega sellest suurt midagi välja ei tulnud, kahjuks. Terve aeg kui mäng käis, siis lasti tribüünidel mingeid udupasunaid vms, lihtsalt non-stop! Ja kui pea ikka korralikult valutab, siis ega ei tule sellest vaatamisest ka midagi välja sellise pasundamisega. Ilma helita ma ei soovi vaadata, sest tahaks ikka kommentaari kuulda ja vähe tarkusi ka mängust seeläbi omandada (proovisin ka väga vaikse heliga - teleri volume oli 2-3, kuigi tavaliselt see 20 siin, aga ikka häiris). Nii siis jäigi minul see mäng nägemata, päris kahju tegelikult, aga mu tervis tõesti ei vedanud välja...
    Aga see toobki mind oma postituse pointi juurde...kas alati on võrkpalli lahingutes selline kisa ja möll?
    tõesti uskumatu kogemus! spordisaade jääb vaatamata liigse müra tõttu
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      No selles fännikultuuris on veel natuke maad arenada, sest kogu aeg ühe ja sama kraami röökimine (ei ole kõigega kursis, aga Pere Leiva fännid toimivad kindlasti nii) võtab kõrvad sitavett jooksma küll.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        No selles fännikultuuris on veel natuke maad arenada, sest kogu aeg ühe ja sama kraami röökimine (ei ole kõigega kursis, aga Pere Leiva fännid toimivad kindlasti nii) võtab kõrvad sitavett jooksma küll.
        ühte kohta nägin, kus fänn seda pasunat punnitas, vahepeal kohe hingeldas. Raske töö.

        Kommentaar


          ei maksa siin eriti võrkpalli üle ilkuda...

          saalid rahvast täis, edu schenker liigas, selveri super mäng eurosarja 1/8 finaalis...

          eesti jalgpallil selliseid asju ette näidata ei ole kahjuks.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Täna üritasin vaadata Kalev Spordi pealt siis seda Selveri ja serblaste mängu.
            Me käisime pealikuga seda Audenteses kohapeal vaatamas. Maja oli suhtkoht pilgeni täis ja pasunakontsert oli tõesti vali ja pidev, aga vähemalt lõi sportliku meeleolu. Mingeid hüüdeid või hõiskeid ei pannud üldse tähele, samas arusaadav, mida sa ikka seal kisad, 'Selver on parem kui Rimi?' Serblastel oli kaasas üks paks ja patsiga fänn. Võib-olla oli see ka nende massöör või treeneri poeg, aga zvezda sall oli igatahes kaelas. Selveri tantsutüdrukud tundusid kaunis noored ja suht alice cooperiks meigitud, aga teatud materjali võis siiski tuvastada. Põhiline probleem oli aga see, et tihedalt üksteise ligi pressitud pinkide peal oli räigelt ebamugav istuda. Tagumise rea tüübi põlved mudisid mu abaluid ja minu jalge vahel istus Vilja Savisaar. Tegelt! Hea, et kolme geimiga läbi sai!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Tagumise rea tüübi põlved mudisid mu abaluid ja minu jalge vahel istus Vilja Savisaar.
              Haistan lugu, call me baby.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Selver eurosarjas edasi!!

                Kommentaar


                  Mõnusalt lühike esimene geim, 38:40.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Selveri parim Keith Pupart, +9

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Selveri parim Keith Pupart, +9
                      Ära nüüd nina väga püsti aja...eksju
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        ma seda pupartit vaatasin eelmine nädal ka ja mõtlesin kas on vombat või ei. konstruktsiooni järgi vist ei ole? :P
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          ma seda pupartit vaatasin eelmine nädal ka ja mõtlesin kas on vombat või ei. konstruktsiooni järgi vist ei ole? :P
                          Miko pidas dieeti jõulude ajal

                          Kommentaar


                            ahsamait.....
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Challenge Cupil veerandfinaali jõudmine on tulnud üllatuseks asjaosalistele endilegi. Hooaja hakul eelarvet koostades julgeti arvestada kahe-kolme ringiga, nüüd kipub Selveri esialgne 7,8 miljoni krooni suurune eelarve lõhki kärisema. Torro pakub, et tegelik summa on umbes üheksa miljonit. (Iseasi, kui Selver peaks jõudma Final Fouri. Lõppmängude peoperemehel tuleb CEV-ile maksta ligemale pool miljonit krooni ja lisaks jäävad tema kanda kõik korralduskulud. Loomulikult ei kavatseks Selver korraldamisele kandideerida, kuid huviliste puudumisel loositakse raha rööviv privileeg nelja osaleja vahel välja!)

                              Kogu lugu: http://www.epl.ee/artikkel/417550

                              Huvitav oleks teada, palju võitjaks tulev meeskond karika eest maksma peab?

                              Kommentaar


                                Väga loogiline värk see võrkpall. Soovitaks sitemini mängida meestel.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X